VISI FOTOAPARATAI SU KEIČIAMUOJU OBJEKTYVU

„α7CR“ 61,0 MP kompaktiškas viso kadro fotoaparatas

ILCE-7CR
„α7CR“ 61,0 MP kompaktiškas viso kadro fotoaparatas nuotrauka

silverblack

RMK

€ 3 729,00

(įsk. PVM)

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Nuorodos paskirties paveikslėlis
„α7CR“ nuotraukų galerija
Vaizdo pavyzdys, kuriame pavaizduotas miesto kraštovaizdis
Kvapą gniaužianti raiška
Vaizdo pavyzdys, kuriame pavaizduotas moters portretas ir pirmame plane praeinanti kita moteris
Evoliucija su AF
Vyro, filmuojančio vaizdo įrašą laikant fotoaparatą rankose su pritvirtintu teleobjektyvu, vaizdas
Didelės raiškos vaizdo įrašymas
Naudojimo vaizdas, kuriame pavaizduotas prailginimo rankenos tvirtinimas
Puikus valdymas ir patikimumas
Naudojimo vaizdas, kai naudotojas išsitraukia fotoaparatą iš krepšio
Puikus ryšys
Kvapą gniaužianti raiška
Neprilygstama raiška kompaktiškame ir lengvame korpuse

Visi jūsų lūkesčiai bus viršyti. Nuostabus „Exmor R™“ 61,0 MP viso kadro jutiklis, kaip ir mūsų pripažintame „α7R V“, dabar naudojamas „α7C“ serijos kompaktiškame korpuse. Nepraleiskite nė vienos detalės su visur pritaikomu „α7CR“.

„Exmor R“ vaizdo jutiklio nuotrauka
Viso kadro 61,0 megapikselio „Exmor RTM“ vaizdo jutiklis

Dėl iš galo apšviesto jutiklio triukšmo mažinimo, luste esančių objektyvų be tarpų, nuo atspindžio apsaugančios optinės dangos, optinio žemo dažnio filtro, kuris paprastai būna priešais jutiklį, pašalinimo ir kitų originalių technologijų užtikrinama didelė raiška, didelis jautrumas, mažas triukšmas ir platus dinaminis diapazonas.

Vaizdo apdorojimo modulio BIONZ XR vaizdas
BIONZ XRTM vaizdo apdorojimo modulis

Naujausias BIONZ XR vaizdo apdorojimo modulis sumažina apdorojimo delsą ir padidina filmų bei nuotraukų apdorojimo galią, užtikrina natūralią gradaciją, tikroviškas spalvas, mažą triukšmo lygį, puikią vaizdo kokybę ir greitą meniu atsaką.

Vaizdo pavyzdys, kuriame pavaizduotas kambarys, į kurį iš dešinės pusės patenka saulės šviesa
Didelis jautrumas, didelis dinaminis diapazonas ir mažas triukšmas

Pažangi technologija nustato jautrumą nuo ISO 100 iki ISO 32000 nuotraukoms ir filmams. Dinaminis diapazonas esant mažesniam jautrumui yra platus – 15 žingsnių, todėl sklandžiai ir tikroviškai pereinama nuo šešėlių iki šviesių sričių.

Vaizdo pavyzdys, kuriame stambiu planu pavaizduotas tiesiai į kamerą žiūrinčios moters veidas
Nuolat tiksli ekspozicija ir spalvų atkūrimas

Pažangus DI procesorius užtikrina tikslų baltos spalvos balansą net šešėlyje. Odos atspalviai, lapija ir kitos medžiagos atkuriamos natūraliomis spalvomis beveik bet kokiame apšvietime, o portretuose – tikroviškos gradacijos, pvz., šviesių sričių perėjimai.

Vaizdo stabilizavimo įrenginio iliustracija
Pažangus optinis penkių ašių vaizdo stabilizavimas

Tikslus vaizdo stabilizatorius, pažangūs giroskopiniai jutikliai ir optimizuoti vaizdo stabilizavimo algoritmai aptinka ir ištaiso sujudinimą, tad tai didelis 7,0 žingsnių pliusas fotografuojant iš rankų.
[1] Pokrypis  [2] Posvyris  [3] Polinkis

Vaizdo pavyzdys, kuriame pavaizduotas miesto kraštovaizdis ankstyvą rytą
„Pixel Shift Multi Shooting“ reaguoja į kintamas sąlygas

„Pixel Shift Multi Shooting“ naudoja tikslią vaizdo stabilizavimo sistemą, kad užfiksuotų kelis pasislinkusių pikselių vaizdus, kurie vėliau komponuojami kompiuteryje, kad viename vaizde būtų pasiekta didžiulė raiška. Iš duomenų, kurie atitinka maždaug 963,2 mln. pikselių, galima sukurti 16 vaizdų kompozitus su maždaug 240,8 mln. pikselių (19008 x 12672 pikselių).

Gaminio vaizdas, kuriame LCD ekrane rodomas fotografavimo su apsauga nuo mirgėjimo meniu
Fotografavimas su apsauga nuo mirgėjimo

Dirbtinio apšvietimo sukeliamas mirgėjimas aptinkamas automatiškai, o mechaninio arba elektroninio užrakto laikas ir greitis tiksliai valdomi, kad jų poveikis būtų kuo mažesnis.

Gaminio vaizdas, kuriame LCD ekrane pavaizduotas RAW vaizdo pasirinkimo meniu
Pasirenkami RAW vaizdo dydžiai ir HEIF

Trijų dydžių (L/M/S) RAW glaudinimas neprarandant duomenų apima M ir S tos pačios raiškos (26 MP/15 MP) išvestis viso kadro ir APS-C nuotraukoms, kad darbo eiga būtų sklandi. JPEG ir HEIF vaizdų šviesos režimas leidžia lengvai bendrinti vaizdus.

Vaizdo pavyzdys, kuriame pavaizduoti „Creative Look“ pavyzdžių vaizdai
„Creative Look“ įvairioms vaizdų išraiškoms

„Creative Look“ funkcija pateikia 10 išankstinių nustatymų, kuriuos galima naudoti nemodifikuotus arba redaguojant sukurti tokį "vaizdą", kuris padės kūrėjams išreikšti savo nuotraukų ar filmų nuotaiką pačiame fotoaparate.

Objektyvai, užtikrinantys didžiausią „α7CR“ raišką

„Sony“ optiškai pažangių E tipo tvirtinimo objektyvų linijoje yra daugiau kaip 70 modelių, įskaitant „G Master™“ seriją, derinančią kvapą gniaužiančią raišką ir puikų „bokeh“, ir „G Lens™“ seriją, pasižyminčią puikia vaizdo kokybe ir sklandžiu „bokeh“. Puikūs objektyvai yra kompaktiški ir lengvi, todėl idealiai dera prie E tipo korpusų ir leidžia sukurti itin kompaktiškas, mobilias sistemas, skirtas įvairioms fotografijos ir videografijos reikmėms, tačiau išnaudoja visas „Sony“ E tipo korpusų raiškos ir atvaizdavimo galimybes.

Gaminio vaizdas, kuriame matosi visas E tipo tvirtinimo objektyvų asortimentas
Evoliucija su AF
DI apdorojimo įrenginys pažangiam subjekto atpažinimui

DI procesorius palaiko žmogaus objektų atpažinimą pagal išmoktus žmogaus formos ir laikysenos duomenis, taip pat ne žmogaus objektų, pavyzdžiui, gyvūnų, vabzdžių ir transporto priemonių, atpažinimą. Dėl to pagerėja realaus laiko atpažinimo AF ir sekimas realiuoju laiku, o greito hibridinio AF objektų gavimas ir sekimas veikia tiksliau ir patikimiau didesniame plote.

Iliustracija, kurioje pavaizduotas DI procesorius
Vaizdo pavyzdys, kuriame pavaizduota moteris, lipanti laiptais miesto aplinkoje
Žmogaus pozos įvertinimas naudojant skeletu pagrįstą modelį

Naudodamas naujovišką DI procesorių, „α7CR“ tiksliai atpažįsta judesius pagal objekto formos duomenis, todėl ženkliai pagerėja žmogaus akių atpažinimas. Žmogaus laikysenos įvertinimo technologija labai tiksliai atpažįsta ne tik akių, bet ir kūno bei galvos padėtį. Dėl to galima užfiksuoti ir sekti objektą, kuris yra nusisukęs nuo fotoaparato arba kurio veidą iš dalies dengia, pavyzdžiui, šalmas ar akiniai nuo saulės.

Platesnio objektų spektro atpažinimas

DI procesorius atpažįsta daugiau objektų tipų, įskaitant dar įvairesnių gyvulių ir mažų gyvūnų bei paukščių akis. Dėl naujojo jungtinio gyvūnų ir paukščių nustatymo išvengiama perjungimo. Taip pat atpažįstamos visos arba priekinės automobilių, traukinių ir lėktuvų dalys bei vabzdžių galvos.

Vaizdų pavyzdžiai, kuriuose pavaizduoti objektai, atpažįstami fotoaparato DI: šuo, katė, automobilis, traukinys
Vaizdo pavyzdys, kuriame pavaizduotas vaikas, bėgantis užtamsintame tunelyje
Atkaklioji sekimo realiuoju laiku funkcija

DI paremtą sekimą realiuoju laiku galima įjungti nurodžius objektą ir iki pusės nuspaudus užrakto mygtuką. Fotoaparatas automatiškai seka objektą, todėl naudotojas gali susitelkti į kadravimą ir kompoziciją. Labai pagerėjo objekto atpažinimas ir sekimas įvairesnėse fotografavimo situacijose.

Naudodami veido fiksavimą fotografuokite atsakingai

Veido fiksavimo funkcijai naudojami biometriniai duomenys. Jūs atsakote už šių duomenų rinkimą ir naudojimą bei taikomų vietos įstatymų laikymąsi. Daugiau informacijos gausite apsilankę toliau pateiktoje svetainėje.

Platus, didelio tankio AF patikimai fiksuoja objektus

Dėl BIONZ XR variklio ir atnaujintų algoritmų ypač pagerėjo spartaus hibridinio AF veikimas. Iki 693 fazės aptikimo taškų aprėpia maždaug 79 % vaizdo ploto, todėl galima tiksliai sufokusuoti net mažus objektus. „α7CR“ yra ir fazės aptikimo, ir kontrasto aptikimo AF, kad būtų užtikrintas greitas ir stabilus fokusavimas net ir vienu AF (AF-S) režimu.

Iliustracija, rodanti platų ir tankų automatinio fokusavimo taškų pasiskirstymą
Vaizdo pavyzdys, kuriame pavaizduotas moters portretas tamsiame kambaryje
Itin tikslus AF veikia net tamsiose scenose, kai EV -4,0

Naujausias AF algoritmas leidžia fotografuoti prieblandoje, kai EV -4,0 (AF-S, ISO 100 atitikmuo, F2.0 objektyvas), net tamsiose scenose ir patalpose, ir turi naudingą „Focus Priority“ režimą.

Vaizdo pavyzdys, kuriame pavaizduoti įvairiaspalviai vaisiai
„Full-time DMF“

Kai fotografuojate naudodami AF-C arba AF-S automatinį fokusavimą, objektyvo fokusavimo žiedą galite pasukti, kad staigiai perjungtumėte į rankinio fokusavimo režimą. Naudojantis funkcija, galima paprastai pakeisti fokusuojamą subjektą.

Vaizdo pavyzdys, kuriame stambiu planu pavaizduota gėlė su stipriu „bokeh“ efektu
Fokusavimo keitimas geriausiam kadrui

Kamera automatiškai padaro iki 299 vaizdų su nuosekliai perkeliamais fokusavimo taškais, naudotojo nurodytais intervalais ir seka. Pasirinkite tobulą kadrą arba apdorokite kelis, kad sukurtumėte kūrybingų kompozicijų su neregėtu židinio nuotoliu.

AF/AE nuolatinis fotografavimas iki 8 kadr./s sparta

Nepertraukiamai fotografuoti su AF/AE iki 8 kadr./s greičiu naudojant mechaninį užraktą arba 7 kadr./s greičiu fotografuojant tyliai, todėl užfiksuojami net staigūs judesiai ar išraiškos pokyčiai. BIONZ XR procesorius leidžia nepertraukiamai fotografuoti maždaug 320 JPEG vaizdų ir užfiksuoti kiekvieną akimirką. Net ir fotografuojant ar apkarpant vaizdą arčiau APS-C, išlaikoma 26M raiška ir aukšta vaizdo kokybė, todėl, pavyzdžiui, galima nepertraukiamai fotografuoti skrendančius paukščius su AF/AE sekimu.

Didelės raiškos vaizdo įrašymas

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Mobilumas įrašant didelės raiškos filmus

„α7CR“ siūlo itin detalų 4K filmavimą su 6,2K perdiskretizavimu ir mobilumu, kurio reikia filmuojant nuo stovo arba iš drono. Jame taip pat yra „S-Cinetone™“ kinematografiškam vaizdui sukurti, „Log“ filmavimo funkcija, sekimas realiuoju laiku su pažangiu objekto atpažinimu, aktyviojo režimo vaizdo stabilizavimo funkcija, fokusavimo kintamumo kompensavimas ir daug kitų patobulinimų.

Vaizdo pavyzdys, kuriame pavaizduotas pievos kraštovaizdžio vaizdo įrašo kadras
Viso kadro 4K 60/50p įrašymas

Naujausias BIONZ XR procesorius ir atnaujinti algoritmai užtikrina daug geresnę filmų vaizdo kokybę. Be fokusavimo palaikymo, pažangus fotoaparato DI procesorius taip pat užtikrina tikslų baltos spalvos balansą net ir sudėtingose situacijose, kai objektas yra šešėlyje. Odos atspalviai, lapija ir kitos medžiagos atkuriamos nuosekliai natūraliomis spalvomis esant bet kokio tipo apšvietimui, o gradacijos, pvz., šviesių sričių perėjimai portretuose, yra nepaprastai tikroviškos.

Vaizdo pavyzdys, kuriame pavaizduotas 6K padidintos diskreditacijos miesto kraštovaizdžio vaizdo įrašo kadras
6,2 tūkst. padidinta diskretizacija stulbinančiai 4K vaizdo įrašo kokybei gauti

4K filmus galima įrašyti viso kadro ir „Super 35mm“ formatais. Naudojant viso pikselio nuskaitymą be pikselių suskirstymo, į 4K vaizdą suglaudinama maždaug 2,6 karto daugiau duomenų, užtikrinant aukštą raišką ir detalumą bei minimalų iškraipymą.

„S-Cinetone“ kinematografinei išvaizdai kurti

„Sony S-Cinetone“ užtikrina tikslesnį spalvų atkūrimą ir odos atspalvius su natūraliais pustoniais, kurie būtini sveikai atrodančiai odai, taip pat švelniomis spalvomis ir nuostabiomis šviesiomis kinematografiško vaizdo sritimis be spalvų korekcijų.

„Log“ įrašymas ir LUT

„α7CR“ turi „S-Log3“ gama kreivę, maksimaliai išnaudojant 14+ žingsnių platumą. „S-Gamut3“ ir „S-Gamut3.Cine“ spalvų gamos nustatymai taip pat skirti montavimui, o naudotojo pasirinktos LUT („Look Up Table“) leidžia peržiūrėti, kaip atrodys apdorota medžiaga.

Aktyviojo režimo vaizdo stabilizavimas palaiko filmavimą rankoje

Aktyvusis režimas užtikrina tikslų filmavimo stabilizavimą giroskopiniais jutikliais ir optimizuotu algoritmu. Tiksliai aptinkamas ir kompensuojamas sujudinimas, o papildomą stabilizavimą užtikrina suderinami objektyvai, sinchronizuojami su fotoaparato korpusu.

Stebėjimo realiuoju laiku funkcija taip pat palaiko fokusavimą filmuojant

DI paremtas sekimas realiuoju laiku yra ženkliai našesnis, nes automatiškai atpažįsta, seka ir sutelkia dėmesį į nurodyto objekto akis.

Puikus valdymas ir patikimumas
Puikus ryšys
Naudotojo, perkeliančio vaizdus iš fotoaparato į išmanųjį telefoną, vaizdas
Lengvas ir stabilus perkėlimas į išmanųjį telefoną

Labai pagerėjo ryšio stabilumas perkeliant vaizdus iš fotoaparato į mobiliąją programėlę „Creators’ App“ išmaniajame telefone. Perdavimas tęsiamas fone, net jei išmaniojo telefono ekranas užmigdomas arba paleidžiama kita programa.

Naudojimo vaizdas, kuriame pavaizduota tiesioginė transliacija pastačius fotoaparatą ant prailginamosios rankenos stovo
Lengva, aukštos kokybės tiesioginė transliacija

Prijungus „α7CR“ prie kompiuterio ar telefono per USB, jis veikia kaip 4K (2160p) kamera. Didelės diafragmos objektyvai, siauras lauko gylis ir „bokeh“ su AF funkcijomis, pavyzdžiui, realaus laiko atpažinimo AF, gali būti naudojami susitikimams ir transliacijoms internetu.

„Creators' Cloud“ logotipas
„Creators' Cloud“

„Creators' Cloud“ – tai kūrybą palaikanti platforma, skirta darbams nuo fotografavimo iki montažo, čia „Sony“ fotoaparatų technologijos derinamos su debesijos DI. Čia susitinka ir bendradarbiauja kūrėjai iš viso pasaulio. Raskite žiniatinklio, mobiliųjų ir kompiuterinių programų, efektyviai susiejančių fotoaparatus su fotografavimo ir montavimo programomis bei paslaugomis.

Aplinka ir prieinamumas
„Road to Zero“ logotipas
„Sony“ planas „Road to Zero“

„Sony“ 2010 m. "Road to Zero" aplinkosaugos plane numatytas nulinio pėdsako aplinkai tikslas, o „Žaliojo valdymo 2025“ plane nustatyti tarpiniai tikslai. Kiekviename gaminio gyvavimo ciklo etape – nuo kūrimo iki tiekimo grandinės, gamybos ir pakavimo – imtasi priemonių, kad būtų sumažintas gaminio poveikis aplinkai.

Perdirbamos neplastikinės pakavimo medžiagos

„Sony“ vis dažniau naudoja neplastikines pakavimo medžiagas, kurios puikiai apsaugo nuo smūgių. Gaminių maišeliams naudojami augalinės kilmės neaustiniai audiniai. Visa tai padeda sumažinti poveikį aplinkai.

Gaminio vaizdas: pateiktame meniu ekrane rodomas prieinamumo elementas
Prieinamos technologijos α fotoaparatuose

„Sony“ α fotoaparatuose įdiegta nemažai prieinamumo funkcijų, kad kuo daugiau žmonių galėtų naudotis ir mėgautis mūsų technologijomis. Pavyzdžiui, ekrano skaitytuvo funkcija garsiai skaito meniu ekranų tekstą, o garsumas ir skaitymo greitis reguliuojami pagal poreikį. Taip pat ekrano padidinimo funkcija leidžia meniu rodinio tekstą padidinti iki 1,5, 2,0 ar 2,5 karto.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Kompaktiškas, lengvai nešiojamas „α7CR“ pasižymi puikia vaizdo kokybe – 61,0 megapikselio viso kadro jutiklis užtikrina nuostabią raišką ir spalvų atkūrimą. DI procesorius su padidintu atpažinimo našumu, greitas ir tikslus automatinis fokusavimas bei 7,0 žingsnių vaizdo stabilizavimas reiškia, kad galite būti tikri, jog užfiksuosite lemiamą akimirką.
  • 61,0 MP viso kadro galinio apšvietimo „Exmor R“ CMOS jutiklis

  • Pažangusis BIONZ XR procesorius paspartina bendrą apdorojimo greitį iki aštuonių kartų

  • Naujausias DI procesorius

  • Naujos kartos AF su pažangiu subjekto atpažinimu

  • Puikus 4K filmavimas iki 60p / 50p raiška

PIKSELIŲ SKAIČIUS (viso)
Apytiksl. 62,5 megapikselių
JUTIKLIO TIPAS
35 mm viso kadro (35,7 x 23,8 mm), „Exmor R“ CMOS jutiklis
„ISO“ JAUTRUMAS
Nuotraukos: ISO 100-32000 (padidinamas iki ISO 50-102400), AUTOMATINIS (ISO 100-12800, pasirenkama viršutinė ir apatinė riba), filmai: atitinka ISO 100-32 000, automatinis režimas (ISO 100-12 800, pasirenkama aukščiausia ir žemiausia riba)
Baterijos naudojimo laikas (nuotraukos)
Apytiksl. 490 nuotraukų (vaizdo ieškiklis) / apytiksl. 530 nuotraukų (LCD monitorius) (CIPA standartas)
PIKSELIŲ SKAIČIUS (ESAMAS)
Nuotraukos: apytiksl. 61,0 megapikselių maks., filmai: apytiksl. 50,8 megapikselių maks.
Monitoriaus tipas
7,5 cm (3.0 tipo) TFT
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka