VISI FOTOAPARATAI SU KEIČIAMUOJU OBJEKTYVU

„α7C II“ kompaktiškas viso kadro fotoaparatas

ILCE-7CM2
Sidabro spalvos fotoaparato priekinės dalies vaizdas

silverblack

Tik aparatas

ILCE-7CM2

RMK

€ 2 419,00

(įsk. PVM)

Aparatas ir 28–60 mm kintamojo židinio nuotolio objektyvas

ILCE-7CM2L

RMK

€ 2 719,00

(įsk. PVM)

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Nuotraukoms, filmams ir viduje slypinčiam kūrėjui

Kompaktiškas ir lengvas „α7C II“ yra viso kadro fotoaparatas, kurio laukė rimti kūrėjai. Šis fotoaparatas, kuriame įdiegtos moderniausios fotografavimo ir filmavimo technologijos, yra pagrindinis įrankis, leidžiantis įamžinti pasaulį taip, kaip norite.

Nuorodos paskirties paveikslėlis
„α7C II“ nuotraukų galerija
Kelionės su dideliu vaizdu
„Exmor R“ vaizdo jutiklio nuotrauka
Viso kadro CMOS vaizdo jutiklis su 33,0 megapikseliais

„α7C II“ 33,0 megapikselių „Exmor R™ CMOS“ vaizdo jutiklis, pasižymintis išskirtiniu našumu ir puikia vaizdo kokybe fotografuojant ir filmuojant, užtikrina greitą nuskaitymą, didelį jautrumą nuo ISO 100 iki ISO 51200, mažą triukšmo lygį ir itin tikslų spalvų atkūrimą.

BIONZ XR vaizdas
Pažangus BIONZ XR™ procesorius

Pažangus BIONZ XR procesorius užtikrina iki aštuonių kartų didesnę apdorojimo galią nei jo pirmtakas. Jis sumažina apdorojimo delsą ir padidina filmų bei nuotraukų apdorojimo galią, užtikrina natūralią gradaciją, tikroviškas spalvas, mažą triukšmo lygį, išskirtinę vaizdo kokybę ir greitą meniu atsaką.

Pavyzdinis vyro portreto vaizdas
Nuolat tiksli ekspozicija ir spalvos

Naudodamas naujausią procesorių ir AE algoritmą, „α7C II“ gali aptikti veido odą ir sureguliuoti ekspoziciją fotografuojant ir filmuojant. Jis užtikrina nuoseklų ekspozicijos valdymą net sudėtingomis fotografavimo sąlygomis, kai objektas yra apšviestas iš galo, šešėlyje ar tiesioginiuose saulės spinduliuose arba nėra tiesiogiai atsisukęs į fotoaparatą.

Pavyzdiniai „Creative Look“ vaizdai: SH, FL, VV2, BW
Realizuokite savo viziją naudodami „Creative Look“

Kurkite nuotaiką naudodami programą „Creative Look“ su 10 pritaikomų išankstinių nustatymų, kad užfiksuotumėte pasaulį savaip. Naudokite išankstinius nustatymus arba reguliuokite aštuonis parametrus, įskaitant kontrastą, sodrumą ir šešėlius, kad kurtumėte bendrinamas nuotraukas ir filmus, kurių vėliau nereikėtų redaguoti.

Fotoaparato LCD ekranas: RAW vaizdo pasirinkimo ekranas
Pasirenkami RAW vaizdo dydžiai ir kokybė

RAW vaizdų glaudinimas be nuostolių efektyviai sumažina failus nesumažindamas vaizdo kokybės, todėl fotoaparatas gali fotografuoti iki 27 kadrų nepertraukiamomis serijomis. Yra trys vaizdų be nuostolių glaudinimo dydžiai (S/M/L), tinkantys bet kokiai programai, o JPEG ir HEIF vaizdams galima naudoti lengvą vaizdo kokybę, dėl kurios generuojama mažiau duomenų.

Pažangus optinis penkių ašių vaizdo stabilizavimas

Mėgaukitės stabilesniu fotografavimu rankoje dėl „α7C II“ itin tikslaus vaizdo stabilizatoriaus, pažangių giroskopinių jutiklių ir optimizuotų vaizdo stabilizavimo algoritmų, kurie veiksmingai koreguoja 7,0 žingsnių fotoaparato sujudinimą. Suderinami objektyvai su integruotu vaizdo stabilizatoriumi ir patobulinta korpuso bei objektyvo sinchronizacija palengvina kadravimą net esant teleobjektyvo židinio nuotoliui, kuris kitu atveju gali būti neryškus. 

Vaizdo stabilizavimo įrenginio iliustracija

[1] Pokrypis [2] Posvyris [3] Polinkis

Gaminio nuotrauka: visi E tipo tvirtinimo objektyvai
Virš 70 E tipo tvirtinimo objektyvų neribotam kūrybiškumui

„α7C II“ suderinamas su plačia „Sony“ optiškai pažangių E tipo tvirtinimo objektyvų linija, įskaitant „G Master™“ seriją, derinančią kvapą gniaužiančią raišką ir „bokeh“, ir „G Lens™“ seriją, pasižyminčią puikia vaizdo kokybe ir sklandžiu „bokeh“. Kompaktiški ir lengvi objektyvai gali būti naudojami įvairiose fotografijos ir videografijos srityse.

Didelio našumo filmų kūrimas
Technologijos, padedančios įgyvendinti jūsų kūrybinę viziją

Mėgaukitės aukštos kokybės filmų įrašymo galimybėmis, nesvarbu, kada ir kur fotografuojate. „α7C II“ siūlo 4K 60p/50p filmavimą, „S-Cinetone™“ kinematografiškam vaizdui tiesiai iš fotoaparato ir „Log“ filmavimą, skirtą lanksčiai apdoroti, ir visa tai – itin kompaktiškame, lengvame korpuse, suderinamame su filmavimu nuo stovo arba iš drono.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

"Nedetalaus vaizdo, paimto iš 4K60P režimu filmuotos medžiagos, pavyzdys, kuriame pavaizduota judanti moteris
"
Puikus 4K filmavimas iki 60p/50p raiška

„α7C II“ turi 4K 60p/50p filmavimo funkciją su visišku pikselių nuskaitymu be suskirstymo, pasinaudojant naujausiu BIONZ XR procesoriumi ir jo plačiu dinaminiu diapazonu, kad būtų gaunami itin sklandūs greitai judančių objektų vaizdai. Įrašant 4K filmus 30p sparta, viso kadro 7K perdiskretizavimas užtikrina didesnį 4K aiškumą ir detalumą.

Pavyzdinis apkirptas filmuotos medžiagos vaizdas, kuriame matyti vyras, pritaikyta „S-Cinetone“
„S-Cinetone™“ kinematografiniam vaizdui kurti

Naudojant tą patį „Sony“ itin vertinamos „Cinema Line“ linijos spalvų mokslą, „S-Cinetone“ užtikrina natūralius vidutinius tonus, kurie yra labai svarbūs sveikiems odos atspalviams, taip pat švelnias spalvas ir nuostabius šviesius atspalvius.

Pavyzdinis apkirptas vaizdas – peizažas prietemoje, nufilmuotas nustačius 4:2:2 10 bitų
Išplėstinis filmavimas, kad būtų lengviau montuoti

Kamera gali įrašyti 10 bitų 4:2:2 vaizdo įrašą, kai naudojamas ilgas GOP arba „All Intra“ glaudinimas, todėl galima nustatyti išsamesnes ir natūralesnes spalvų gradacijas ir apskritai suteikti didesnę redagavimo laisvę.

Įrašymas žurnale didelėms kūrybinėms galimybėms

„α7C II“ turi „S-Log3“ gama kreivę, pabrėžiančią gradaciją nuo šešėlių iki vidutinio pilkumo (18 % pilkumo), pasiekiančią 14+ žingsnių platumą. Taip pat yra „S-Gamut3“ ir „S-Gamut3.Cine“ spalvų gamos nustatymai. Galite taikyti pasirinktinę LUT („Look Up Table“) lentelę su „Log“ gama kreive, peržiūrėti, kaip filmuota medžiaga atrodys sumontuota, arba patogiai įrašyti filmuotą medžiagą su pritaikyta PP LUT.

Aktyviojo režimo vaizdo stabilizavimas filmuojant rankoje

Aktyvusis režimas geriau stabilizuoja vaizdą rankoje. Tikslus vaizdo stabilizatorius, pažangūs giroskopiniai jutikliai ir optimizuotas vaizdo stabilizavimo algoritmas kartu užtikrina itin sklandų ir stabilų filmavimą. Be stabilizavimo korpuse, suderinami objektyvai su integruotu vaizdo stabilizavimu veikia su kameros korpusu, užtikrindami efektyvų valdymą, kad vaizdai būtų fiksuojami aiškiau net naudojant nešiojamus teleobjektyvus.

Naudojimo vaizdas – vyras laiko fotoaparatą ir filmuoja kitą vyrą lauke
Pavyzdinis vaizdas – sufokusuota moteris fone ir nesufokusuotas arti fotoaparato esantis vyras priekiniame plane
Išlikite susikoncentravę su sekimu realiuoju laiku

Pasirinkite objektą ir leiskite sekimo realiuoju laiku funkcijai atlikti darbą už jus – fotoaparatas automatiškai aptiks ir seks objektą, išlaikydamas didelį fokusavimo tikslumą.

Pavyzdinis vaizdas – sufokusuota moteris fone ir nesufokusuotas arti fotoaparato esantis vyras priekiniame plane
Kompensavimas nuosekliam matymo kampui

Įjungus fokusavimo kintamumo kompensavimo funkciją, „α7C II“ naudojama originali „Sony“ „Clear Image Zoom“ priartinimo technologija, slopinanti fokusavimo svyravimus, todėl filmuosite stabiliau. Kintamumo metaduomenis taip pat galima naudoti su naujausios „Catalyst Browse/Prepare Plugin“ programos fokusavimo kintamumo kompensavimo galimybėmis montuojant.

Iliustracija, vaizduojanti filmuotos medžiagos perkėlimą iš fotoaparato į kompiuterio programinę įrangą
Metaduomenys palengvina redagavimo darbo eigą

„Sony Catalyst Browse/Prepare/Prepare Plugin“ programa gali naudoti į įrašytą medžiagą įterptus metaduomenis, gerokai pagreitindama montavimą. Įrašant arba po įrašymo prie klipų galima lengvai pridėti kadrų žymas ir taip pažymėti mėgstamas scenas, kad jos būtų greitai randamos atkuriant fotoaparate arba redaguojant suderinamoje programoje.

Išmanesnis ir greitesnis AF
DI apdorojimo įrenginys pažangiam subjekto atpažinimui

„α7C II“ turi DI apdorojimo įrenginį, specialiai sukurtą dideliems duomenų kiekiams apdoroti, kad būtų galima tiksliau atpažinti objektus ir platesnį objektų tipų spektrą.

Dirbtinio intelekto apdorojimo įrenginio vaizdas
Pavyzdinis moters portreto visu ūgiu vaizdas
Žmogaus laikysenos įvertinimas objektui tiksliai atpažinti

Naudodamas naujovišką DI procesorių, „α7C II“ gali tiksliai atpažinti žmogaus judesius ir gerokai patobulinti žmogaus akių atpažinimo funkciją. Žmogaus laikysenos įvertinimo technologijoje naudojamas skeletu pagrįstas modelis, todėl ji labai tiksliai atpažįsta ne tik akis, bet ir kūno bei galvos padėtį, tad gali net užfiksuoti ir sekti objektą, kuris yra nusisukęs nuo kameros arba kurio veidas iš dalies uždengtas.

Patikimas platesnio objektų spektro atpažinimas

„α7C II“ turi galingą DI procesorių, galintį atpažinti žmones, gyvūnus, paukščius, vabzdžius, automobilius ir traukinius bei lėktuvus. Nuo šiol atpažįstamos ne tik šunų, kačių ir panašių gyvūnų akys ir galvos, bet ir kai kurių gyvulių ir mažų gyvūnų akys. Šiuos gyvūnus galima atpažinti net tada, kai jų akys yra uždengtos. Fotoaparatas taip pat turi paukščių atpažinimo funkciją, kuri leidžia nustatyti įvairių paukščių akis, taip pat jų galvas ir kūnus.

"Vaizdo pavyzdys, kuriame pavaizduotas atpažįstamas objektas – traukinys
"
"Vaizdo pavyzdys, kuriame pavaizduota žmonių minia ir jos viduryje sufokusuotas vyras
"
Atkaklioji sekimo realiuoju laiku funkcija

„α7C II“ pasižymi gerokai patobulintu DI pagrįstu objektų atpažinimu, todėl patikimiau seka įvairesnes fotografavimo aplinkybes. Nurodykite objektą ir iki pusės paspauskite užrakto mygtuką, kad fotoaparatas pradėtų sekti, o jūs galėtumėte sutelkti dėmesį į kadravimą ir kompoziciją.

"Apkarpyto vaizdo pavyzdys, kuriame pavaizduotas vyras, lipantis laiptais žemyn, šalia originalaus portreto visu ūgiu
"
DI pagrįstas automatinis kadravimas filmams

Naudojant DI paremtą objektų atpažinimo technologiją, automatinio kadravimo funkcija automatiškai apkarpo kadrą, kad jis būtų optimalus. Net kai kamera sumontuota ant trikojo, kadras nuolat koreguojamas, kad nufilmuota medžiaga atrodytų taip, tarsi objektą sekiotų operatorius. Tikslus sekimas galimas net tada, kai fotoaparatas valdomas nuotoliniu būdu per išmanųjį telefoną naudojant programėlę „Creators' App“.

Naudodami veido fiksavimą fotografuokite atsakingai

Veido fiksavimo funkcijai naudojami biometriniai duomenys. Jūs atsakote už šių duomenų rinkimą ir naudojimą bei taikomų vietos įstatymų laikymąsi. Daugiau informacijos gausite apsilankę toliau pateiktoje svetainėje.

Einančio žmogaus įrašo apkarpytas vaizdas
Platus, tankus AF yra greitesnis ir tikslesnis

Fotoaparatas „α7C II“ naudoja iki 759 fazių aptikimo taškų didelio tankio matricoje, kurie fotografuojant nuotraukas užima maždaug 94 % vaizdo ploto, todėl galima atpažinti objektą net tada, kai jis užima tik nedidelį kadro plotą.

Pavyzdinis vaizdas – vyro portretas tamsioje aplinkoje
Tikslus AF esant žemam EV -4.0 apšvietimui

Naujausi „α7C II“ AF algoritmai užtikrina AF tikslumą esant mažesniam apšvietimui nei EV -4,0 AF-S režimu (ISO 100 atitikmuo, F2.0 objektyvas). Taip pat yra „Focus Priority“ režimas, kuris užtikrina patikimesnį AF esant silpnam apšvietimui arba naudojant mažesnes diafragmas.

Pavyzdinis vaizdas – laiptais bėgantis vyras
Nepertraukiamas fotografavimas iki 10 kadr./s su AF/AE sekimu

Mechaninis ir elektroninis „α7C II“ užraktai leidžia nepertraukiamai fotografuoti iki 10 kadr./s greičiu arba iki 8 kadr./s tiesioginės peržiūros režimu, todėl lengviau užfiksuoti fotogeniškiausias judančių objektų akimirkas ir išraiškas.

Sukurta, kad būtų patogu naudoti
Vaizdo ieškiklio vidaus iliustracija ir vaizdo ieškiklis stambiu planu
Tankus elektroninis vaizdo ieškiklis aiškiam vaizdui

2,36 mln. taškų (apytiksliai) XGA OLED elektroninis vaizdo ieškiklis su 0,70x didinimu užtikrina didelę raišką ir kontrastą, kad vaizdas būtų ryškus ir aiškus net ryškioje saulės šviesoje. Ieškiklio kadrų sparta siekia iki 120 kadr./sek. – dvigubai daugiau nei įprastai – kad vaizdas būtų sklandus, o ekrano judesiai – mažai sulieti fiksuojant judančius objektus.

Naudojimo vaizdas – pirštas liečia fotoaparato LCD skydelį
Intuityvaus jutiklinio valdymo meniu

Perbraukite nuo kairiojo ar dešiniojo ekrano krašto, kad būtų rodomos piktogramos, skirtos greitai keisti fotografavimo režimui ir ne tik. Palaikykite paspaudę meniu elementus ir užregistruokite juos „Mano meniu“, kad prireikus greitai juos pasiektumėte ir lengviau pritaikytumėte.

Fotoaparato rankenėlės vaizdas
Stabili rankenėlė fotografuoti laikant rankose

„α7C II“ sukurtas saugiai, stabiliai ir patogiai laikyti. Arba pritvirtinkite naujai sukurtą nuimamą rankenos ilgintuvą (parduodamas atskirai), kad būtų maksimaliai patogu ir kuo mažiau pavargtumėte per ilgas fotografavimo sesijas.

Fotoaparato viršutinių valdymo ratukų vaizdas stambiu planu
Sklandus ir paprastas valdymas

„α7C II“ yra naujas fotografavimo / filmavimo / S&Q valdiklis, kurį galima greitai ir nepriklausomai reguliuoti. Jis yra šalia režimo pasirinkimo valdiklio, kuriuo galima pasirinkti ekspozicijos režimą ir kitus fotografavimo režimo nustatymus.

Reguliuojamo kampo ekrano vaizdas
Keičiamo kampo monitorius lanksčiam kadravimui

Šone atidaromas kintamo kampo monitorius palengvina padėties nustatymą ir kadravimą fotografuojant laikant rankose ir ant stovo arba labai arti žemės, todėl turite daugybę kūrybinių galimybių.

Vaizdo jutiklio apsauga nuo dulkių

Fotoaparate įrengta apsaugos nuo dulkių sistema: optinis filtras, padengtas apsaugos nuo krūvio danga, ir vaizdo jutiklio poslinkio mechanizmas. Taip pat yra funkcija [Užraktas išjungus], kuri uždaro užraktą išjungus fotoaparato maitinimą ir taip apsaugo vaizdo jutiklį nuo dulkių ir dalelių keičiant objektyvus.

Patvari magnio lydinio važiuoklė

Siekiant užtikrinti patikimumą profesionalioje darbo aplinkoje, „α7C II“ apsaugotas lengvu, didelio standumo magnio lydiniu, iš kurio pagamintas viršutinis dangtelis, priekinis dangtelis, vidinis rėmelis ir galinis dangtelis.

Dulkėms ir drėgmei atspari konstrukcija

„α7C II“ turi gerai užsandarintus svarbiausius mygtukus ir rankenėles, o tarpusavyje sujungtos korpuso siūlės suteikia dvigubą apsaugą ir užtikrina puikų atsparumą dulkėms ir drėgmei sudėtingomis lauko sąlygomis.

Plačios jungiamumo galimybės
Naudojimo vaizdas – vyras perkelia nuotraukas iš fotoaparato į išmanųjį telefoną
Stabilus ryšys su išmaniuoju telefonu

Labai pagerėjo ryšio stabilumas perkeliant vaizdus iš fotoaparato į mobiliąją programėlę „Creators' App“ išmaniajame telefone. Perdavimas tęsiamas fone, net jei išmaniojo telefono ekranas užmigdomas arba paleidžiama kita programa. Darbo eiga nuo filmavimo iki bendrinimo apskritai gerokai patobulinta.

Naudojimo vaizdas – moteris, tiesiogiai transliuojanti fotoaparatu
Aukščiausios kokybės tiesioginis turinys

Prijungus „α7C II“ prie kompiuterio ar telefono per USB, jis veikia kaip 4K (2160p) kamera. Didelės diafragmos objektyvai, siauras lauko gylis ir „bokeh“ gali padėti sukurti įspūdingus vaizdus, o pažangios AF funkcijos, pvz., akių aptikimo AF – rengti susitikimus ir transliuoti internetu.

„Creators' Cloud“ platforma

„Creators' Cloud“ – tai kūrybą palaikanti platforma, skirta darbams nuo fotografavimo iki montažo, čia „Sony“ fotoaparatų technologijos derinamos su debesijos DI. Čia susitinka ir bendradarbiauja kūrėjai iš viso pasaulio. Išbandykite žiniatinklio, mobiliąsias ir kompiuterines programas su fotoaparatų ir filmavimo bei montavimo programų ir paslaugų integravimo sprendimais.

Aplinką tausojantis sprendimas
„Sony“ planas „Road to Zero“

„Sony“ 2010 m. „Road to Zero“ aplinkosaugos plane numatytas nulinio poveikio aplinkai tikslas, o „Žaliojo valdymo 2025“ plane nustatyti tarpiniai tikslai. Kiekviename gaminio gyvavimo ciklo etape – nuo kūrimo iki tiekimo grandinės, gamybos ir pakavimo – imtasi priemonių, kad būtų sumažintas „α7C II“ poveikis aplinkai.

Perdirbtos medžiagos skaitmeninių fotoaparatų gaminiuose

Pakartotinai perdirbamoje, patvarioje ir kokybiškoje SORPLAS™ medžiagoje naudojami tik perdirbami ištekliai. Fotoaparatų korpusuose kuo dažniau naudojamos SORPLAS ir kitos perdirbamos medžiagos, taip sumažinant aplinkai daromą žalą, tačiau jokiu būdu nesumažinant našumo ar funkcionalumo.

Gaminio vaizdas: pateiktame meniu ekrane rodomas prieinamumo elementas
Prieinamos technologijos α fotoaparatuose

„Sony“ α fotoaparatuose įdiegta nemažai prieinamumo funkcijų, kad kuo daugiau žmonių galėtų naudotis ir mėgautis mūsų technologijomis. Pavyzdžiui, ekrano skaitytuvo funkcija garsiai skaito meniu ekranų tekstą, o garsumas ir skaitymo greitis reguliuojami pagal poreikį. Taip pat ekrano padidinimo funkcija leidžia meniu rodinio tekstą padidinti iki 1,5, 2,0 ar 2,5 karto.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Vos 514 gramų (1 svar. 2,2 unc.) sveriantis viso kadro „α7C II“ pasižymi įspūdingu nešiojamumu ir manevringumu bei išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis. Šis fotoaparatas su moderniu 33,0 efektyviųjų megapikselių vaizdo jutikliu, galinčiu įrašyti iki 4K 60p / 50p filmus ir fiksuoti aukštos kokybės nuotraukas, yra nepakeičiamas hibridinio fotografavimo įrankis.
  • 33,0 megapikselių viso kadro „Exmor R™“ CMOS vaizdo jutiklis su galiniu apšvietimu ir BIONZ XR apdorojimo varikliu

  • Pažangiausios technologijos kūrybiškam filmų kūrimui, įskaitant 4K 60p ir „S-Log3“

  • Novatoriškas DI procesorius tikslesniam objektų atpažinimui

  • Pažangus optinis 5 ašių vaizdo stabilizavimas korpuse užtikrina 7,0 žingsnių našumą

  • Lengvas korpusas su kintamo kampo monitoriumi užtikrina fotografavimo lankstumą ir manevringumą

JUTIKLIO TIPAS
35 mm viso kadro (35,9 x 23,9 mm), „Exmor®“ CMOS jutiklis
„ISO“ JAUTRUMAS
Nuotraukos: ISO 100-51200 (padidinamas iki ISO 50-204800), AUTOMATINIS (ISO 100-12800, pasirenkama viršutinė ir apatinė riba), filmai: ISO 100-51200 ekvivalentas (padidinamas iki ISO 100-102400), AUTOMATINIS (ISO 100-12800, pasirenkama viršutinė ir apatinė riba)
Baterijos naudojimo laikas (nuotraukos)
Apytiksl. 530 nuotraukų (vaizdo ieškiklis) / apytiksl. 560 nuotraukų (LCD monitorius) (CIPA standartas)
Monitoriaus tipas
7,5 cm (3.0 tipo) TFT
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka