α7C

Mažas dydis,
pilno kadro galia

Kartu su FE 28–60 mm F4-5.6 objektyvu, šis mažiausias ir lengviausias „α7C“ fotoaparatas ir objektyvo sistema užtikrina puikią pilno kadro kokybę. Nors ir kompaktiškas, jis atitinka didelius vaizdo kokybei, AF ir greičiui keliamus reikalavimus, todėl puikiai atskleidžia kūrybiškumą kad ir kur būtumėte.

VISO KADRO E TIPO TVIRTINIMO BEVEIDRODINIAI

Kompaktiškas viso kadro fotoaparatas „Alpha 7C“

ILCE-7C / ILCE-7CL
Gaminio vaizdas

silverblack

Tik aparatas

ILCE-7C

RMK

€ 2 200,00

(įsk. PVM)

Aparatas ir 28–60 mm kintamojo židinio nuotolio objektyvas

ILCE-7CL

Nuo

RMK

€ 2 460,00

(įsk. PVM)
Išleista nauja programinė įranga.
Išreikškite save visapusiškai

Galingas veikimas ir nepaprasta vaizdo kokybė

Nepaisant kompaktiško fotoaparato korpuso dydžio, kuris pasaulyje yra mažiausias ir lengviausias, „α7C“ užtikrina nepakartojamą tiek nuotraukų, tiek filmuotos medžiagos kokybę, kurios galite tikėtis iš viso kadro fotoaparato. Greitas, platus ir stabilus AF, spartus nepertraukiamas fotografavimas ir patogus keičiamo kampo skystųjų kristalų ekranas padeda užfiksuoti vykstančius veiksmus. 

Gaminio vaizdas
Pilnas kadras kompatiškame kūne
Vaizdo pavyzdys
Unikalūs pilno kadro vaizdai
Vaizdo pavyzdys
Vaizdui tarnaujanti technologija
Naudojimo vaizdas
Kūrybiškumą atveriantis filmų kūrimas
Naudojimo vaizdas
Sukurtas optimaliam naudojimui
Pilnas kadras kompatiškame kūne
Nepriekaištinga nuotraukų ir filmų kokybė

Puikią vaizdų kokybę užtikrina tik viso kadro jutiklis

Pilno kadro vaizdų gavimas kompaktiškame korpuse

Nepriekaištingas šviesos pagavimas reiškia aukštos kokybės ir mažai triukšmingus vaizdus

Didesni jutikliai sukuria geresnius vaizdus, o „α7C“ viso kadro jutiklis yra daug didesnis nei išmaniųjų telefonų kamerų, kompaktiškų skaitmeninių fotoaparatų ir panašaus dydžio PAS-C fotoaparatų su keičiamais objektyvais jutikliai. Geresnis šviesos pagavimas užtikrina profesionalios kokybės vaizdus, kuriuose mažiau triukšmo ir geriau išlaikytos detalės fotografuojant tiek prieblandoje, tiek ryškioje šviesoje.

Pajuskite skirtumą su didesniu jutikliu

Naudodami pilno kadro jutiklį, fotografuokite ir gaukite įspūdingus šiam formatui unikalius vaizdus. „α7C“ jutiklis yra daugiau nei 2 k. didesnis už jutiklius, naudojamus APS-C fotoaparatuose su panašaus dydžio korpusais, ir iki 30 k. didesnis nei išmaniųjų telefonų jutikliai, todėl gaunami gilūs ir detalūs vaizdai.

Iliustracija

[1]Viso dydžio [2]APS-C [3]Mikro, keturių trečdalių [4]1.0 tipo [5]1/2,3~1/3,4 colių

Kompaktiškas dydis, lengvas valdymas

The α7C was fashioned to be compact, lightweight and portable without compromising genuine full-frame camera performance. This goal was accomplished by developing new mechanical components, such as a space-saving shutter and optical stabilisation unit, along with layout and structural enhancements. 

Unikalūs pilno kadro vaizdai
Mėgaukitės pilno kadro privalumais

„α7C“ viso kadro jutiklis ne tik fiksuoja daugiau šviesos. Didelis jutiklio ir pikselių dydis padidina vaizdo gylį, dinaminį diapazoną ir detalumą. 

Vaizdo pavyzdys
Užfiksuokite visą pasaulio grožį

24.2MP „Exmor R™“ CMOS jutiklis veikia kartu su „Sony“ BIONZ X™ varikliu, kad atkurtų spalvas plačiame 15 užlaikymų dinaminiame diapazone, todėl geriau fiksuojamos detalės ir užtikrinamas sklandus veikimas kintant aplinkos apšvietimui.

Vaizdo pavyzdys
Puikūs vaizdai esant dideliam užrakto greičiui ir prieblandai

Didesni pikseliai jutiklyje leidžia padidinti signalo ir triukšmo santykį, todėl matoma daugiau detalių tekstūrose ir šešėlių srityse. Ypač triukšmas efektyviai mažinamas naudojant vid. ir didelį ISO jautrumą, kurio reikia gretai judantiems ar prastai apšviestiems objektams. Standart. ISO ISO100-51200 yra išplečiamas iki ISO50-204800

Jūsų stilių atitinkantys objektyvai

Platus „E-mount“ objektyvų asort. – nuo plačių iki tele., vaizdo ir spec.

Nesvarbu, ar esate mėgėjas ar profesionalas, fotografas ar filmų kūrėjas, platus pasirinkimas iš daugiau nei 50 „E-mount“ objektyvų suteiks daugiau erdvės kūrybiškumui. Kompaktiški viso kadro objektyvai užtikrina išskirtinius mažo iškraipymo vaizdus net esant dideliam židinio nuotoliui, todėl gaunamas nepakartojamas vaizdo gylis ir ryškumas.

Išplėskite savo filmavimo galimybes

Kurkite tikrai meniškus filmus išnaudodami puikų valdymą, vaizdo kokybę ir viso kadro matmenis

Iliustracija
4K įrašymas gražiems filmo vaizdams

Mažas lauko gylis įgalina suliejimo efektus, kurie yra didelis viso kadro fotoaparatų privalumas. Pikselių nuskaitymas be pikselių grupavimo leidžia papildomą pavyzdžių atrinkimą, lygiavertį 6K įrašymui, kad būtų gauti švaresni vaizdai be muaro.

Vaizdo pavyzdys
Daugiau galimybių su parinkt. „S-Log“, „HLG“ ir „Picture Profile“

„S-Log3“ stovas fiksuoja platų dinaminį 14 užlaikymų diapazoną, todėl atskleidžiamos smulkios detalės ir šešėliuose, ir ryškioje šviesoje. HLG („Hybrid Log-Gamma“) palengvina tiesioginį HDR atkūrimą ir darbo eigą, o „Picture Profile“ siūlo daugiau vaizdo fiksavimo parinkčių.

Vaizdui tarnaujanti technologija
Užfiksuoja gražų detalų vaizdą veiksmo metu 

Naujausias AF ir greito nepertraukiamo filmavimo galimybė padeda užtikrinti, kad nepraleisite ir užfiksuosite svarbią akimirką. „α7C“ optinis vaizdo stabilizatorius užtikrina stabilumą ir vaizdo ryškumą tiek fotografuojant, tiek filmuojant.

Iliustracija
Labai tikslus AF greitai aptinka objektą ir išlaiko stabilų fokusavimą

„α7C“ naudoja tuos pačius AF patobulinimus kaip ir mūsų liaupsinamas „α9“ ir turi 4D FOCUS, kuris užtikrina greitą objekto aptikimą ir stabilų sekimą plačioje srityje. Iš viso 693 fazės aptikimo AF taškai apima beveik 93 % vaizdo ploto. 

Vaizdo pavyzdys
Niekada nepraleisite akimirkos, net esant judėjimui

Judantys obj. geriau fiksuojami, nes „α7C“ filmuoja nepertrauk. serijomis iki 10 kadrų/sek. su AF/AE sekimu, ir iki 8 kadrų/sek. ties. transl. režimu. Taip pat palaiko tylųjį filmavimą su iki 10 kadrų/sek. su AF/AE sekimu.

Priklauso nuo pastovaus objekto sekimo

„Sony“ išmanusis AI pagrįstas „Real-time Tracking“ ir „Real-time Eye AF“

Patikimas objektų sekimas užtikrina sėkmingus portretus. Kaip ir su ankstesniais modeliais, nukreipkite fotoaparatą į objektą, iki pusės nuspauskite sukonfigūruotą užrakto mygtuką ir įjunkite „Real-time Eye AF“. „α7C“ taip pat turi naują funkciją, leidžiančią paspausti mygtuką „AF-ON“, kuris įjungia sekimą realiuoju laiku net nenaudojant „AF-C“ režimo. Fokusavimas išlaikomas net tada, kai veidas yra iš dalies uždengtas arba kai žmogus yra su akiniais.

Vaizdo pavyzdys
Vaizdo pavyzdys
Tobulai sufokusuoti gyvūnų portretai

Realiojo laiko „Eye AF for Animals“ seka ir fokusuoja gyvūnų akis

Nufotografuoti augintinius ir gyvūnus daug lengviau naudojant „Sony“ pažangiausiu algoritmu pagrįstą akių aptikimo funkciją. Greitai, tiksliai automatiškai aptikus ir stebint gyvūnų akis, o ne nosį ar ūsus galima viską aiškiai sufokusuoti – tiesiog palikite tai fotoaparatui. Ji tinkamai veikia net atsiradus vaizdo kliūčių ar pakeitus fotoaparato orientaciją (horizontaliai ar vertikaliai).

Patikimai fotografuoja ir filmuoja laikant rankose

Priartinkite, fotografuokite iš arti ir fiksuokite aiškius vaizdus naktį

„α7C“ optinis 5 ašių vaizdo stabilizatorius kompensuoja 5 kameros drebėjimo tipus, tačiau išsaugo vaizdo kokybę net kai filmuojama be kardaninės pakabos ar naktį. Šie tipai yra [1, 2] kampinis drebėjimas (kritimas ir pakrypimas), atsirandantis naudojant teleobjektyvą, [3, 4] paslinkimas (X ir Y ašys), pastebimas didėjant didinimui, ir [5] drebėjimas sukant (sukimas Z ašyje), kuris turi įtakos naktiniams kadrams ir vaizdo įrašams.

Iliustracija
Kūrybiškumą atveriantis filmų kūrimas
Pilno kadro vaizdų kokybė filmų kūrėjams

„α7C“ per šoną atidaromo keičiamo kampo monitorių galima lengvai stebėti, pavyzdžiui, net tada, kai pritvirtintas mikrofonas, naudojamas kardaninis skydelis arba filmuojant iš įvairių padėčių. Be to, ausinių ir mikrofono lizdai leidžia naudoti mėgstamą įrangą, o didelės talpos baterija leidžia ilgiau filmuoti Todėl „α7C“ puikiai tinka vaizdo tinklaraščių kūrėjams ir kitiems kūrėjams.

Lengva filmų gamyba

Kompaktiška, lengva ir nešiojama net su papildomais rankenos priedais

Per šoną atidaromas skystųjų kristalų monitorius palengvina vaizdo tinklaraštininkų darbą, pasirenkamas rankenos ir mikrofono rinkinys puikiai tinka belaidžiam vaizdo transliavimui, o skaitmeninio mikrofono stovas užtikrina labai aiškų garsą. Taip pat palaikomi populiaraus vertikalaus formato vaizdo įrašai, o metaduomenų naudojimas leidžia pakartotinai paleisti ir redaguoti vertikaliai nufilmuotą medžiagą vertikalioje padėtyje prieš tai nepasukus.

Naudojimo vaizdas
Rankenos greitam ir kokybiškam vaizdo tinkl. nust.

Pasirinktinė „GP-VPT2BT Bluetooth®“ rankena valdo įrašymo ir mastelio keitimo operacijas ir yra išplečiama kaip trikojis, kai reikalingas laisvų rankų įrašymas. Tinkinamas mygtukas ir fotoaparato kampo reguliavimas užtikrina efektyvų filmavimą. 

Vaizdo pavyzdys
Tikslus priart. 2 k. valdyti filmav. par.

„Sony“ funkcija „Clear Image Zoom“ išlaiko objekto skiriamąją gebą beveik be jokio poveikio vaizdo kokybei. Net ir vieno židinio objektyvus galima naudoti kaip mastelio keitimo objektyvus su priartinimu iki 2 kartų.

Naudojimo vaizdas
Skaitmeninė garso sąsaja aiškiam garso įrašymui

Naudojant „Sony“ ECM-B1M trumpą mikrofoną arba XLR-K3M adapterio rinkinį su MI (kelių sąsajų) laikikliu, garso įrašas perduodamas kaip skaitmeninis signalas, kad būtų galima kokybiškai įrašyti garsą be iškraipymo ar papildomo garso kabelio. 

Išplėskite kūrybiškumą specialiaisiais efektais
Naudojimo vaizdas
Nust. „AF Subject Shift Sensitivity“ ir išlaikykite stabilų fok. arba perkelkite 

AF jautrumas reguliuojamas situacijose, kai juda keli objektai. Lygiai svyruoja nuo „1. Persistent“ (1. Pastovus), kad išlaikytumėte stabilų fokusavimą į pradinį objektą, iki „5. Sensitive“ (5. Jautrus), kad lengvai nukreiptumėte į kitus dalykus.

Naudojimo vaizdas
„AF Transition Speed“ padeda valdyti fok. perkėlimo greitį

Kai automatinis fokusavimas perkeliamas nuo vieno objekto prie kito, galite nurodyti šio perkėlimo greitį. Galimi septyni lygiai – nuo sklandaus ir lėto iki greito perkėlimo. 

Sulėtintas ir pagreitintas filmavimas

Įrašo iki 5 k. lėčiau arba iki 60 k. greičiau lyginant su realiuoju laiku

Filmavimo tempo keitimas yra papildomas kūrybinis elementas, kurį galite įtraukti į filmus. Šį veiksmą palengvina „α7C“ režimas „S&Q“, kuris palaiko didelės spartos „Full HD“ įrašymą 120 kadrų per sekundę. Sulėtinimo ir pagreitinimo efektus galima naudoti fotoaparate, kadrų dažnis svyruoja nuo 1 iki 120 kadrų per sekundę . Gauta filmuota medžiaga yra iki 5 kartų sulėtinta arba iki 60 kartų pagreitinta lyginant su veiksmu realiuoju laiku.

Lengvai naudojami vizualiniai efektai filmams

Funkcijos „Picture Effect“, „Creative Style“ ir „Picture Profile“ padeda lengviau išnaudoti kūrybiškumą filmuojant filmus. Jos siūlo daug vizualinių efektų ir nustatymų – nuo tinkamų pradedantiesiems iki skirtų profesionalams. Funkcijas „Picture Effect“ ir „Creative Style“ pritaiko pats fotoaparatas, todėl nereikia redaguoti atlikus darbą.

Vaizdo pavyzdys
FX6 naudojamo filmavime stambaus plano vaizdas
„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Sukurtas optimaliam naudojimui
Patikimas ir intuityvus, su patogiomis belaidžio ryšio galimybėmis
Iliustracija
Per šoną atidaromas LCD monit. lanksčiai naudoti 

921 tūkst. taškų 3.0 tipo jutiklinį skydelį galima pasukti 176° horizontaliai ir 270° vertikaliai. Naudokite „Touch Focus“ norėdami greitai perkelti židinį arba „Touch Shutter“, kad fokusuotumėte ir fotografuotumėte vienu ekrano prilietimu.

Gaminio vaizdas
Paprastas baterijos krovimas net filmuojant    

Didelės talpos Z baterija, įmontuota „α7C“ kompaktiškame korpuse, gali būti įkraunama naudojant USB maitinimo šaltinį. „USB Type-C®“ kabelis yra viskas, ko reikia, norint įkrauti, be to, įkrovimo metu galite filmuoti. 

Iliustracija
Tvirta dulkėms ir drėgmei atspari konstrukcija

Lengvas, labai tvirtas magnio lydinys naudojamas fotoaparato viršutiniam, priekiniam ir galiniam dangteliams, o korpusas yra sandarintas, kad patektų mažiau dulkių ir drėgmės.

Naudojimo vaizdas
Nuotolinis filmavimas iš mob. įrenginių ir komp. 

Dėl „α7C“ funkc. „Wi-Fi®“, lengviau filmuoti nuot. būdu. Pastatykite fotoap. prieš save ir darykite asmen. ar filmuokite vaizdo medž. tinklaraš,ž. Peržiūrėti įrašą, reguliuoti nustat. ir valdyti užraktą galite iš komp., išm. tel. arba planš.

Naudojimo vaizdas
Spartus duom. perd. į mob. įr. norint bendrinti soc. tinkl.

Nuotraukas ir vaizdo medžiagą, naudojant 2,4 arba 5 GHz „Wi-Fi®“, galima perkelti tiesiai į išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. Į vienus prietaisus galima perkelti vienu palietimu, į kitus – naudojant QR kodo prisijungimą. 

Naudojimo vaizdas
„Imaging Edge Desktop“

Pagerinkite fotografavimą su „Imaging Edge Desktop“ prog. Naudokite funk. „Edit“ (redaguoti), kad RAW duomenis paverstumėte į siųsti tinkamas aukštos kokybės nuotraukas. Išnaudokite „Sony“ RAW failų galimybes ir efektyviau valdykite gamybą.

Iliustracija
„Imaging Edge Mobile™“ programa ir „Movie Edit“ priedas patogesniam filmų kūrimui

Naudojant „α7C‘s“ įtaisytąjį „Wi-Fi®“, užrakto atleidimą ir filmo įrašymą galima valdyti išmaniajame tel. ar planšetėje, taip pat belaidžiu būdu galima perkelti vaizdo duomenis. „Movie Edit“ priedas pakoreguoja kameros drebėjimą po filmavimo.

Vaizdo pokalbio dideliame BRAVIA ekrane su prijungta kamera vaizdas
Mėgaukitės vaizdo pokalbiais dideliame BRAVIA ekrane

Bendraukite su draugais ir šeima dideliame ekrane prijungdami kamerą prie BRAVIA televizoriaus.

Iliustracija
„Imaging Edge Webcam“

„Imaging Edge Webcam“ prog. leidžia naudoti „Sony“ fotoaparatą kaip aukštos kokybės suderinamą internetinę kamerą, kurią galima naudoti transliacijoms ir konferencijoms.

Techniniai duomenys ir funkcijos

„α7C“ yra mažiausias ir lengviausias pilno kadro skaitmeninis keičiamo objektyvo fotoaparatas su integruotu vaizdo stabilizavimo įrenginiu. Mechaninės pakuotės ir konstrukcijos dizaino naujovės leidžia taikant naują dydžio ir svorio klasę išlaikyti visas pilno kadro fotoaparato technines savybes, todėl galima paprastai ir kokybiškai fotografuoti ir filmuoti.
  • Mažiausias ir lengviausias pasaulyje kompaktiškas korpusas, tačiau išlaikomos visos pilno kadro fotoaparato techninės savybės

  • Galingas „BIONZ X™“ vaizdo apdorojimas užtikrinant stulbinamą vaizdo kokybę

  • Pažangios AF techninės savybės ir funkcijos

  • Didelės raiškos 4K filmavimas ir gausybė funkcijų, plečiančių filmavimo galimybes

  • Patogus ir patikimas valdymas filmuojant

Jutiklio tipas
35 mm viso kadro (35,6 x 23,8 mm), „Exmor®“ CMOS jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apie 24,2 MP
ISO jautrumas (rekomenduojamos ekspozicijos indeksas)
ISO 100–25600 (ISO numerius nuo ISO 50 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–-12800, pasirenkama žemiausia ir aukščiausia riba), [Filmai] ISO 100–51200 ekvivalentas (ISO numerius iki ISO 102400 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–12800, pasirenkama žemiausia ir aukščiausia riba)
Baterijos naudojimo laikas (nuotraukos)
Apie 500 kadrų (vaizdo ieškiklis) / apie 690 kadrų (LCD monitorius) (CIPA standartas)
Vaizdo ieškiklio tipas
1,0 cm (0,39 tipo) elektroninis vaizdo ieškiklis (spalvotas), XGA OLED
Monitoriaus tipas
7,5 cm (3.0 tipo) TFT
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Vartotojai sako