α7

Visiems pasiekiamas tobulumas

Viso kadro delno dydžio α7 galima nešiotis, o 24,3 MP 35 mm viso kadro jutiklis perpus lengvesniame nei DSLR fotoap. korpuse yra itin galingas – stulbinanti naujovė kompaktiškų viso kadro fotoap. rinkoje.

VISO KADRO E TIPO TVIRTINIMO BEVEIDRODINIAI

α7 E tipo tvirtinimo fotoaparatas su viso kadro jutikliu

ILCE-7 / ILCE-7K
α7 E tipo tvirtinimo fotoaparatas su viso kadro jutikliu nuotrauka

Tik aparatas

ILCE-7

RMK

€ 1 440,00

(įsk. PVM)

Aparatas ir 28–70 mm kintamojo židinio nuotolio objektyvas

ILCE-7K

RMK

€ 1 750,00

(įsk. PVM)
Išleista nauja α7 programinė įranga.

Patobulinkite savo kamerą ir filmuokite dar lengviau.

Jūsų laukia puikios nuotraukos

24,3 MP 35 mm viso kadro α7 „Exmor®“ jutiklis prilygsta geriausiems DSLR. O su „Sony“ naujausiu BIONZ X procesoriumi ir pažangiausia AF funkcija α7 perteikia išskirtines detales, užtikrina didelį jautrumą ir kokybę. Būkite pasiruošę charakteristikoms, kurios pakels jūsų fotografiją į naujas aukštumas.

„Exmor® CMOS“ jutiklio logotipas
24,3 MP viso kadro jutiklis

Šis naujas nepakartojamas jutiklis turi visus elementus, kad galėtumėte daryti pasaulinio lygio nuotraukas: didelę raišką, didžiausią jautrumą, didelį dinaminį diapazoną, nepriekaištingą detalumą ir mažą triukšmą.

„Bionz X™“ logotipas
Neprilygstamas apdorojimas

Naujausias „Sony“ apdorojimo modulis BIONZ X™ leis pasiekti išskirtinių rezultatų: atkuriamos natūralesnės spalvos, geriau šalinami triukšmai ir greičiau fotografuojamos kadrų serijos.

Graži forma. Patikimos funkcijos.

Kruopščiai kurtas iš visų pusių

Kuriant a7, „Sony“ siekė suderinti fotografų reikalavimus atitinkantį tikslų valdymą su jų norima ergonomika. Rezultatas – kruopščiai sukurtos rankenėlės ir ratukai, patikimos funkcijos, didelės pritaikymo galimybės, įrašymo ir prisijungimo parinktys, viskas viename patvariame, lengvame ir 25 % mažesniame nei DSLR korpuse.

Fotoaparatas rodomas rankose
Visas kadras, kompaktiška forma

α7, su baterija sveriantis tik 416 g, sveria beveik perpus mažiau nei pirmaujantys DSLR. Kadangi jis dar ir mažesnis, neprarasdami kokybės fotoaparatą pasiimsite su savimi.

Vidinės konstrukcijos kūrimas
Lengvas ir ilgaamžis

α7 pagamintas iš magnio, pasaulyje lengviausio konstrukcinio metalo, o tai reiškia, kad fotoaparatas, kurį šiandien nešiojatės, bus su jumis ir rytoj.

Kur greitis dera su tikslumu

Pažangiausia „Sony“ automatinio fokusavimo technologija α7 sujungia fazių aptikimo greitį ir kontrastų aptikimo tikslumą. Papildomi patobulinimai apima tikslesnį akių aptikimą ir AF ploto pasirinkimą.

5 k./s. iki 1 sek.
Užfiksuokite gražias akimirkas

Su nauju, greitesniu ir tikslesniu automatinio fokusavimo sekimu, naudojančiu galingą numatymą bei subjekto aptikimo technologiją, galėsite užfiksuoti kiekvieną judesį greičiau ir tiksliau.

Automatinis akių fokusavimas

Nuostabūs portretai – ši funkcija, mažo lauko gylis ir pagerintos akies aptikimo funkcija, kuri gali išskirti atskirą asmenį, ryškiai sufokusuoja veidus net jei žmogus yra dalinai nusisukęs nuo fotoaparato.

Automatinio fokusavimo užfiksavimo funkcija

Lengvai išlaikysite judančius objektus sufokusuotus, su šia naujoviška technologija, kuri objektui parenka įrėminimo dydį, priklausantį nuo objekto charakteristikos ir išnaudoja plačias AF sritis, taip užtikrinant optimaliausią fokusavimo tašką.

Automatinio fokusavimo nustatymo parinktys

Su lanksčiais taškinio AF srities nustatymais galite pasirinkti skirtingo dydžio automatinio fokusavimo sritį, kad atitiktų pasirinktą objektą bei sufokusuotų norimas sritis. Plataus ir zonos fokusavimo nustatymai taip pat galimi.

XGA OLED TRU-FINDER™

Išmanesnis vaizdo ieškiklis

Su 100 % kadro apimtimi, 1024 x 768 raiška, dideliu kontrastu, nustatymų atnaujinimu realiuoju laiku ir tiksliu „bokeh“ efektu – OLED (XGA) „Tru-Finder™“ nėra tik kompozicijos priedas, tai patobulinimas su profesionalaus lygio funkcijomis, įskaitant penkis ekrano režimus.

AVCHD logotipas
„Full HD“ vaizdo įrašų formatai

Naudodami AVCHD 60 kadr./sek. tobulai įgyvendinsite savo vizijas, itin sklandžiai perteikdami judesius, arba filmuosite 24p režimu sukurdami klasikinį kino filmo pojūtį.

Ausinių lizdas
Profesionalūs garso takeliai

Naudodami XLR adapterį prijunkite išorinius mikrofonus, su ausinių lizdu matuokite įrašymo lygius ir kontroliuokite garsą.

NAUJI OBJEKTYVAI, NAUJOS GALIMYBĖS

Puikaus fotoaparato vertas stiklas

„Sony“ α7 sukūrė naują E tipo tvirtinimo objektyvų seriją, tinkančią viso kadro fotoaparatams. Ankstesnės kartos α savininkai gali naudoti viso kadro E ir A tipo tvirtinimo objektyvus.

Objektyvų tvirtinimo adapteris
Išnaudokite visas savo įrenginio galimybes

Norėdami išnaudoti visas A tipo tvirtinimo objektyvų galimybes, pasirinkite iš daugybės adapterio turinčių funkcijų, įskaitant „Translucent Mirror“ technologiją.

A tipo tvirtinimo objektyvai
Praplėskite ribas su A tipo tvirtinimo objektyvais

Su A tipo tvirtinimo adapteriu fotografai gali išbandyti daugiau nei 30 profesionalių objektyvų pasirinkimo galimybių iš „Sony“.

Fotoaparato priedai
Profesionalūs patobulinimai

Vertikali rankenėlė, išorinis mikrofonas, blykstės ir daugybė kitų priedų užtikrina, kad būsite pasiruošę įvairioms idėjoms ir situacijoms.

VIENO PRILIETIMO NFC IR „WI-FI®“ JUNGIAMUMAS

Dalinkitės kažkuo puikiu

α7 turi dvi belaidžio bendrinimo funkcijas: su NFC nusiųsite vaizdus į suderinamą išmanųjį telefoną, planšetinį ar nešiojamą kompiuterį. Su „Wi-Fi“ galėsite įsikelti vaizdus iš daugelio vietų.

„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“
„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“

Tobulėkite naudodami „Imaging Edge“ darbalaukio programas: „Remote“ – valdykite fotografavimą nuotoliniu būdu; „Viewer“ – peržiūrėkite, vertinkite ir pasirinkite nuotraukas iš vaizdų bibliotekų; „Edit“ leis iš RAW duomenų gauti kokybiškų nuotraukų. Paverskite „Sony“ RAW failus kokybiškais vaizdais ir efektyviau tvarkykite savo kūrinius.

„Capture One“ (skirta „Sony“)
„Capture One“, skirta „Sony“

Naudojant „Capture One Express“ (skirta „Sony“), galima konvertuoti RAW failus, tvarkyti ir efektyviai redaguoti vaizdus. Įsigiję „Capture One Pro“ (skirta „Sony“) gausite dar daugiau redagavimo įrankių ir fotografavimo susiejus įrangą galimybių.

iMovie
Veikia su „iMovie“ ir „Final Cut Pro X“

Šis gaminys suderinamas su „Final Cut Pro X“ ir „iMovie“.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • 24,3MP viso kadro „Exmor®“ CMOS jutiklis

  • Nepaprastas detalumas ir sumažintas triukšmas naudojant BIONZ X

  • keičiamųjų objektyvų sistema su E tipo tvirtinimo lizdu

  • Didelio kontrastingumo, didelės raiškos XGA OLED „Tru-Finder™“

  • „Wi-Fi®“ ir NFC – lengvas dalijimasis ir valdymas vienu palietimu

Objektyvų suderinamumas
„Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvai
Jutiklio tipas
35 mm viso kadro (35,8 × 23,9 mm), „Exmor®“ CMOS jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apytiksl. 24,3 megapikselių
ISO jautrumas
Filmai: atitinka ISO 200-25600, automatinis režimas (atitinka ISO 200-6400), Nuotraukos: ISO 100-25600 (ISO numerius nuo ISO 50 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100-6400, parenkama aukščiausia ir žemiausia riba)
Baterijos naudojimo laikas (nuotraukos)
Apytiksl. 270 nuotraukų (vaizdo ieškiklis) / apytiksl. 340 nuotraukų (LCD ekranas) (CIPA standartas)
Vaizdo ieškiklio tipas
XGA OLED, 1,3 cm (0.5 tipo) elektroninis vaizdo ieškiklis (spalvotas)
Monitoriaus tipas
Įjungti / išjungti

Kas sudaro komplektą

Maitinimo laidas, Įkraunamas akumuliatorius NP-FW50, Kintamosios srovės adapteris AC-UB10, Dirželis pakabinimui ant peties, Korpuso dangtelis, Priedų jungties dangtelis, Okuliaro antdėklas, USB mikrojungties laidas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Specialistai sako