α6700

Naujos kartos kūrybiškumas visur

Kompaktiškame APS-C „α6700“ korpuse suderinta naujausia DI technologija ir išskirtinė „Sony“ α serijos vaizdo kokybė. Lengvas „α6700“ su patobulintu objektų atpažinimu, naujausiomis nuotraukų ir filmų fotografavimo technologijomis ir suderinamumu su E tipo tvirtinimo objektyvais kūrybiškiems nuotykiams bet kada ir bet kur.

VISI FOTOAPARATAI SU KEIČIAMUOJU OBJEKTYVU

„α6700“ – aukščiausios klasės E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatas

ILCE-6700
„α6700“ – aukščiausios klasės E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatas nuotrauka

Kainos pradedant nuo:

RMK

€ 1 819,00

(įsk. PVM)

Tik aparatas

ILCE-6700

Kaina nenurodyta

Aparatas ir 16–50 mm galingas kintamojo židinio nuotolio objektyvas

ILCE-6700L

RMK

€ 1 819,00

(įsk. PVM)

Aparatas ir 18–135 mm kintamojo židinio nuotolio objektyvas

ILCE-6700M

RMK

€ 2 119,00

(įsk. PVM)

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Nuorodos paskirties paveikslėlis
„α6700“ nuotraukų galerija
Mažo paukščio nuotrauka
Jūsų pasaulio langas
Moters siluetas vandenyno fone
Evoliucija su DI
Vyro, filmuojančio vaizdo įrašą fotoaparatu ant stovo, nuotrauka
Iš „Cinema Line“ perimtos filmo savybės
Moters, viena ranka laikančios fotoaparatą, nuotrauka
Išskirtinė kontrolė ir patikimumas
Jūsų pasaulio langas
„Exmor R“ vaizdo jutiklio nuotrauka
APS-C „Exmor R™“ iš galo apšviestas CMOS jutiklis

Pažangiame „Exmor R CMOS“ vaizdo jutiklyje su 26,0 efektyviųjų megapikselių įdiegtos „Sony“ vaizdo jutiklio technologijos. Jis pasižymi ypatingu jautrumu, skyra ir dinaminiu diapazonu dėl apšviestos konstrukcijos, objektyvų be tarpų ir AR (antirefleksinės sandarinto stiklo) dangos.

BIONZ XR vaizdas
BIONZ XR™ apdorojimo galia išskirtinei vaizdo kokybei

Naujausias BIONZ XR vaizdo apdorojimo variklis turi iki aštuonių kartų didesnę apdorojimo galią nei ankstesnės versijos, todėl nuotraukose ir filmuose atkuriamos natūralios gradacijos ir tikroviškos spalvos, o triukšmo lygis yra žemas.

Portretinė moters nuotrauka vakaro šviesoje
Platus dinaminis diapazonas įvairiems scenarijams

Standartinis „α6700“ jautrumas svyruoja nuo mažo ISO 100 iki ISO 32000 ir pasižymi plačiu dinaminiu diapazonu, todėl didelio kontrasto scenose galima užfiksuoti natūralias gradacijas be išryškėjusių šviesiųjų sričių ar užgožtų šešėlių.

Dviejų paukščių vaizdas
Nuolat tiksli ekspozicija ir spalvos

„α6700“ siūlo įspūdingą ekspozicijos valdymą. Jame įdiegtas naujas AE algoritmas, iš pradžių sukurtas viso kadro modeliams, kuris leidžia tiksliai nustatyti veidų odos plotą ir atitinkamai sureguliuoti ekspoziciją fotografuojant ir filmuojant. Be to, jis gali išlaikyti tikroviškas spalvas esant įvairiems šviesos šaltiniams – nuo saulės šviesos iki teatro ir stadiono apšvietimo – ir išgauti natūralesnius odos tonus, dangaus ir lapijos spalvas.

4 pavyzdinės kūrybinės išvaizdos nuotraukos: Velnio ratas, valčių namelis, moters portretas, laukinių gėlių makrofotografija
Rinkitės savo kūrybinį įvaizdį

Kūrybinis įvaizdis suteikia kūrybinio lankstumo, paprastumo. Rinkitės iš 10 išankstinių nustatymų, naudodami juos tokius, kokie yra, arba pritaikydami 8 reguliuojamais parametrais pagal subjektą ar sceną, nesvarbu, ar fotografuojate, ar filmuojate, ar transliuojate. Prieš fotografuodami galite lengvai nustatyti nuotaiką, nuotraukomis dalytumėtės iš karto.

Vaizdo stabilizavimo įrenginio iliustracija
5 ašių optinis vaizdo stabilizavimas

Patikimai fotografuokite iš rankų arba esant prastam apšvietimui – 5 ašių optinio vaizdo stabilizavimo sistema su giroskopiniais jutikliais užtikrina iki 5 žingsnių drebėjimo kompensavimą. Ji aptinka ir kompensuoja įvairių tipų fotoaparato drebėjimą, įskaitant kampinį, kuris labiau pastebimas esant ilgesniam židinio nuotoliui arba fotografuojant mažesniu užrakto greičiu.

[1] Pokrypis [2] Posvyris [3] Polinkis

Moters portretinė nuotrauka ir padidinta jos veido nuotrauka
Tikslus kompensavimas atskirų pikselių lygiu

Dėl patobulintos konstrukcijos ir parametrų kontrolės „α6700“ užtikrina tikslų aptikimą ir kontrolę iki vieno taško lygio, todėl visapusiškai išnaudojama 26,0 megapikselių jutiklio raiška ir gaunami vaizdai, kuriuose užfiksuotos visos smulkiausios detalės.

Fotoaparato LCD ekranas: RAW vaizdo pasirinkimo ekranas
Pasirenkami RAW failų tipai ir kokybė

Be suspausto RAW formato fotografavimo, „α6700“ palaiko be nuostolių suspausto RAW formato fotografavimo funkciją, kad nepertraukiamomis serijomis nufotografuotumėte daugiau aukštos kokybės vaizdų. JPEG ir HEIF vaizdams pateikiamas naujas lengvas vaizdo kokybės pasirinkimas, naudojantis mažiau duomenų.

Miesto ir ežero peizažo nuotrauka
HEIF: efektyvus glaudinimas ir puiki vaizdo kokybė

Pirmą kartą APS-C „α6700“ naudojamas HEIF (didelio efektyvumo vaizdo failo) formatas su sklandžiomis 10 bitų gradacijomis, kad tikroviškiau būtų atkurti dangaus ir portretų odos atspalviai. HEIF formate taip pat naudojama pažangi suspaudimo technologija, kad būtų išlaikyta vaizdo kokybė ir gerokai sumažintas failo dydis bei sutaupyta vietos.

Evoliucija su DI
Inovatyvus DI apdorojimas

„α6700“ įdiegtas naujoviškas DI apdorojimo blokas, kuris labai pagerina jo veikimą, įskaitant tikslesnį įvairesnių subjektų atpažinimą.

AI apdorojimo įrenginio vaizdas
Vaizdas, kuriame AF kadro funkcija stebi moterį nedidelėje kadro dalyje
Žmogaus laikysenos įvertinimas

„α6700“ judesiams atpažinti naudoja objekto formos duomenis, todėl žmogaus akys atpažįstamos žymiai geriau. Be to, jis atpažįsta išmoktas žmogaus formas ir laikyseną, kad tiksliai nustatytų kūno ir galvos padėtį, todėl galima užfiksuoti ir sekti žmogų net jei jis nusisukęs arba jo veidą iš dalies dengia šalmas ar akiniai nuo saulės.

Platesnis objekto atpažinimas

„α6700“ atpažįsta ne tik žmones ir gyvūnus, bet ir paukščius, vabzdžius, automobilius, traukinius ir lėktuvus, todėl suteikia dar daugiau lankstumo ir patikimumo fotografuojant ir filmuojant. Žmonių ir gyvūnų, o dabar ir paukščių nustatymuose atpažįstamos ne tik galvos ir kūnai, bet ir akys (realaus laiko akių AF), o gyvūnų atpažinimo našumas yra daugiau kaip 40 % didesnis, palyginti su „α6600“.

Atpažįstamų objektų pavyzdinės nuotraukos: leopardas, paukštis, lėktuvas, automobilis, traukinys, drugelis.
Gatvėje einančios moters nuotrauka
Išmanesnė sekimo realiuoju laiku funkcija

Dėl patobulinto ir patikimesnio realiuoju laiku veikiančio DI sekimo paprasčiau fotografuoti įvairesnėse situacijose, todėl galite susitelkti į kadravimą ir kompoziciją. „α6700“ galima stebėti net šalmus dėvinčius žmones ar gyvūnus, kurie yra nusisukę.

Naudodami veido fiksavimą fotografuokite atsakingai

Veido fiksavimo funkcijai naudojami biometriniai duomenys. Jūs atsakote už šių duomenų rinkimą ir naudojimą bei taikomų vietos įstatymų laikymąsi. Daugiau informacijos gausite apsilankę toliau pateiktoje svetainėje.

Fokusavimo taškų iliustracija.
Greitesnis ir tikslesnis plataus lauko AF

Dėl didžiulės naujojo BIONZ XR variklio skaičiavimo galios ir atnaujintų algoritmų ypač pagerėjo automatinio fokusavimo našumas – fotografuojant galima aptikti iki 759 fazės aptikimo taškų, kurie apima maždaug 93 % vaizdo ploto.

Portretinė moters nuotrauka tamsioje mėnulio apšviestoje scenoje
Tikslus AF esant žemam EV -3.0 apšvietimui

Naujausi AF algoritmai užtikrina didelį AF tikslumą esant mažesniam apšvietimui nei EV -3,0 AF-S režimu (ISO 100 atitikmuo, F2,0 objektyvas). „Focus Priority“ užtikrina patikimesnį AF esant prastam apšvietimui arba naudojant mažesnes diafragmas.

Nepertraukiamo fotografavimo pavyzdys: danguje skrendanti pelėda
Daugiau nei 1000 vaizdų 11 kadr./s sparta

Galingas „α6700“ BIONZ XR apdorojimo variklis su didele buferine atmintimi didina įrašymo į atminties korteles greitį, todėl galite daryti daugiau kaip 1000 JPEG vaizdų, iki 59 suspaustų RAW arba iki 23 be nuostolių suspaustų RAW vaizdų nepertraukiamomis didelės spartos serijomis.

Mažos pelėdos, sėdinčios ant šakos, nuotrauka
„Full-time DMF“

Kai fotografuojate naudodami AF-C arba AF-S automatinį fokusavimą, objektyvo fokusavimo žiedą galite pasukti, kad staigiai perjungtumėte į rankinio fokusavimo režimą. Naudojantis funkcija, galima paprastai pakeisti fokusuojamą subjektą.

Keletas augalų nuotraukų, padarytų naudojant AF intervalą
Fokusavimo samplaika geriausiam kadrui

„α6700“ gali automatiškai nufotografuoti iki 299 vaizdų su nuosekliai perstumtais fokusavimo taškais pagal jūsų nurodytus intervalus ir seką. Pasirinkite tobulą kadrą arba apdorokite kelis, kad sukurtumėte kūrybingų kompozicijų su neįtikėtinu židinio nuotoliu.

Fotoaparato meniu ekrano vaizdas
Mirgėjimo slopinimas

Nuslopinkite mirgėjimą dėl dirbtinio apšvietimo, nesvarbu, ar fotografuojate, ar filmuojate. Tiesiog pasirinkite "Fotografavimas be mirgėjimo" arba naudokite "Kint. užraktas", kad sureguliuotumėte užrakto greitį pagal mirgėjimo dažnį filmuojant.

Iš „Cinema Line“ perimtos filmo savybės
4K filmų įrašymas, užtikrinantis stulbinančią kokybę

„α6700“ fiksuoja 4K (QFHD: 3840 x 2160) iki 60p (50p) raiška, naudojant „Sony“ patentuotą 6K perdiskretizavimo technologiją. Suspaudus šias išplėstines detales į išvestį, pasiekiama išskirtinė 4K vaizdo kokybė, net ir esant didesniam kadrų dažniui. Fotoaparatas taip pat palaiko aukštos kokybės XAVC S-I („All-Intra“) ir XAVC HS formatus su 10 bitų 4:2:2 spalvų diskretizavimu.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Didelio kadrų dažnio 4K 120p (100p) įrašymas

Didelio kadrų dažnio (iki 120p) įrašymas 4K QFHD (3840 x 2160) formatu leidžia filmuoti didelės raiškos filmus fotoaparatu. Išplečiamos postprodukcijos kūrybinės galimybės, nes galima pabrėžti subjekto judėjimą arba paversti jį sklandžiu sulėtintu judesiu. S&Q režimas taip pat leidžia nuo pat pradžių fotoaparate įrašyti lėto arba greito judesio sekas. 

Moters veido portretas
Išraiškingoji „S-Cinetone™“ funkcija

„α6700“ paremtas tuo pačiu spalvų mokslu, kaip ir į itin vertinami „CineAlta“ ir „Cinema Line“, jame yra iš anksto nustatytas „Sony S-Cinetone“ vaizdo profilis, todėl vaizdai atkuriami tikroviškesnėmis spalvomis ir natūraliais odos tonais.

Moters portretas miesto peizažo fone
„S-Log3“ gama kreivė su 14+ sustojimų platuma

„S-Log3“ gama kreivė pabrėžia gradacijos charakteristikas nuo šešėlių iki vidutinio pilkumo (18 % pilkumo) ir pasiekia iki 14+ sustojimų platumą, kad spalvų redagavimas vyktų lanksčiai ir kūrybingai.

Pavyzdinė nuotrauka, kurioje AF seka objektą net sankryžose, kur praeina kiti žmonės
Stebėjimas realiuoju laiku filmuojant

DI paremtas realaus laiko sekimas leidžia iš esmės pagerinti realaus laiko sekimo našumą, automatiškai atpažįstant, sekant ir sufokusuojant nurodyto subjekto akis. Be to, kad sekimui inicijuoti būtų naudojama jutiklinio sekimo funkcija, pasirinktinį mygtuką galima naudoti laikinam pasirinkto subjekto sekimui, neatsižvelgiant į subjekto padėtį kadre ir fokusavimo srities nustatymą.

Vyro, filmuojančio vaizdo įrašą iš rankos su pritvirtintu teleobjektyvu, nuotrauka
Aktyvusis režimas filmuojamam vaizdui stabilizuoti

Aktyvusis režimas patikimai stabilizuoja vaizdą rankoje filmuojant. „α6700“ gali tiksliai išmatuoti fotoaparato drebėjimą, kuris vėliau tiksliai kompensuojamas optiškai, todėl užtikrinamas itin veiksmingas stabilizavimas neaukojant mobilumo, net ir filmuojant 4K raiška

Moters portretas su paukščių narveliu pirmame plane
Kompensavimas nuosekliam stebėjimo kampui

Filmuojant suderinamais objektyvais, automatiniam fokusavimo kintamumo kompensavimui naudojama „Clear Image Zoom“, siekiant išlaikyti nuoseklų matymo kampą, švelninti pokyčius dėl fokusavimo padėties pasikeitimo. Fokusavimo kintamumo metaduomenys naudojami redaguoti.

"Ekrano LUT" pasirinkimo ekrano vaizdas
Naudotojo LUT failų importavimas

Filmuodami žiūrėkite, kaip filmuota medžiaga atrodys po apdorojimo. „α6700“ leidžia importuoti pasirinktinę LUT („Look Up Table“), kuri gali būti taikoma fotoaparato monitoriaus vaizdui įrašymo metu, kad būtų galima peržiūrėti vaizdą.

Automatinio kadravimo pavyzdžių nuotraukos: Ieškiklio ekrano vaizdas ir faktiškai užfiksuotas vaizdas
Paprastas filmų kūrimas

„α6700“ gausu funkcijų, padedančių filmuoti ir kurti filmus. Automatinio kadravimo funkcija automatiškai apkarpo ir perkadruoja vaizdą, o subjektas sekamas naudojant DI. Jei norite sukurti kinematografinį įspūdį, naudodami sulėtinto laiko funkciją galite kurti sulėtintus vaizdo įrašus pačiame fotoaparate.

Išskirtinė kontrolė ir patikimumas
Sukurta jūsų rankoms

Kompaktiškos formos ir lengvas 493 g korpusas užtikrina puikų „α6700“ nešiojamumą ir manevringumą nesumažinant vaizdo kokybės. Naujos konstrukcijos rankena užtikrina tvirtą ir dar patogesnį fotoaparato laikymą, o fotografuojant ir filmuojant – geresnį valdymą.

Žmonių, laikančių fotoaparatus arba dronus su pritvirtintais fotoaparatais, nuotraukos
Vaizdo ieškiklio vidaus iliustracija
Didelio našumo elektroninis vaizdo ieškiklis

2,36 mln. taškų (apytiksliai) XGA OLED elektroninis vaizdo ieškiklis su apytiksliai 1,07x didinimu perteikia išskirtinį pasaulio vaizdą. Dvigubai didesnis ryškumas nei „α6600“ ir platesnis 33 laipsnių žiūrėjimo kampas užtikrina aiškų ir patogų vaizdą fotografuojant. Ieškiklio kadrų sparta siekia iki 120 kadr./s – dvigubai daugiau nei įprastai – kad vaizdas būtų sklandus, o ekrano judesiai – minimaliai sulieti fiksuojant judančius objektus.

Fotoaparato vaizdas, iliustruojantis LCD skydelio judėjimą
Didesnis lankstumas su kintamo kampo monitoriumi

„α6700“ turi didelį 3.0 tipo 1,03 mln. taškų (apytiksliai) jutiklinį LCD monitorių su 3:2 kraštinių santykiu ir į šonus atidaromu kintamu kampu. Tai suteikia didesnę padėties ir kadravimo laisvę, todėl turite daug kūrybinių galimybių fotografuoti ir filmuoti laikydami rankose ir ant stovo.

Vaizdas, rodantis jutiklinio ekrano veikimą
Intuityvus jutiklinis valdymas

Palieskite ekraną, kad suaktyvintumėte pagrindines funkcijas: pasirinktumėte fokusavimo tašką ar sekamą subjektą, arba paleistumėte užraktą. Perbraukus nuo kairiojo arba dešiniojo ekrano krašto, rodomos piktogramos, skirtos greitai keisti fotografavimo režimą ir kitus nustatymus. Funkcijų (Fn) meniu galima atidaryti perbraukus aukštyn. Atkūrimo metu lengvai rinkitės ir priartinkite vaizdus bakstelėdami ir naudodami intuityvius didinimo ir mažinimo gestus.

Fotoaparato meniu ekrano vaizdas
Pagerinta meniu struktūra

Atsižvelgiant į profesionalių fotografų ir videografų atsiliepimus, „α6700“ įdiegta nauja pagrindinio meniu struktūra, panaši į naujausių viso kadro α serijos modelių. Loginis išdėstymas suteikia efektyvesnę prieigą prie svarbių parametrų, pvz., kadrų dažnio, užrakto greičio ir kt. Juos galima priskirti pasirinktam klavišui, kad prireikus būtų paprasta pasiekti, o dėl jutiklinio valdymo klavišų nustatymai dar nebuvo koreguojami greičiau.

Pasaulis su E tipo objektyvais
Galima rinktis iš daugiau nei 70 E tipo tvirtinimo objektyvų

Rinkitės iš plataus „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų asortimento. Mūsų pripažinta linija apima viso kadro „G Master™“ seriją, kurioje kvapą gniaužianti raiška dera su puikiu suliejimu, ir „G Lens™“ seriją, pasižyminčią puikia vaizdo kokybe ir verte. Kartu su APS-C korpusu „Sony“ itin plačiais objektyvais galima užfiksuoti platų peizažą ar didelius objektus viename kadre, o teleobjektyvais, kuriems padeda APS-C korpuso 1,5 apkarpymo koeficientas ir prireikus telekonverterio objektyvai, galima nuostabiai aiškiai ir detaliai užfiksuoti nutolusius objektus.

Vaizdas: visi E tipo tvirtinimo objektyvai
„Sony“ blyksčių vaizdas
Prie fotoaparatų pritvirtintų mikrofonų vaizdas
Priedai plečia kūrybinius horizontus

Prie fotoaparato daugialypės sąsajos priedo galima prijungti įvairius aukštos kokybės suderinamus mikrofonus ir tiesiogiai, be triukšmo, perduoti skaitmeninį garsą į fotoaparatą. Arba rinkitės iš įvairių blykstės įrenginių, pavyzdžiui, HVL-F60RM2, palaikančių spartų nepertraukiamą fotografavimą, kad būtų daugiau būdų kūrybiškai fotografuoti.

Sujungta vizija
Moters, žiūrinčios į iš fotoaparato perkeltas nuotraukas, nuotrauka
Lengvas ir stabilus ryšys su išmaniuoju telefonu

Pasinaudokite žymiai didesniu „α6700“ ryšio stabilumu, naudodami nemokamą „Sony“ programą „Creators‘ App“, su kuria paprastai perkelsite nuotraukas ir filmus į telefoną ar planšetinį kompiuterį. Perkėlimas tęsiamas fone, net jei telefono ekranas užmigdomas arba paleidžiama kita programa. Be to, telefonu galite valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu. 

Moters, tiesiogiai transliuojančios fotoaparatu, nuotrauka
Aukštos kokybės tiesioginis turinys

Per USB jungtį prijungtas prie asmeninio kompiuterio arba išmaniojo telefono, „α6700“ gali veikti kaip 4K (2160p) interneto kamera su pažangiu AF, todėl internetiniai susitikimai ir tiesioginės transliacijos bus dar sklandesnės.

„Wi-Fi“ sąrankos ekrano vaizdas
Greitas „Wi-Fi“ kompiuterio susiejimui su tinklu

Integruotas „Wi-Fi“ (IEEE 802.11a/b/g/n/ac) leidžia palaikyti ryšį 2,4 GHz ir 5 GHz dažnių juostose, kad duomenys būtų perduodami greitai ir stabiliai.

„Creators Cloud“ koncepcijos iliustracija
„Creators' Cloud“ platforma

„Creators' Cloud“ – tai kūrybą palaikanti platforma, skirta darbams nuo fotografavimo iki montažo, čia „Sony“ fotoaparatų technologijos derinamos su debesijos DI. Čia susitinka ir bendradarbiauja kūrėjai iš viso pasaulio. Raskite žiniatinklio, mobiliųjų ir kompiuterinių programų, efektyviai susiejančių fotoaparatus su fotografavimo ir montavimo programomis bei paslaugomis.

Link geresnės ateities
Ekrano skaitytuvo nustatymų vaizdas
Prieinamos technologijos α fotoaparatuose

„Sony“ α fotoaparatuose įdiegta nemažai prieinamumo funkcijų, kad kuo daugiau žmonių galėtų naudotis ir mėgautis mūsų technologijomis. Pavyzdžiui, ekrano skaitytuvo funkcija garsiai skaito meniu ekranų tekstą, o garsumas ir skaitymo greitis reguliuojami pagal poreikį.

„Road to Zero“ logotipo vaizdas
„Sony“ tikslas: nulinis poveikis aplinkai

„Sony“ pradėjo įgyvendinti planą „Road to Zero“, kuriame numatomas mūsų kelias į nulinį aplinkosauginį pėdsaką, o mūsų plane „Green Management 2025“ nustatomi tarpiniai tikslai. Kiekviename gaminio gyvavimo ciklo etape – nuo kūrimo iki tiekimo grandinės, gamybos ir pakavimo – ėmėmės priemonių, kad sumažintume „α6700“ poveikį aplinkai.

Fotoaparatų pakavimo medžiagų vaizdas
Pakuotė ateičiai

Kai tik įmanoma, „Sony“ stengiasi naudoti neplastikines pakavimo medžiagas, kurios pakankamai apsaugo nuo, įskaitant augalinės kilmės neaustines medžiagas gaminių maišeliams. Visa tai padeda sumažinti poveikį aplinkai.

Techniniai duomenys ir funkcijos

„α6700“ yra naujos kartos APS-C fotoaparatų korpusai, kuriuose futuristiškai susilieja DI pagrįsta atpažinimo technologija, aukščiausios kokybės „α“ serijos fotoaparatai ir filmų kūrimo funkcijos bei našumas iš pripažintos „Sony Cinema Line“ linijos.
  • APS-C formato „Exmor R CMOS“ jutiklis su apšvietimu iš galo ir maždaug 26,0 efektyviųjų megapikselių

  • Pažangusis BIONZ XR procesorius paspartina bendrą apdorojimo greitį iki aštuonių kartų

  • Naujoviškas DI apdorojimo blokas, skirtas geresniam subjektų atpažinimui, AF ir sekimui

  • Korpuse integruotas 5 ašių vaizdo stabilizavimas su aktyviuoju režimu filmuojant

  • Iš „Cinema Line“ paveldėtos aukšto lygio filmo savybės

JUTIKLIO TIPAS
APS-C tipo (23,3 x 15,5 mm) „Exmor R CMOS“ jutiklis
„ISO“ JAUTRUMAS
Nuotraukos: ISO 100-32000 (padidinamas iki ISO 50-102400), AUTOMATINIS (ISO 100-6400, pasirenkama viršutinė ir apatinė riba), filmai: atitinka ISO 100–32 000, automatinis režimas (ISO 100–6 400, pasirenkama aukščiausia ir žemiausia ribos)
Baterijos naudojimo laikas (nuotraukos)
Apytiksl. 550 nuotraukų (vaizdo ieškiklis) / apytiksl. 570 nuotraukų (LCD monitorius) (CIPA standartas)
PIKSELIŲ SKAIČIUS (ESAMAS)
Nuotraukos: apytiksl. 26,0 megapikselių maks., filmai: apytiksl. 19,9 megapikselių maks.
Monitoriaus tipas
7,5 cm (3.0 tipo) TFT
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka