APS-C E TIPO TVIRTINIMO BEVEIDRODINIAI

α6500 – aukščiausios klasės E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatas

ILCE-6500 / ILCE-6500G / ILCE-6500M / ILCE-6500Z
α6500 – aukščiausios klasės E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatas nuotrauka

Tik aparatas

ILCE-6500

Kaina nenurodyta

Aparatas ir 18–135 mm kintamojo židinio nuotolio objektyvas

ILCE-6500M

Kaina nenurodyta

Aparatas ir 16–70 mm kintamojo židinio nuotolio objektyvas

ILCE-6500Z

Kaina nenurodyta

Aparatas ir 18–105 mm kintamojo židinio nuotolio objektyvas

ILCE-6500G

Kaina nenurodyta

α6500 – aukščiausios klasės E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatas vaizdai
α6500 – aukščiausios klasės E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatas vaizdai
α6500 – aukščiausios klasės E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatas vaizdai
α6500 – aukščiausios klasės E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatas vaizdai
α6500 – aukščiausios klasės E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatas vaizdai
α6500 – aukščiausios klasės E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatas vaizdai
α6500 – aukščiausios klasės E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatas vaizdai
α6500 – aukščiausios klasės E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatas vaizdai
α6500 – aukščiausios klasės E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatas vaizdai
α6500 – aukščiausios klasės E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatas vaizdai
α6500 – aukščiausios klasės E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatas vaizdai
α6500 – aukščiausios klasės E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatas vaizdai
α6500 – aukščiausios klasės E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatas vaizdai
α6500 – aukščiausios klasės E tipo tvirtinimo APS-C fotoaparatas vaizdai

Funkcijos

24,2 MP „Exmor™“ CMOS vaizdo jutiklis

α6500 įtaisytas APS-C vaizdo jutiklis su apytiksl. 24,2 efektyvaus megapikselio, be to, laidų sluoksnis plonas, o fotodiodų substratas didelis, todėl šviesa surenkama efektyviai. Vaizdo jutiklis, veikiantis kartu su vaizdo apdorojimo moduliu BIONZ X™, suteikia platų ISO 100–51 200 diapazoną ir pasižymi mažu triukšmu. Greitą perdavimą užtikrinantis jutiklio varinių laidų sluoksnis suteikia galimybę fotoaparatu filmuoti 4K ir „Full HD“ raiška 120 kadr./sek. (100 kadr./sek.).

425 fazės aptikimo AF taškai su didelio tankio sekimo AF technologija

Dėl 425 židinio plokštumos fazės aptikimo AF taškų AF sritis yra išskirtinai plati ir tanki, todėl α6500 objektus fokusuoja tiksliau, efektyviau ir patikimiau per visą kadrą. Be to, didelio tankio sekimo AF technologija sklandžiai aktyvina AF taškus, kad kadre judantys objektai būtų pagauti ir sekami neklystamai tiksliai. 1) Fazės aptikimo AF aprėptis (425 taškai) 2) Kontrasto aptikimo AF aprėptis (169 taškai)

Spartus hibridinis fokusavimas fotografuojant ir filmuojant

α6500 pasižymi didžiausiu pasaulyje (0,05 sek.) AF greičiu. Toks greitis pasiektas integravus spartų hibridinį AF, pasižymintį puikiomis automatinio fokusavimo charakteristikomis, ir vaizdo apdorojimo modulį BIONZ X, kuriuo informacija apdorojama itin efektyviai ir tiksliai. Dėl to fotografuojant ir filmuojant užtikrinamas išskirtinai greitas ir tikslus AF bei efektyvus sekimas. 1) Fokusavimo taškas 2) Kontrasto aptikimo AF 3) Fazės aptikimo AF

11 kadr./sek. („Hi+“) nuolatinis fotografavimas ir 8 kadr./sek. („Hi“) nuolatinis fotografavimas su tiesiogine peržiūra

Aiškiai užfiksuokite judančius objektus, nepertraukiamai fotografuodami iki 11 kadr./sek. sparta („Hi+“). Taip pat galite pasirinkti vieną iš trijų greičių iki 8 kadr./sek. („Hi“) ir nepertraukiamai fotografuoti su tiesiogine peržiūra, esant labai nedidelei delsai elektroniniame vaizdo ieškiklyje arba LCD ekrane – faktiškai taip pat, kaip fotografuojant su optiniu vaizdo ieškikliu. 

Didžiulis buferis, kuriame telpa iki 307 vaizdų (maždaug per 36 sekundes) fotografuojant nepertraukiamai

Dėl greitesnio vidinio apdorojimo ir didesnės buferio atminties talpos dabar sparčiai nepertraukiamai fotografuojant galima užfiksuoti iki 307 vaizdų (maždaug per 36 sekundes)

Korpuse integruota 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistema

α6500 kompensuoja penkių tipų fotoaparato sujudinimą, todėl yra daugiau galimybių užfiksuoti tolygiau atrodančias nuotraukas ir filmus. Naujas labai tikslus giroskopinis jutiklis suteikia vaizdo stabilizavimo efektą, prilygstantį 5 žingsniais didesniam užrakto greičiui. Fotoaparatas suteikia galimybę padidinti toli esančius objektus, fiksuoti detalias nuotraukas stambiu planu, fotografuoti nakties vaizdus ir kt., o vaizdai bus puikūs ir nesusilieję. (1) Horizontalus pokrypis (2) Vertikalus pokrypis (3) Pavertimas

Intuityvus jutiklinis fokusavimas net neatitraukiant akių nuo vaizdo ieškiklio

Naudodamiesi jutiklinio fokusavimo funkcija galėsite intuityviau pasirinkti fokusavimo tašką – tiesiog LCD jutikliniame ekrane pirštu palieskite vaizdo vietą, kurią norite sufokusuoti. Jutiklinės planšetės funkcija suteikia galimybę sklandžiai perkelti fokusavimo tašką perbraukiant pirštu jutikliniame ekrane, netgi tuo metu žiūrint pro vaizdo ieškiklį.

4K filmavimas

Filmuojant 4K filmus „Super 35 mm“ formatu, kai visi pikseliai nuskaitomi, bet nesujungiami, surenkama apie 2,4 karto daugiau informacijos, nei paprastai reikia 4K (QFHD: 3 840 x 2 160). Toks duomenų kiekis iš tikrųjų prilygsta 6K formato duomenų kiekiui, todėl jų visiškai pakanka išskirtinai didelės raiškos 4K vaizdams atkurti.

XGA OLED Tru-Finder™

Kartu su α6500 pristatomas didelio kontrasto, didelės raiškos, itin ryškus vaizdo ieškiklis „XGA OLED Tru-Finder“. Juo labai tiksliai atkuriama tamsa ir spalvos, scenos atrodo tolygios, o objektus galima lengvai sekti. Naudodami šį vaizdo ieškiklį galite pasirinkti arba 120 (100 kadr./sek.), arba 60 kadr./sek. (50 kadr./sek.) kadrų spartą. 

Visada sufokusuokite akis

Itin tiksli akių aptikimo AF funkcija (galima nustačius AF-C) nuolatos automatiškai fokusuoja objekto akis, net jei objektas juda. Šis patikimas įrankis ypač efektyviai užtikrina, kad portretai bus sėkmingai sufokusuoti ir bus mažiau nepavykusių nuotraukų.

Fiksuojanti AF funkcija

Ši funkcija automatiškai išlaiko judančio objekto fokusavimą. Tiesiog sulygiuokite paskirties rėmelį su norimu sekti objektu. Jei sekamas objektas pametamas, fotoaparatas gali šį objektą aptikti ir vėl įjungti fiksuojamojo AF funkciją, kai objektas pasirodo ekrane.

Itin patvarus užraktas, išbandytas apytiksl. 200 000 atleidimo ciklų, maža vibracija

Jus pradžiugins tai, kad bus mažiau dėl vibracijos susiliejusių vaizdų, taip pat labai tylus ir patvarus užraktas, išbandytas atlikus apie 200 000 užrakto atleidimų. Šiuos privalumus užtikrina įtaisyti stabdymo mechanizmai netoli galinio užrakto kelio pabaigos, taip pat elastinė medžiaga, veikianti kaip amortizatorius. Dėl sumažintos vibracijos optimizuojamos ir vaizdo jutiklio raiškos charakteristikos.

Dar pažangesnė vaizdo apdorojimo sistema

Vaizdo apdorojimo modulį BIONZ X palaiko naujai sukurtas parengtinis LSI. Vaizdo apdorojimo algoritmas, optimizuotas vaizdo jutikliui, pagerina tekstūrų atkūrimą ir vaizdo aiškumą, kartu sumažindamas triukšmą, ypač vidutinio–didelio jautrumo diapazone.

Sulėtintas ir pagreitintas vaizdas

Į fotoaparatą iki 50 Mbps sparta galima įrašyti iki 5 k. sulėtintą vaizdą ir iki 60 k. pagreitintą vaizdą aukštos kokybės „Full HD“ raiška. Galite rinktis iš aštuonių fotografavimo kadrų spartos nustatymų – nuo 1 kadr./sek. iki 120 kadr./sek. (100 kadr./sek.), taip pat 24p, 30p (25p) arba 60p (50p) įrašymo formatą. Sulėtinto vaizdo ir pagreitinto vaizdo įrašus nufilmavus galima atkurti, tam nereikia jų vėliau apdoroti kompiuteriu.

Židinio plokštumos fazių aptikimo AF A tipo jungties objektyvams 

α6500 suteikia galimybę židinio plokštumos fazės aptikimo AF naudoti net tada, kai per „Sony“ tvirtinimo adapterį (LA-EA3) pritvirtintas A tipo tvirtinimo objektyvas. Taip galite išnaudoti automatinio fokusavimo sistemos su išskirtinai plačia aprėptimi, kurią sudaro 425 židinio plokštumos fazės aptikimo AF taškai, teikiamus privalumus bei mėgautis sparčiu, sklandžiu sekimu naudojant E tipo tvirtinimo ir kitokius objektyvus. 1) A tipo tvirtinimo objektyvai

„Focus Magnifier“ AF

Automatinį fokusavimą galite naudoti net padidinę pasirinktą vaizdo sritį vaizdo ieškiklyje ar LCD ekrane – taip galėsite tiksliau sufokusuoti. Tai labai pravers fiksuojant makrofotografijos vaizdus, kai labai svarbus tikslus fokusavimas.

„Gamma Display Assist“ ir „Zebra“ funkcija

Naudodami „Gamma Display Assist“ galite peržiūrėti natūralaus kontrasto vaizdus, kai įrašoma naudojant „S-Log“ gamos nustatymą, arba kai „S-Log2“ ir „S-Log3“ konvertuojama į ITU709 (800 %) gamą, kad galėtumėte stebėti vaizdus arba tikrinti fokusavimą padidindami vaizdą LCD ekrane arba vaizdo ieškiklyje. Be to, „Zebra“ funkcija supaprastina ekspozicijos stebėjimą, ypač fiksuojant vaizdus su „S-Log“ gamos nustatymu. Vaizdo signalo šviesumo lygį nustatykite nuo 0 iki 109 %, diapazoną nustatykite nuo +10 % iki -10 % šios reikšmės, tada dryžuotos sritys parodys vietas su tokio lygio išlaikymu, kuris patenka į pasirinktą diapazoną.

„S-Gamut“ / „S-Log“ fiksavimas

„S-Gamut“ ir „S-Log“ filmavimo funkcijos suteikia galimybę montuojant filmus pagal poreikius sureguliuoti atspalvius. „S-Log3“ ir „S-Log2“ gamos kreivėse naudojamas platus dinaminis diapazonas (iki 1 300 %), kuris padeda sumažinti didelius baltos ir juodos spalvos plotus. α6500 netgi suteikia galimybę matyti įspūdingą 14 žingsnių platumą pasirinkus „S-Log3“ gamos nustatymą. Be to, fotoaparatas palaiko „Sony“ sukurtas „S-Gamut“, „S-Gamut3“ ir „S-Gamut3. Cine“ spalvų erdves. PASTABA. „S-Log2“ ir „S-Log3“ yra skirti nuotraukoms apdoroti.

Kontaktai suteikia daugiau prijungimo galimybių

Fotoaparatas palaiko linijinę profesionalų standarto garso įrenginių su XLR jungtimi įvestį, kai naudojamas atskirai įsigyjamas XLR adapterių rinkinys (XLR-K2M / XLR-K1M), kuris leidžia prijungti įvairius aukštos kokybės mikrofonus. Šis fotoaparatas taip pat palaiko aiškią HDMI išvestį, todėl nesuglaudinti 4K ir „Full HD“ filmai gali būti perduodami į išorinį įrašymo įrenginį arba monitorių. 

Atsparumas dulkėms ir drėgmei 

Visapusiška apsauga nuo dulkių ir drėgmės, neleidžianti į korpuso vidų patekti vandeniui ir dulkėms – tai užsandarinti mygtukai ir ratukai, taip pat apsauginė dviejų sluoksnių konstrukcija, tvirtai sukabinanti skydelius ir komponentus.

Patvarus magnio lydinio korpusas ir tvirtas objektyvo tvirtinimo elementas

α6500 vidinis korpusas, galinis, viršutinis ir priekinis dangčiai pagaminti iš magnio lydinio, todėl šis fotoaparatas tvirtas, patikimas ir stabiliai valdomas, o dėl kompaktiškos formos jis atlaikys sudėtingas sąlygas fotografuojant lauke. Stiprus ir tvirtas objektyvo tvirtinimo elementas suteikia tvirtą pagrindą, todėl galima naudoti net didelius, sunkius objektyvus, pvz., teleobjektyvus.

Tylus fotografavimas

Tyliuoju fotografavimo režimu užraktas atleidžiamas be garso, net fotografuojant serijomis iki maždaug 3 kadr./sek. su AF/AE sekimu, todėl jis labai naudingas fiksuojant vaizdus patalpose, gamtoje ir kitose vietose, kai svarbi tyla. Kad šį režimą galėtumėte lengvai ir intuityviai įjungti / išjungti, priskirkite jį pritaikomam mygtukui.

Nauja meniu sąsaja palengvina paiešką 

Perkurtame meniu yra nauja suskirstymo kategorijomis schema Dabar pasirinktos grupės pavadinimą galima matyti ekrano viršuje, o kiekviena kortelė yra skirtingos spalvos. Taip galima greitai pasiekti norimus meniu elementus, todėl nustatymus galite sklandžiai keisti net fotografuodami. 

Failo pavadinimo nustatymas

Pagal numatytąją nuostatą kiekvieno failo pavadinimas pradedamas raidėmis DSC, bet fotoaparate galite keisti, registruoti ir prisitaikyti failų pavadinimus, kad pirmosios trys jų pavadinimo raidės būtų tokios, kokių norite. Taip bus lengviau tvarkyti failus, ypač dirbant su keliais fotoaparatais, priskirtais skirtingoms užduotims.

„PlayMemories“ fotoaparato programėlės™

Naudodamiesi „PlayMemories Camera Apps“ – programų atsisiuntimo paslauga, kuri leidžia suteikti fotoaparatui naujų papildomų funkcijų, galėsite išnaudoti daugiau kūrybinių fotografavimo galimybių. Galite rinktis laiko intervalo fiksavimą „Time-lapse“ ir įrašę vaizdus tam tikrais intervalais juos sujungti, „Smart Remote Control“ ir valdyti nustatymus išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, „Sky HDR“ (didelio dinaminio diapazono vaizdų kūrimas), „Star Trail“, „Liveview Grading“, „Smooth Reflection“ ir kitas programas. Pastaba. Paslaugos priklauso nuo regiono.

Vietos informacijos nuoroda

Fotoaparatą per „Bluetooth®“ susiejus su suderinamu mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, kuriame įdiegta programa „Imaging Edge Mobile“, galima iš mobiliojo įrenginio gauti ir įrašyti vietos duomenis. Pagal gautus vietos duomenis taip pat galima patikslinti fotoaparato datą, laiką ir vietos nustatymus.

Sužinokite daugiau

Nuotolinis valdymas vienu palietimu / bendrinimas vienu palietimu

Nuotolinio valdymo vienu palietimu funkcija išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį paverčia vaizdo ieškikliu / nuotolinio valdymo pultu. Bendrinimo vienu palietimu funkcija leidžia perkelti nuotraukas / vaizdo įrašus į įrenginį ir bendrinti juos socialiniuose tinkluose. „Android“ įrenginyje su NFC per „Wi-Fi“ tereikia įdiegti programą „Imaging Edge Mobile“ ir paliesti įrenginiu fotoaparatą, kad juos sujungtumėte. Nėra NFC? Ne bėda, nes dabar įrenginius galima susieti naudojant naują QR kodų palaikymo funkciją.

Sužinokite daugiau

„Capture One“ (skirta „Sony“)

Patobulintos automatinės ekspozicijos funkcijos

Šiame fotoaparate yra ne tik kelių taškų, centruoto ir taško matavimo režimai, bet yra ir naujų režimų, pavyzdžiui, šviesių vietų režimas, kurį naudojant automatiškai nustatoma šviesiausia kadro vieta, į kurią sukoncentruojamas ekspozicijos matavimas ir taip išvengiama pernelyg ryškių vietų; naudojant vidurkio režimą nustatomas vidutinis viso vaizdo matavimas, todėl išlaikomas pastovus AE sekimas keičiantis kompozicijai, o AE elgsena yra nuspėjama. Taip pat, kai parametras [Focus Area] nustatytas kaip [Flexible Spot] arba [Expand Flexible Spot], matavimo taško vietą galima susieti su fokusavimo sritimi (galima pasirinkti: centre / susieta su fokusavimo tašku). Be to, standartinę ekspozicijos reikšmę galima reguliuoti nuo –1 iki +1 sustojimo padalomis po 1/6 sustojimo ir nustatyti atskirai kiekvienam matavimo režimui.

Prioritetas nustatytas naudojant AWB

Jei nustatytas automatinis baltos spalvos balansas ir šviesos šaltinis yra kaitinamoji ar panaši lempa, galima nustatyti [Standard], [Ambience] arba [White] spalvos tono prioritetą. [Ambience] sukuria šiltą toną; [White] gerai atkuria baltus tonus.

Patobulintas nuotolinio fotoaparato valdymo pulto veikimas

Fotoaparatą prijungę prie kompiuterio, galite pasinaudoti programa „Remote Camera Control“ ir iš kompiuterio fotografuoti arba keisti fotoaparato nustatymus. Šis kompiuterio ir fotoaparato ryšys dabar suteikia galimybę nuotraukas saugoti ir fotoaparate, ir kompiuteryje, todėl galite pasitikrinti, kaip atrodo vaizdai, nepatraukę fotoaparato iš vietos. Taip pat dabar galima į kompiuterį perkelti tik JPEG failus (ne vien JPEG ir RAW kartu), todėl sumažinama failų duomenų apimtis, o perkeltus vaizdus galima pasitikrinti beveik iš karto.

Veikia su „iMovie“ ir „Final Cut Pro X“

Šis gaminys suderinamas su „Final Cut Pro X“ ir „iMovie“.

„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“

Fotografuokite geriau naudodami „Imaging Edge“ darbalaukio programas. Naudokite funkciją „Remote“ (nuotolinis valdymas), kad valdytumėte fotografavimą nuotoliniu būdu; Su „Viewer“ (žiūryklė) galėsite greitai peržiūrėti, vertinti ir pasirinkti nuotraukas iš didelių vaizdų bibliotekų; „Edit“ (redagavimas) leis RAW duomenis paversti aukštos kokybės nuotraukomis, kurias galėsite perduoti. Naudokitės „Sony“ RAW failų pranašumais ir efektyviau tvarkykite savo kūrinius.

Sužinokite daugiau

Specifikacijos

α6500 – profesionalams skirtos klasės APS-C fotoaparatas su keičiamuoju objektyvu pasižymi neprilygstamai greitu automatiniu fokusavimu; didelio tankio sekimo AF technologija su plačia fazės aptikimo AF taškų aprėptimi; patobulintas buferis, skirtas nuolatiniam fotografavimui iki 11 kadr.sek. („Hi+“); 5 ašių optinis vaizdo stabilizavimas; fokusavimo valdymas jutikliniame ekrane.
  • Greičiausias (0,05 sek. ) AF su 425 fazės aptikimo AF taškais

  • Integruotas 5 ašių vaizdo stabilizavimas

  • 24,2 megapikselio „Exmor™“ CMOS jutiklis, pasižymintis išskirtiniu jautrumu šviesai

  • BIONZ X™ vaizdo apdorojimo modulis, ypač gerai atkuriantis detales

  • 4K filmavimo funkcija su visų pikselių nuskaitymu / be pikselių sujungimo

Objektyvų suderinamumas
„Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvai
Jutiklio tipas
APS-C tipo (23,5 x 15,6 mm) „Exmor“ CMOS jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apie 24,2 MP
ISO jautrumas
Nuotraukos: ISO 100–25 600 (ISO reikšmes iki ISO 51 200 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–6 400, parenkama aukščiausia ir žemiausia riba), filmai: atitinka ISO 100–25 600, automatinis (ISO 100–6 400, parenkama aukščiausia ir žemiausia riba)
Baterijos naudojimo laikas (nuotraukos)
Apytiksl. 310 nuotraukų (vaizdo ieškiklis) / apytiksl. 350 nuotraukų (LCD ekranas) (CIPA standartas)
Vaizdo ieškiklio tipas
1,0 cm (0,39 tipo) elektroninis vaizdo ieškiklis (spalvotas), XGA OLED
Monitoriaus tipas
7,5 cm (3.0 tipo) platus TFT

Kas sudaro komplektą

Įkraunamas akumuliatorius NP-FW50, Kintamosios srovės adapteris: AC-UUD12, Dirželis pakabinimui ant peties, Korpuso dangtelis, Priedų jungties dangtelis, Okuliaro antdėklas, USB mikrojungties laidas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apdovanojimai

Apdovanojimai