α6400

Pasiimkite tai, kas geriausia.

Nepaisant kompaktiško dydžio ir mažo svorio, α6400 greitai veikia ir turi funkcijų, kurių galėtumėte tikėtis iš viso kadro modelių. Nesvarbu – fotografuojate, filmuojate, kuriate kūrybiškas kompozicijas ar tiesiog kasdien darotės asmenukes, galite mėgautis gražiais vaizdais ir nedelsdami jais dalintis.

FOTOAPARATAI SU KEIČIAMAISIAIS OBJEKTYVAIS

„Alpha 6400“ „E-mount“ fotoaparatas su APS-C jutikliu

ILCE-6400 / ILCE-6400L / ILCE-6400M
„Alpha 6400“ „E-mount“ fotoaparatas su APS-C jutikliu nuotrauka

Kainos pradedant nuo:

RMK

€ 1 050,00

(įsk. PVM)

Tik aparatas

ILCE-6400

RMK

€ 1 050,00

(įsk. PVM)

Aparatas ir 16–50 mm galingas kintamojo židinio nuotolio objektyvas

ILCE-6400L

RMK

€ 1 150,00

(įsk. PVM)

Aparatas ir 18–135 mm kintamojo židinio nuotolio objektyvas

ILCE-6400M

RMK

€ 1 450,00

(įsk. PVM)
Išleista nauja programinė įranga.
Naujovės, skatinančios jus kurti

Išlaisvinkite savo kūrybinį potencialą, pasitelkę didelį efektyvumą ir pažangias funkcijas, pvz., dirbtiniu intelektu pagrįstą tikruoju laiku veikiantį akių aptikimo AF; naują, didelio tikslumo sekimą tikruoju laiku; didelės spartos nuolatinį fotografavimą ir 4K HDR (HLG) filmavimą.

Kodėl verta pasirinkti šį modelį
Greitas ir patikimas automatinis fokusavimas
Greitas ir patikimas automatinis fokusavimas
Akių AF tikruoju laiku, sekimas tikruoju laiku
Akių AF tikruoju laiku, sekimas tikruoju laiku
Nuostabi vaizdo kokybė
Nuostabi vaizdo kokybė
4K filmai ir profesionalų lygio funkcijos
4K filmai ir profesionalų lygio funkcijos
Išmanusis veikimas
Išmanusis veikimas
Žaibiškai greitas AF
Patikimas AF leidžia fiksuoti puikias veiksmo nuotraukas

Pažangus fotoaparato AF greitai ir patikimai aptinka objekto padėtį ir seka objekto judesį, išlaikydamas jį gerai sufokusuotą. 

4D FOCUS
Daugiau apie 4D FOCUS
Greitas nuolatinis fotografavimas naudojant AF / AE iki 11 kadr./sek. sparta
Nuolatinis fotografavimas su AF / AE iki 11 kadr./sek.

Dėl greito apdorojimo ir didelės buferinės atminties nepraleiskite jokių akimirkų. Fiksuokite iki 11 kadr./sek. sparta su paskesniu vaizdų parodymu arba iki 8 kadr./sek. sparta ir tiesiogine peržiūra. Per vieną nepertraukiamą seriją užfiksuokite iki 116 kadrų JPEG (standartiniu) arba 46 kadrus suglaudintu RAW formatu.

Tylus nuolatinis fotografavimas iki 8 kadr./sek. sparta

Kai fotografuojant reikia tylos, pvz., per gyvą pasirodymą, tyliai fotografuoti be užrakto triukšmo galite iki 8 kadr./sek. sparta, nustatę AF / AE sekimą net AF-C režimu, naudodami tikruoju laiku veikiantį akių aptikimo AF arba sekimą tikruoju laiku, todėl turite daugybę fotografavimo parinkčių.

Tylus nuolatinis fotografavimas iki 9 kadr./sek.<su
Akių AF tikruoju laiku, sekimas tikruoju laiku
Sumanus objekto sekimas

Neseniai įdiegta dirbtiniu intelektu pagrįsta objekto atpažinimo technologija apdoroja daugybę duomenų, kad aptiktų ir stebėtų net greitai judančius objektus.

Modernus akių atpažinimas ir sekimas
Tikslus akių atpažinimas
Tikslus akių atpažinimas

Patobulinta tikralaikė akių aptikimo AF funkcija patikimai atpažįsta žmonių veidus ir sufokusuoja akis. Nustačius AF-C, su šia AF funkcija judantis objektas bus stabiliai sufokusuotas, net jei nesimato dalies veido, jis yra apšviestas iš galo ar asmuo žvelgia žemyn.

Pasirinkite subjekto kairę arba dešinę akį
Pasirinkite subjekto kairę arba dešinę akį

Dabar meniu iš anksto galite pasirinkti kairę akį, dešinę akį arba automatinį nustatymą, todėl daugiau dėmesio galėsite skirti kompozicijai. Pasirinkimus galima priskirti pasirinktiniams mygtukams, todėl fotografuodami galėsite greitai juos keisti.

Pritrenkiančios gyvūnų nuotraukos su tikrojo laiko akių aptikimo AF funkcija gyvūnams
Nuostabios gyvūnų nuotraukos su tikralaike AF funkcija gyvūn.

Tikrojo laiko akių aptikimo AF funkcija gyvūnams palaiko gyvūnų sekimą ir leidžia greitai, tiksliai ir automatiškai aptikti bei sekti gyvūno akis pusiau nuspaudus užrakto mygtuką. Su šia nauja funkcija fotografas galės sėkmingiau užfiksuoti laukinius gyvūnus ar augintinius tokiose situacijose, kuriose anksčiau būdavo sudėtinga juos tiksliai sufokusuoti.

Nuolatinis judančių objektų sekimas
Sekimas tikruoju laiku gerai išlaiko sufokusuotą vaizdą

Fotografuojant sporto renginius ar kitais atvejais, kai objektai juda greitai, tik nuolatinio fokusavimo išlaikymas gali nulemti, ar užfiksuosite svarbią ir dramatišką akimirką, ar ją praleisite.

Naujasis objektų atpažinimo algoritmas seka judančius objektus
Naujasis objektų atpažinimo algoritmas seka judančius objektus

Naujai sukurtas objektų atpažinimo algoritmas greitai tikruoju laiku apdoroja erdvinę informaciją, pagrįstą spalva, objekto atstumu (gyliu), modeliu (ryškumu) ir veido bei akių informacija.

Tolygus perėjimas nuo kūno prie veido ir akių sekimas
Tolygus perėjimas nuo kūno prie veido ir akių sekimas

Fotografuojant nutolusį judantį asmenį sekimo sistema užfiksuoja visą kūną, o fokusavimo sritis sklandžiai keičiasi nuo veido prie akių pagal objekto būseną. 

Tiesiog palieskite ir stebėkite
Tiesiog palieskite ir stebėkite

Kai meniu nustatyta sekimo palietus funkcija, pasirinkite objektą tiesiog paliesdami monitorių. Fotografuojant arba filmuojant fotoaparatas pradės automatiškai sekti objektą.

Nuostabi vaizdo kokybė
Mėgaukitės nuostabiais, nepaprastai detaliais vaizdais

Dėl didelio jutiklio ir naujausio vaizdo apdorojimo modulio galite fotografuoti ką panorėję, o nuotraukos pavyks nuostabiai aiškios ir ryškios, su natūraliomis spalvomis net esant prastam apšvietimui.

24,2 megapikselio jutiklis ir patobulintas vaizdo apdorojimo modulis
24,2 MP jutiklis ir patobulintas vaizdo apdorojimo modulis

APS-C jutiklis yra su vario laidais ir sustiprinta apdorojimo grandine, todėl šviesa surenkama efektyviau. Kartu su vaizdo apdorojimo moduliu tai padeda pasiekti didesnę vaizdo raišką ir natūralesnį tekstūrų perteikimą.

Aiškesni vaizdai net esant prieblandai

Dėl geresnio triukšmo slopinimo galima išgauti aiškesnį kokybišką vaizdą net fotografuojant prietemoje, kai reikia didelio jautrumo. Pradinis ISO jautrumas padidintas iki didžiausio ISO 32 000 (maksimalus išplėstas ISO jautrumas fotografuojant yra ISO 102 400). Triukšmo slopinimas ypač veiksmingas pasirinkus dažnai naudojamą vidutinį ar didelį jautrumą.

Aiškesni vaizdai net esant prieblandai
Natūralūs vaizdai, atitinkantys tai, ką matote
Natūralūs vaizdai, atitinkantys tai, ką matote

Pritaikius vaizdo apdorojimo algoritmus, kokie naudojami viso kadro fotoaparatuose, perteikiamos spalvos yra tikroviškesnės. Žmogaus odos atspalviai atrodo natūralesni, taip pat geriau atkuriamos augalų spalvos.

4K filmai ir profesionalų lygio funkcijos
Kūrybiška filmų gamyba

α6400 pasižymi pažangiomis funkcijomis, padedančiomis jums kurti filmus, – tai visų pikselių nuskaitymas be pikselių sujungimo, leidžiantis didelės raiškos 4K filmus įrašyti į HDR (HLG), taip pat „S-Log“ / „S-Gamut“ parinktys ir sulėtinto bei pagreitinto vaizdo įrašymas.

Kurkite filmus su laiko intervalais

Fotoaparate įdiegta nauja fotografavimo intervalais funkcija – tai nuolatinis fotografavimas su 1–60 sekundžių pertrauka tarp nuotraukų. Rezultatas gali būti naudojamas filmams su laiko intervalais kurti naudojant kompiuterį ir programą „Viewer“ iš „Imaging Edge TM“ darbalaukio programų.

Vaizdo tinklaraštis su naudingomis funkcijomis

Jei filmuojate vaizdo tinklaraščius, komponuojant kadrus pravers 180 laipsnių kampu pakreipiamas LCD monitorius. Garsui įrašyti, be išorinio mikrofono lizdo, taip pat yra papildomas XLR adapteris (galima įsigyti atskirai), kad būtų lengviau naudoti profesionalų lygio mikrofonus ir išgauti geresnę garso kokybę.

Išnaudokite įvairias filmavimo funkcijas
Išnaudokite įvairias filmavimo funkcijas

Fotoaparate galima įrašyti sulėtintus (iki 5 k.) ir pagreitintus (iki 60 k.) filmus be paskesnio apdorojimo kompiuteriu. Norint kurti aukštos kokybės sulėtinto vaizdo filmus gamybos etape, galima naudoti ir „Full HD“ 120 kadr./sek. spartos vaizdo įrašus. Tarpinis filmavimas leidžia lengviau redaguoti ir peržiūrėti, o nuotraukų fiksavimo funkcija – padaryti nuotraukas iš įrašytų filmų.

FX6 naudojamo filmavime stambaus plano vaizdas
„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Išmanusis veikimas
Didelės raiškos LCD monitorius su patogiomis jutiklinio ekrano funkcijomis

3.0 tipo, 180 laipsnių pakreipiamas LCD ekranas atlieka gerokai daugiau, nei tiesiog parodo jums priešais esantį vaizdą – juo galite greitai valdyti daugelį fotoaparato funkcijų ir liesdami intuityviai atlikti įvairius veiksmus.

Jutikline planšete pasirinkite fokusavimo sritį
Jutikline planšete pasirinkite fokusavimo sritį

Jutiklinės planšetės funkcija leidžia sklandžiai perkelti dabartinę fokusavimo padėtį, kai žiūrite per vaizdo ieškiklį. Tiesiog paslinkite pirštą per monitorių, kol pamatysite norimą tašką, kurį norite sufokusuoti.

Jutiklinis fokusavimas ir jutiklinis užraktas
Jutiklinis fokusavimas ir jutiklinis užraktas

Jei norite perkelti fokusavimą, kad ir į kadro pakraštį, naudodami jutiklinio fokusavimo funkciją tai galite padaryti tiesiog paliesdami monitorių. Jutiklinio užrakto funkcija suteikia galimybę nustatyti fokusavimą ir įjungti užraktą vienu palietimu.

Jutiklinio sekimo funkcija įjungia tikralaikį sekimą
Jutiklinio sekimo funkcija įjungia tikralaikį sekimą

Naudodami jutiklinio sekimo funkciją, galite tiesiog paliesti monitorių, kad įjungtumėte sekimą tikruoju laiku, kai fotografuojate ar filmuojate. Fotoaparatas iškart užfiksuos objektą, į kurį nusitaikėte, ir nuolat jį fokusuos.

Nustatykite fotoaparatą taip, kaip norite

Įvairios pritaikymo funkcijos, kokiomis pasižymi ir viso kadro modeliai, suteikia daugiau lankstumo ir fotoaparato valdymo kontrolės.

Spausdami tinkinamus mygtukus pasiekite reikiamus nustatymus
Spausdami tinkinamus mygtukus pasiekite reikiamus nustatymus

Visiems aštuoniems fotoaparato klavišams ir valdikliams galima priskirti bet kurią iš 89 funkcijų ir nustatymų. Atliekami veiksmai skirsis atsižvelgiant į tai, ar fotografuojate, ar filmuojate, ar įjungėte pakartotinio leidimo režimą. 

Valdymo funkcijos „Mano meniu“ ir „Mano ratukas“
Valdymo funkcijos „Mano meniu“ ir „Mano ratukas“

Naudodami funkciją „Mano ratukas“, valdymo ratukui priskirkite dažnai naudojamas funkcijas, kad fotografuodami greičiau jas pasiektumėte. „Mano meniu“ užregistruokite iki 30 meniu elementų, kad greitai pasiektumėte dažnai naudojamus meniu elementus.

Tinkinkite naudodami vizualizuotą nustatymo ekraną
Tinkinkite naudodami vizualizuotą nustatymo ekraną

Pasirinktinių nustatymų ekrane pateikiamoje fotoaparato valdymo komponentų iliustracijoje iškart galite pamatyti, kurį mygtuką ar jungiklį priskiriate, o kai nustatote funkcijų meniu, galite peržiūrėti faktinio funkcijų ekrano struktūrą. 

„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“
„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“

Tobulėkite naudodami „Imaging Edge“ darbalaukio programas: su „Remote“ kompiuterio ekrane valdykite ir stebėkite fotografavimą; su „Viewer“ greitai peržiūrėkite, vertinkite ir pasirinkite nuotraukas iš vaizdų bibliotekų; „Edit“ leis iš RAW duomenų gauti kokybiškų nuotraukų. Paverskite „Sony“ RAW failus kokybiškais vaizdais ir efektyviau tvarkykite savo kūrinius.

„Capture One“, skirta „Sony“
„Capture One“, skirta „Sony“

Naudojant „Capture One Express“ (skirta „Sony“), galima konvertuoti RAW failus, tvarkyti ir efektyviai redaguoti vaizdus. Įsigiję „Capture One Pro“ (skirta „Sony“) gausite dar daugiau redagavimo įrankių ir fotografavimo susiejus įrangą galimybių.

Iliustracija
„Imaging Edge Webcam“

„Imaging Edge Webcam“ prog. leidžia naudoti „Sony“ fotoaparatą kaip aukštos kokybės suderinamą internetinę kamerą, kurią galima naudoti transliacijoms ir konferencijoms.

Brošiūros atsisiuntimas
Brošiūros atsisiuntimas

Techniniai duomenys ir funkcijos

Lengvas, kompaktiškas ir tvirtas fotoaparatas α6400 pasižymi daugybe įspūdingų galimybių ir funkcijų. Dėl itin greito AF ir tikslaus objekto sekimo, juo puikiai tinka fiksuoti greitai judantį veiksmą, o platus jautrumo diapazonas ir neįtikėtina vaizdo kokybė užtikrina jo pritaikymą bet kokiomis aplinkybėmis, nesvarbu, ar fotografuojate, ar filmuojate.
  • Spartus 0,02 sek. AF ir 425 fazės aptikimo AF taškai

  • Sekimas realiuoju laiku ir akių aptikimo AF realiuoju, kad aptiktumėte ir išlaikytumėte judančius objektus

  • 24,2 megapikselio „Exmor“ CMOS jutiklis, pasižymintis išskirtiniu jautrumu šviesai

  • Filmavimas didele 4K raiška profesionaliam vaizdo įrašų kūrimui

  • 180° pakreipiamas jutiklinis LCD ekranas palengvina asmenukių darymą ir fotografavimą iš aukštai arba žemai

Objektyvų suderinamumas
„Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvai
Jutiklio tipas
APS-C tipo (23,5 x 15,6 mm) „Exmor“ CMOS jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apie 24,2 MP
ISO jautrumas (rekomenduojamos ekspozicijos indeksas)
Nuotraukos: ISO 100–32 000 (ISO reikšmes iki ISO 102 400 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–6 400, parenkama aukščiausia ir žemiausia riba), filmai: atitinka ISO 100–32 000, automatinis režimas (ISO 100–6 400, pasirenkama aukščiausia ir žemiausia ribos)
Baterijos naudojimo laikas (nuotraukos)
Apytiksl. 360 nuotraukų (vaizdo ieškiklis) / apytiksl. 410 nuotraukų (LCD monitorius) (CIPA standartas)
Vaizdo ieškiklio tipas
1,0 cm (0,39 tipo) elektroninis vaizdo ieškiklis (spalvotas)
Monitoriaus tipas
7,5 cm (3.0 tipo) platus TFT
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Vartotojai sako