α1

TAS VIENINTELIS

Novatoriška „Sony“ technologija, užtikrinanti beprecedentį raiškos ir greičio bei intuityvaus veikimo derinį, ir toliau meta iššūkį įprastinės vaizdo gavimo įrangos apribojimams. α1 siūlo naujus vaizdo įgyvendinimo aspektus, o taip pat veiksmingą darbo eigą, suteikdamas naudotojui naujos kūrybinės laisvės.

Išleista nauja programinė įranga.
4 skirtingos vaizdo objektų rūšys
α1 nuotraukų galerija
α misija

α misija – suteikti kūrėjams galios įgyvendinti savo svajones. α1 yra pati stipriausia tų svajonių išraiška iki šiol.

50 MP esant 30 kadr./sek.

Naujausia „Sony“ technologija pasižymi neregėtu greičiu ir raiška naujoms kūrybinėms galimybėms ir darbo eigai. 

Dviratininkas važiuoja posūkiu
Nuostabus raiškos ir greičio derinys
Į uolas lūžtančios bangos
Nepaprastai gera vaizdo kokybė
Lapė žiūrinti į priekį
Neprilygstamas AF
Filmų filmavimas su α1
Beprecedentis veikimas filmuojant
Darbas kompiuteriu studijoje
Valdymas ir patikimumas filmuojant bet kokią sceną
Fotografavimas lauke su α1
Nauji darbiniai sprendimai profesionalų poreikiams
Raiška ir greitis
30 nuolatinio fotografavimo nuotraukos su dviratininku
50,1 megapikselių iki 30 kadrų per sekundę

α1 fotoaparatas pasižymi ypatingu didelės raiškos ir žaibiško greičio deriniu. Greitas nuskaitymas iš 50,1 MP jutiklio nuolatiniam fotografavimui iki 30 kadr./sek. su AF ir AE sekimu naudojant elektroninį užraktą. Puikiai tinka sportui ar situacijoms, kai svarbiausias veiksmas trunka akimirksnį.

Vaizdų sekos su užtemdymu ir be
Nenutrūkstamas vaizdavimas be užtemdymo

Nenutrūkstamas objekto vaizdavimas be užtemdymo leidžia reaguoti akimirksniu ir sklandžiai. EVF atnaujinamas siekiant sumažinti delsą nuolat fotografuojant.
(A) Fotografavimas be užtemdymo (B) Fotografavimas su užtemdymu

120 AF / AE sekimo kartų / sek.

Greitas jutiklio nuskaitymas 120 AF/AE kartų / sek., net esant 30 kadr./sek. protrūkiams – AF sekimo tikslumui nustatyti, kai objektai greiti ir nepastovūs. AE delsa nesiekia net 0,033 sek.
(1) AF/AE skaičiavimas  (2) 60 kartų/sek.  (3) 20 kadr./sek.

Du elniai kovoja
Tylus, nevibruojantis užraktas

Tylus elektroninis užraktas suteikia daugiau galimybių fotografuoti sporto scenas ir objektus, kai triukšmas netoleruojamas. Veikimas be vibracijos prisideda prie aukštos vaizdo kokybės.

Slenkančio užrakto vaizdų iškraipymas
Užraktas su apsauga nuo iškraipymo

Naudojant elektroninį užraktą greitas jutiklio nuskaitymas sumažina nejudančio vaizdo iškraipymą. Su BIONZ XRTM procesoriumi ir dideliu buferiu iškraipymas yra ~1,5 k. mažesnis nei su α 9 II.
[1] Įprastinis elektroninis užraktas [2] Užraktas nuo iškraipymo

Automatiniu fokusavimu aptiktas tinklinio žaidėjo blokavimas
Nemirgantys elektroniniai ir mechaniniai užraktai

Dar viena naujovė: mirgėjimo nesukeliantys elektroniniai ir mechaniniai užraktai Daugybę privalumų turintis elektroninis užraktas nesukels mirgėjimo esant fluorescentiniam ar dirbtiniam apšvietimui.
Fiksavimas be mirgėjimo [1] OFF  [2] ON

„Exmor RS“ CMOS vaizdų jutiklis
Viso kadro sluoksninis 50,1 MP „Exmor RS™“ CMOS jutiklis su atmintimi

Šio 50,1 MP viso kadro vaizdo jutiklio su galiniu apšvietimu sluoksninė sandara prisideda prie didelės raiškos ir greičio. Atskiri pikselių ir kontūrų sluoksniai bei pažangusis A/D keitiklis pasižymi greitesniu apdorojimu.

BIONZ XR vaizdų apdorojimo procesorius
Nauja sandara ir BIONZ XR vaizdų apdorojimo procesorius

Naujasis pažangios sandaros BIONZ XR procesorius pasižymi 8 k. didesne apdorojimo galia. Rezultatas – išskirtinė vaizdo kokybė ir geresnis kameros sąsajos atsakas.

Pažangiosios blykstės funkcijos įvairesnei ekspresijai
Modelio portretas
Blykstės sinchronizavimas su elektroniniu užraktu

Pirmą kartą α fotoaparate galimas elektroninio užrakto sinchronizavimas su blykste dėl greito nuskaitymo iš sluoksninio CMOS jutiklio. Visi elektroninio užrakto pranašumai išlieka fotografuojant su blykste.

Dviratininkas leidžiantis saulei
2 pavarų užraktas blykstei sinchronizuoti iki 1/400 sek.

Pirmoji pasaulyje dviejų pavarų užrakto sistema leidžia sinchronizuoti blykstę iki 1/400 sek., taip palengvinant dinaminių veiksmų fiksavimą ir atveriant duris naujoms kūrybinėms galimybėms.

Stulbinantis detalumas
Kvapą gniaužianti raiška ir vaizdo kokybė

Naujasis 50,1 MP „Exmor RS“ CMOS jutiklis pasižymi didele raiška ir jautrumu bei mažu triukšmu ir iki 15 žingsnių dinaminiu diapazonu. Naujas vaizdo apdorojimo procesorius išgauna dar geresnį spalvų tikslumą nei ankstesni modeliai.

Naktinis miesto peizažas esant silpnam apšvietimui
Platus ISO100 ~ 32000 jautrumo diapazonas

Nepaisant didelio jutiklio pikselių skaičiaus, jautri konstrukcija su galiniu apšvietimu, „gapless on-chip“ lustiniu objektyvu ir neatsispindinčiu sandariu stiklu leidžia standartinį ISO diapazoną IZO100 ~ 32000 išplėsti iki ISO50 ~ 102400.

Pikselių kelių poslinkių pavyzdys su RGB spalvomis
Universalioji fotografavimo funkcija „Pixel Shift“

Per kompiuterinę programą galima sujungti iki 16 vaizdų, nufotografuotų su tiksliu vidiniu vaizdo stabilizavimu, ir sukurti iki 199 mln. pikselių turinčias, įspūdingos raiškos, spalvų ir atmosferos nuotraukas.
[1] Įprastas režimas [2] 16 vaizdų „Pixel Shift Multi Shooting“

Dvi modelio nuotraukos su įvairių spalvų profiliais
„Creative Look“ įvairioms vaizdų išraiškoms

„Creative Look“ funkcija pateikia 10 išankstinių nustatymų, kuriuos galima naudoti nemodifikuotus arba redaguojant sukurti tokį vaizdą, kuris padės kūrėjams išreikšti savo nuotraukų ar filmų nuotaiką pačiame fotoaparate.

5 ašių optinio vaizdo stabilizavimo iliustracija
5 ašių optinis vaizdo stabilizavimas 5,5 žingsnio pranašumui

Tikslus stabilizavimas, girojutikliai ir naujas vaizdo stabilizavimo algoritmais suteikia 5,5 žingsnio užrakto greičio pranašumą, patobulinantį didelės raiškos vaizdų kokybę.
[1] Horizontalus pokrypis [2] Vertikalus pokrypis [3] Pavertimas

Neprilygstamas autofokusavimas
Skrendantis paukštis su galvos srityje apibrėžtu AF rėmeliu
„Real-time Eye AF“ paukščių akių autofokusavimui

Aukšto lygio objektų atpažinimo technologija dabar leidžia „Sony“ „Real-Time Eye AF“ funkcijai sekti ir tiksliai fokusuoti paukščių akis, net paukščiui staiga pakilus skristi ar pasikeistus kadravimui. Ši novatoriška funkcija lengvai įveikia daugelį paukščių fotografijos iššūkių.

Meška su aplink akį apibrėžtu AF rėmeliu
Patobulinta „Real-time Eye AF“ gyvūnams

Ši funkcija, visų pirma skirta katėms ir šunims, pasižymi pažangia objektų atpažinimo technologija, leidžiančia patikimai sekti ir fokusuoti gyvūnų akis. Ji veikia net tada, kai gyvūno snukutis yra apverstas.

Tinklinio žaidėjas su aplink akį apibrėžtu AF rėmeliu
Akių aptikimo AF realiuoju laiku

Derinant moderniausias DI technologijas ir išplėtotus „Fast Hybrid AF“ algoritmus, α1 funkcija „Real-time Eye AF“ seka ir fokusuoja žmogaus akis maždaug 30 % tiksliau nei α 9 II.

Slidininkas su AF rėmeliu galvos srityje
„Real-time Tracking“ funkcija

Pasirinkite objektą, nepilnai nuspauskite užraktą ir fotoaparatas jį seks bei automatiškai fokusuos. Įjunkite AF pirmenybę veidui / akims, jei norite, kad fotoaparatas, pasitelkdamas DI, nepastebimai sektų žmogaus, gyvūno ar paukščio akis.

AF jutiklio sritys, apimančios beveik visą vaizdą
Platus, greitas, tikslus AF sekimas

α1 pasižymi židinio plokštumos fazės aptikimo AF, kuris yra jautrus, greitas ir tikslus. 50,1 MP jutiklis ir BIONZ XR procesorius pateikia 759 pasirenkamus fazės aptikimo taškus, apimančius apie 92 % vaizdo.

Naujos galimybės filmų kūrimui
Naujosios kartos įrašinėjimas 8K 30 p formatu

α1 naujasis vaizdo jutiklis ir BIONZ XR procesorius leidžia įrašinėti realistiškus 8K (7680 × 4320) 30 p vaizdus. Keturis kartus už 4K didesnė raiška su „Real time Tracking“ ir „Real-Time Eye AF“ funkcijomis. 8K kokybės filmuota medžiaga taip pat puikiai tinka lanksčiam 4K montažui. 8K 4:2:2 10 bitų įrašymas galimas nuo α1 vers. 1.3, suteikiant įvairesnę raišką ir aukšto lygio redagavimo galimybes 8K kokybe.

4K filmai nufilmuoti su didele 120 kadr./sek. sparta

α1 palaiko vidinį 4K filmų įrašymą didele sparta iki 120 kadr./sek. ir leidžia sklandžią, išraiškingą, iki 5 kartų sulėtintą peržiūrą. 10 bitų 4:2:2 „Chroma subsampling“ kodavimo technologiją galima naudoti su „Long-GOP“ arba „Intra“ (All-I) vaizdų glaudinimu, siekiant išskirtinės vaizdo kokybės, o naujasis vaizdo jutiklis ir BIONZ XR procesorius sumažina vaizdo iškraipymą.

Perdiskretizavimo technologijos vaizdo iliustracija
4K su visų pikselių nuskaitymu, be kvantavimo ir 5,8K „oversampling“

Naudojant „Super 35“ režimą, apie 2,3 k. QFHD 4K kokybei reikalingų duomenų gaunama naudojant viso kadro nuskaitymą be kvantavimo, todėl vaizdai yra gražūs, juose gausu detalių.
(A) 2,3 kartų informacijos

Tradicinių japoniškų šokių šokėja
10 bitų 4:2:2 „Chroma subsampling“ technologija

10 bitų gylis, 4:2:2 „Chroma subsampling“, didelio našumo MPEG-H HEVC / H.265 kodekas, kadro kodavimas ir kt. savybės suteikia galimybes universaliam medžiagos redagavimui ir formatų įvairovei.

AF rėmelis ant šokėjos kairės akies
„Real-time Eye AF“ ir „Real-time Tracking“ filmams

BIONZ XR procesorius pasižymi kur kas geresnėmis aptikimo savybėmis su tiksliu žmogaus akių sekimu esant platesniam galvos pasukimo kampų diapazonui. Taip pat taikoma 8K ir 4K 120p formatų įrašymui.

Kraštovaizdis padalintas į mažo kontrasto ir didelio kontrasto puses
„S-Log“ suderinama su profesionalų kino kameromis

Pateikiamos „S-Log2“ ir „S-Log3“ funkcijos. „S-Log3“ užtikrina sklandžią 10 bitų gradaciją ir dinamišką 15+ žingsnių diapazoną. Palaikomos „S-Gamut“, „S-Gamut3“ ir „S-Gamut3.Cine“ spalvų gamos.

Du vaizdai su ilgesnėmis ir trumpesnėmis rodyklėmis, nurodančiomis gamybos laiko skirtumus
Palaiko 10 bitų 4:2:2HLG (Hybrid Log-Gamma)

Didelio dinaminio diapazono HLG filmus su plačia BT.2020 spalvų gama galima peržiūrėti HDR (HLG) televizoriuje. 10 bitų HLG įrašai atkuria smulkią gradaciją ir detales.
[1] Universalumas koreguojant vaizdus pagal pageidavimus (reikia spalvų korekcijos) [2] Momentinis aukštos kokybės vaizdas (nereikia spalvų korekcijos)

Išorinis USB kabelis, prijungtas prie „α1“
16 bitų RAW išvestis

Naudojant α1 galima 16 bitų RAW išvestis į išorinį įrašymo įrenginį per HDMI, taip pagerinant filmuotos medžiagos universalumą. RAW išvestį per HDMI galima naudoti įrašinėjant 4K formatu į vidinę kortelės laikmeną.

Prie α1 pritvirtintas išorinis mikrofonas
Skaitmeninė garso sąsaja itin kokybiškam garsui

Skaitmeninė garso sąsaja užtikrina išskirtinę garso kokybę su suderinamais garso įrenginiais, prijungtais per „Multi Interface Shoe“. Švarus skaitmeninis garsas tiekiamas tiesiai į kamerą.

Vidinės konstrukcijos paveikslėlis
Šilumos išsklaidymo konstrukcija ilgam filmavimui

Naujoji šilumos išsklaidymo konstrukcija apsaugo fotoaparatą nuo perkaitimo nuolatinio fotografavimo metu, o korpuso dydis išlieka toks pat. Nuolatinis 8K / 30p arba 4K / 60p vaizdų įrašinėjimas iki 30  minučių

Kinematografinis vaizdas su „S-Cinetone“

α1 turi tokią pačią „S-Cinetone“ spalvų matricą, kaip FX9, FX6 ir kitose „Cinema Line“ kino kamerose, kuri naudojama gražioms spalvoms ir odos atspalviams kurti. Reaguojant į didėjantį išraiškingesnio gylio poreikį, su „S-Cinetone“ galima išgauti natūralius vidutinius atspalvius, būtinus sveikai atrodančiai odos spalvai, taip pat minkštas spalvos ir nuostabius akcentus.

Vaizdo stabilizavimas naudojant „Active mode“ režimą

Su naujojo, filmavimui skirto „Active Mode“ režimo 5 ašių optiniu vaizdo stabilizavimu rankinis filmavimas yra ypač efektyvus. BIONZ XR procesoriaus vaizdo apdorojimas realiuoju laiku pritaiko optimalią kompensaciją filmuojant visais formatais, įskaitant 4K . Visa tai įgyvendinama išsaugant kompaktišką α sistemos dydį ir mobilumą.

FX6 naudojamo filmavime stambaus plano vaizdas
„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Valdymas, patikimumas
Elektroninio vaizdo ieškiklio iliustracija
Didelio našumo elektroninis vaizdo ieškiklis

9,44 mln. taškų (apytiksliai) OLED vaizdo ieškiklis α1 fotoaparate šiuo metu turi aukščiausią raišką rinkoje. Jis pasižymi 0,90 k. padidinimu su 41° matymo lauku (FOV) aiškiam, plačiam vaizdui ir atnaujinta konstrukcija su 25 mm aukščio okuliaru. 240 kadr./sek. naujinimo sparta su UXGA FOV – dar viena naujovė aiškiam, greitam vaizdavimui.

Šuolininkas su slidėmis
Panoraminiai kadrai su elektroniniu užraktu

Naudojant elektroninį užraktą mažu greičiu gali susilpnėti ekrano atsakas, todėl sunku sekti greitus objektus. Norėdami pagerinti ekrano atsaką ir filmuoti panoraminius kadrus, įjunkite [Low Frame Rate Limit] funkciją.

Golfo žaidėjo nuotrauka su baltu rėmeliu centre
Nepastebimai keiskite viso kadro ir APS-C formatus

M ir S dydžio vaizdai turi tą patį pikselių skaičių ir AF sritį viso kadro ir APS-C režimuose, tad filmuodami tą pačią sceną galite nepastebimai keisti viso kadro [M:21MP] ir APS-C [M:21MP] formatus.
[1] Viso kadro  [2] APS-C

Nustatykite "Operation Customize" veikimo pritaikymo meniu žymeklį užvesdami ant "Different Set for Still/MV"
Skirtingi nustatymai nuotraukoms ir filmams

Dabar nustatymų pogrupis keičiasi pagal pasirinktą režimą. Tai idealu, kai norite naudoti skirtingus diafragmos, užrakto greičio ir kitus nustatymus nuotraukoms ir filmams.

"Shooting" filmavimo meniu su žymekliu užvestu ant vaizdo kokybės parinkties "Image Quality"
Nauja meniu struktūra

Dar viena profesionalių fotografų ir videografų pageidaujama funkcija: patikslinta meniu struktūra su paprastesne navigacija ir jutikliniu meniu intuityvesniam valdymui.

"Custom Key Setting" pasirinktinių klavišų nustatymų meniu
Pasirinktinių funkcijų priskyrimas

164 funkcijas galima priskirti prie 17 pasirinktinių klavišų bei ratukų esančių fotoaparato priekyje ir nugarėlėje. Atskiri funkcijų rinkiniai gali būti priskirti nuotraukoms, filmams ir peržiūrai.

Pirštas liečiantis meniu ekraną
Jutiklinio meniu valdymas

Paprasta navigacija ir sekimo valdymas naudojant jutiklinį pagrindinį ir funkcijų meniu su meniu skirtukais kairėje ekrano pusėje ir susijusiomis parametrų grupėmis bei parametrais dešinėje ekrano pusėje.

Fotoaparato priekinis vaizdas
Itin patikimas mechaninis užraktas

Minimalus užrakto vibravimas suteikia nuolatinio fotografavimo galimybę 10 kadr./sek. greičiu. Naujasis užrakto elementas su pažangiuoju procesoriumi, stabdikliu ir amortizatoriais tinkamas naudoti daugiau nei 500 000 ciklų.

Fotoaparato nugarėlės vaizdas su dviem SD kortelėmis
Du A tipo „CFexpress“ laikmenas palaikantys lizdai

Dvigubas laikmenų lizdas palaiko UHS-I ir UHS-II SDXC / SDHC korteles ir naująsias A tipo „CFexpress“ korteles, todėl bendroji talpa ir nuskaitymo / įrašymo greitis yra dar didesni.

Fotoaparato nugarėlės vaizdas su dviem Z baterijomis
Galinga Z serijos baterija ilgesniam fotografavimui

Nufotografuokite iki 530 nuotraukų per vieną įkrovimą. Komponentai ir maitinimo grandinės taip pat sukurtos siekiant optimizuoti energijos naudojimą. Padidinkite galingumą naudodami dvi Z baterijas VG-C4EM laikiklyje.

Vidinės konstrukcijos vielinė iliustracija
Atsparesnis dulkėms ir drėgmei

Sandarinti visu korpuso tarpeliai ir baterijos dangtelis. Laikmenų lizdai turi dvigubą slankiojantį dangtelį ir užraktą, kurie apsaugo nuo vandens. Apsaugo ir objektyvo užrakto mygtukas bei tvirtinimo pagalvėlė.

Fotoaparato sudedamųjų dalių išklotinė
Patvari magnio lydinio važiuoklė

Lengvas, standus magnio lydinys padidina viršutinės, priekinės ir galinės korpuso dangos bei vidinio rėmo ilgaamžiškumą. 6 objektyvo tvirtinimo varžtai suteikia dar daugiau tvirtumo ir patvarumo.

Profesionali darbo eiga
Išmaniojo telefono naudojimas su α1
Itin greitas integruotas Wi-Fi palaiko 2x2 MIMO

Integruotas bevielis LAN leidžia ryšį su 2,4 GHz ir 5 GHz dažnių juostomis, pastarosios palaiko 2 x 2 MIMO (IEEE 802.11a/b/g/n/ac). Dvigubos antenos užtikrina patikimą ryšį.

Vaizduojama fotoaparato kairiajame šone esanti „SuperSpeed“ USB jungtis
„SuperSpeed“ USB 10Gbps (USB 3.2) Type-C® jungtis

USB Type-C® jungtis, palaikanti spartų USB 3.2 „SuperSpeed“ USB 10Gbps duomenų perdavimą, leidžia greitą duomenų perdavimą į „PC Remote“ kompiuterį (susietą), kad galėtumėte sklandžiai tvarkyti didelius failus.

Vaizduojama fotoaparato kairiajame šone esanti 1000BASE-T eterneto jungtis
1000BASE-T eternetas greitam ryšiui

Integruota jungtis laidiniam 1000BASE-T ryšiui leidžia greitai, stabiliai perduoti duomenis gigabitų greičiu. FTPS palaikomas, todėl SSL arba TLS šifravimas leidžia užtikrinti didesnį saugumą.

Išmaniojo telefono prijungimas prie α1
Universalus FTP ryšys

FTP nuotraukų ir filmų įkėlimas bei nuotolinis fotoaparato valdymas galimas naudojant bevielį LAN, spartųjį laidinį LAN arba USB jungtimi susietą išmanųjį telefoną. Galima nurodyti perkeliamų failų tipus.

Fotografavimas su α1
FTP nuotraukų ir filmo failų perkėlimas

Nuotraukas ir filmus į nuotolinį FTP serverį galima perkelti bevieliu LAN, sparčiuoju laidiniu LAN arba laidiniu išmaniojo telefono ryšiu. Belaidis duomenų pralaidumas yra maždaug 3,5 k. spartesnis nei α 9 II.

Darbas kompiuteriu studijoje
Universalios funkcijos nuotoliniu (susietu) būdu

„Imaging Edge Desktop“ nuotolinio valdymo programą galima naudoti fotografavimui nuotoliniu „PC Remote“ (susietu) būdu per LAN arba laidinį USB ryšį. Taip pat galimas nuotolinis valdymas iš mobiliojo įrenginio.

"RAW File Type" failo tipo fotoaparato meniu su žymekliu užvestu ant "Lossless Comp" glaudinimo be nuostolių funkcijos
Glaudinimas be nuostolių „Lossless compressed RAW“

α1 pasižymi ne tik glaudintu ir neglaudintu RAW formatu, bet ir efektyviu glaudinimu be nuostolių.

"JPEG Quality" failo tipo fotoaparato meniu su žymekliu užvestu ant "Light" dydžio funkcijos
Naujas „Light“ JPEG failų dydis

Naudojant „Light“ JPEG dydžio nustatymą gaunami failai yra mažesni nei „Standard“ nustatymo, todėl naujienų ir sporto fotografai, kuriems laikas yra itin svarbus, gali greičiau pateikti medžiagą.

Kalnas ir medžiai
10 bitų HEIF skirtas sklandesnei gradacijai

Naudojant HEIF formatą išgaunama sklandi 10 bitų gradacija, todėl realiau atkuriamas dangus ir portretų objektai. Išplėstinėmis glaudinimo galimybėmis sumažinamas failo dydis, todėl pagerėja darbo efektyvumas.

Naudingų palaikymo programų asortimentas
Žmogus laikantis α1 ir išmanųjį telefoną ir „Imaging Edge Mobile“ logotipas
„Imaging Edge Mobile“

Naudojant „Imaging Edge Mobile“ funkciją dabar galima perkelti RAW failus ir juos glaudinti be nuostolių. Ja taip pat galima nuotoliniu būdu valdyti „Touch Tracking“ ir „Touch Focus“ sekimo ir fokusavimo funkcijas, todėl naudoti AF yra patogu.

Fotografavimas lauke su α1 ir „Transfer & Tagging“ priedo logotipas
Transfer & Tagging add-on

„Transfer & Tagging“ priedas (1.3 versijos ar naujesnės) gali automatiškai konvertuoti prie vaizdo failų pridėtas balso atmintines į tekstines antraštes arba perkelti failus į FTP serverį iš mobiliojo įrenginio.

Darbas kompiuteriu studijoje ir „Remote Camera tool“ logotipas
„Remote Camera Tool“ įrankis nuotoliniam valdymui

Nuotoliniu būdu keiskite fotoaparato nustatymus ir valdykite jį iš kompiuterio, prijungto LAN kabeliu. Keli α1 patobulinimai: spartesnis perdavimas, jutiklinis atsakas, dvigubas lizdas ir HEIF palaikymas ir kt.

Fotografijos studija su „Imaging Edge“ logotipu
„Imaging Edge™“ valdymo, perž. ir redag. programos

Patobulinkite nuotraukas su „Imaging Edge“ darbalaukio programa. „Remote“ – valdykite ir stebėkite fotografavimą kompiuteryje; „Viewer“ – peržiūrėkite, įvertinkite ir pasirinkite nuotraukas iš vaizdų bibliotekų; „Edit“ – paverskite RAW duomenis kokybiškomis nuotraukomis publikavimui.

Fotoaparato ir kompiuterio iliustracija
„Imaging Edge Webcam“

„Imaging Edge Webcam“ prog. leidžia naudoti „Sony“ fotoaparatą kaip aukštos kokybės suderinamą internetinę kamerą, kurią galima naudoti transliacijoms ir konferencijoms.

α1 brošiūros vaizdas
Brošiūros atsisiuntimas

Techniniai duomenys ir funkcijos

Su naujausia pagrindine įranga ir technologijomis, α1 pasižymi didele raiška ir beprecedenčiu greičiu, taip pat jautrumu ir dinamiškumu, kurie gali įpūsti gyvybės kūrėjo vizijai. Visa tai grįsta profesionaliomis funkcijomis ir darbo eiga, kurios suteikia galimybę fotografuoti ir filmuoti naujajai vizualaus bendravimo erai.
  • 50,1 MP 35 mm viso kadro sluoksninis CMOS jutiklis su integruota atmintimi

  • Pažangusis BIONZ XR procesorius paspartina greitį iki 8 kartų

  • 30 kadr./sek. nuolatinis fotografavimas su AF/AE sekimu

  • Filmų kūrimas naudojant 8K 30p ir 4K 120p kokybę

  • Plati AF aprėptis su 759 taškų fazės aptikimu ir 425 taškų kontrasto aptikimu naudojant AF taškus

Jutiklio tipas
35 mm viso kadro (35,9 x 24,0 mm) „Exmor RS“ CMOS jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apytiksl. 50,1 megapikselių
ISO jautrumas (rekomenduojamos ekspozicijos indeksas)
Nuotraukos: ISO 100–32 000 (ISO numerius nuo ISO 50 iki ISO 102 400 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–12 800, parenkama aukščiausia ir žemiausia riba), filmai: atitinka ISO 100–32 000, automatinis režimas (ISO 100–12 800, pasirenkama aukščiausia ir žemiausia ribos)
Baterijos naudojimo laikas (nuotraukos)
Apytiksl. 430 kadrų (vaizdo ieškiklis) / apytiksl. 530 kadrų (skystųjų kristalų monitorius) (CIPA standartas)
Vaizdo ieškiklio tipas
1,6 cm (0,64 tipo) elektroninis vaizdo ieškiklis (spalvotas)
Monitoriaus tipas
7,5 cm (3.0 tipo) TFT
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Vartotojai sako