Vaizdo kūrimo galia

Nesvarbu, kur esate ir ką darote, naudodami „Sony“ α arba „Cyber-shot™“ fotoaparatą galėsite tiksliai, stilingai ir patogiai užfiksuoti unikalias akimirkas.

Susipažinkite su „Sony“ šeima

Ar fotografuotumėte draugus, ar saulėlydį, pasirinkus tinkamą „Sony“ fotoaparatą tai paprasta. Kurį rinktis? Pasinaudokite vadovu ir susipažinkite su „Cyber-shot™“, α E ir A tipo tvirtinimo objektyvais.

„Sony Cyber-shot™“ fotoaparatas

„Cyber-shot™“ fotoaparatai

„Cyber-shot®“ fotoaparatuose sumontuoti paprasti ir patogūs fiksuoto židinio nuotolio objektyvai, skirti paprastam kasdieniam bei profesionaliam fotografavimui.

„Sony“ fotoaparatas su E tipo tvirtinimo objektyvais

α E tipo tvirtinimo fotoaparatai

Mėgaukitės perpus mažesniais ir lengvesniais DSLR kokybės bei savybių fotoaparatais. α E tipo tvirtinimo fotoaparatai su keičiamaisiais objektyvais ir dideliais „Exmor®“ jutikliais.

„Sony“ fotoaparatas su A tipo tvirtinimo objektyvais

α A tipo tvirtinimo fotoaparatai

Viso dydžio ir daugybę funkcijų turintys fotoaparatai, kurie tinka daugeliui A tipo tvirtinimo objektyvų, profesionalų fotografavimą paverčia įdomiu ir linksmu.

Sony – ateities objektyvai šiandien

Pažangiausiuose fotoaparatuose naudojami didelę raišką ir įspūdingus „bokeh“ efektus perteikiantys objektyvai nepriekaištingai veiks ne vienerius metus.

„Sony“ objektyvų asortimentas

Puikaus fotoaparato vertas stiklas

Nauji objektyvai, naujos galimybės

Nuo kintamo židinio nuotolio objektyvų iki makroobjektyvų. Rinkitės iš plataus „Sony“ objektyvų asortimento ir fiksuokite viską, ar tai būtų architektūros detalė, ar rasos lašas.

Išlaisvinkite kūrybiškumą naudodami priedus

Tobulinkite fotografavimo įgūdžius naudodami platų priedų asortimentą. Pasinaudokite integruota jungtimi, prijunkite vaizdo ieškiklį, išorinę blykstę, mikrofoną ir kt., kad nevaržytumėte savo kūrybiškumo.

„Sony“ objektyvas

„Lens-style“ fotoaparatai

Apsaugokite savo įrangą patikimais išmaniųjų telefonų priedais ir minkštais nešiojimo dėklais.

„Sony Cyber-shot™“ fotoaparatas

„Cyber-shot™“ fotoaparatai

Atminties kortelės, baterijos, dėklai ir dar daugiau, kad galėtumėte fotografuoti, saugoti ir bendrinti savo nuotraukas.

α fotoaparatas su keičiamuoju objektyvu

α fotoaparatai su keičiamaisiais objektyvais

Blykstės, mikrofonai, vertikalios rankenėlės ir kiti priedai padės tobulėti.

SAVININKAMS