Jūsų namams

Namų technologijos, padėsiančios dirbti, mokytis, kurti, poilsiauti ir pramogauti!

Dirbate namuose? 

Naudodami triukšmą slopinančias ausines lengviau susikaupsite triukšme. Neblaškomi klausykitės muzikos ar tinklalaidžių – tiesiog prijunkite prie kompiuterio ar mobiliojo įrenginio per „Bluetooth®“.

Būkite prisijungę

Naujausiuose „Xperia“ išmaniuosiuose yra unikalus 21:9 ekranas, todėl yra patogiau naršyti internete, skaityti, rašyti žinutes artimiesiems ir žaisti. Kraštinių santykis yra toks pats kaip kine, todėl „Xperia“ taip pat puikiai tinka norint žiūrėti naujausią „Blockbusters“ turinį!   

Kartu mėgaukitės savo mėgstama muzika

Jei jums pasisekė ir turite kiemą ar balkoną, ten galite nusinešti nešiojamąjį garsiakalbį SRS-XB23 arba tiesiog smagiai pašokite svetainėje kartu su namiškiais!

Ieškote pramogų?  

Išnaudokite laiką su šeima žiūrėdami puikų filmą. Mūsų „Blu-ray™“ grotuvai leis mėgautis stulbinama vaizdo kokybe nesijaudinant dėl interneto ryšio pralaidumo. 

Norite geresnio televizoriaus?  

Galbūt žiūrite televizorių daugiau nei įprastai; galbūt svajojate apie geresnį. Nesvarbu, norite didesnio ekrano ar geresnių funkcijų, peržiūrėkite visus televizorius ir raskite sau tinkamiausią.  

Palaikykite formą  

Perkelkite treniruotę namuose į naują lygį naudodami mūsų sportines ausines. Jos sukurtos specialiai sportui: belaidės, atsparios prakaitui ir tvirtai laikosi.  

Būkite kūrybingi

Išsirinkite puikiai vaizdaraščiams filmuoti tinkančią „Sony“ kamerą.