Ciklo kartojimas ir geresni klausymosi pojūčiai

Platesnis perdirbto plastiko naudojimas yra „Sony“ aplinkosaugos plano dalis, siekiant nulinio poveikio aplinkai. „Sony“ pristato naująjį perdirbtą plastiką, naudojamą aukštos kokybės garsui išgauti, kuris išplės perdirbtų medžiagų naudojimą garso įrenginių gamyboje.

Įveikiame garso iššūkius

„Sony“ vis įvairesnėms gaminių kategorijoms naudoja perdirbtą plastiką. Tai darome vykdydami savo misiją užtikrinti kintamą mūsų gaminių naudotojų patirtį. Dideli mūsų naudotojų lūkesčiai, kuriuos jie kelia garso įrangos gaminių techninėms savybėms, paskatino mus sukurti naują puikių charakteristikų perdirbtą plastiką, skirtą garso įrenginiams. 

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Dėmesys technologijoms ir perdirbamo plastiko plėtojimui.

Kurdami šią medžiagą, „Sony“ inžinieriai susitelkė ir į garso kokybę, ir į aplinkosaugos reikalavimus. Pažiūrėkite interviu su prie to prisidėjusiais žmonėmis ir suprasite, kokie veiksniai lėmė tokios inovacijos atsiradimą.

Pagerinama garso kokybė, naudojama 65 % perdirbtų medžiagų

„Sony“ naudojamų perdirbtų plastikų sudėtyje yra 65 proc. perdirbtų medžiagų. Šio naujojo perdirbto plastiko sudėtyje esančių perdirbtų medžiagų kiekis toks pats didelis, o garso charakteristikos tobulinamos išbandant naujus priedų derinius ir santykius.

„Sony“ perdirbto plastiko sudėties skritulinė diagrama.
Perdirbto plastiko sudėties vaizdas

Skritulinė diagrama A = perdirbta medžiaga, B + C = nauja pagrindinė medžiaga.

„Sony“ naujoviško perdirbto plastiko struktūra.
Naujoviško perdirbto plastiko struktūra

Padidintoje nuotraukoje matyti, kad jo struktūra panaši į pirminio plastiko.

Užtikrintas atsparumas smūgiams

Gaminiams, kuriems tikėtinos įvairios naudojimo situacijos, būtinas pakankamas atsparumas smūgiams. Naujoji perdirbto plastiko medžiaga atsparumu prilygsta pirminiam plastikui.

Medžiaga perdirbtam plastikui.
Visų pirma, tai patikima medžiaga

Naujajam perdirbtam plastikui skirtą perdirbtą medžiagą apribojome tam tikromis gamybos atliekomis – taip užtikriname naujojo perdirbto plastiko pastovų tiekimą, našumą ir kokybę, kad garso įrangos techninės charakteristikos būtų nepriekaištingos.

Kitas „Sony“ technologijoms skirtas puslapis