Mažiau išteklių – daugiau sumanumo

„Sony“ inžinieriai visada bendradarbiavo su kinematografais. Tai tęsiasi ir sukūrus VENICE – ji daug kompaktiškesnė, išlaikanti kokybę ir patvarumą, kad galėtumėte filmuoti sudėtingoje aplinkoje. Kartu žymiai sumažinamas išteklių naudojimas gaminant. 

Aukščiausios klasės technologijos – švaresnė aplinka

Laikydamiesi savo „Kelias link nulio“ plano, nuolat dirbame stengdamiesi pasiekti nulinį savo gaminių viso gyvavimo ciklo metu ir komercinės veiklos poveikį aplinkai. Šis tikslas apima žaliavinės medžiagos naudojimo sumažinimą, gaminant lengvesnius ir kompaktiškesnius gaminius, kad sumažintume poveikį Žemei.

Sumažinimas per atspindžius

Perkūrus ankstesnes konstrukcijas ir naudojantis unikaliais inžinerijos metodais, mums pavyko sukurti lengvesnę, kompaktiškesnę kamerą. Peržiūrėję savo naudojamas medžiagas, sukūrėme VENICE, kuri yra 20 % lengvesnė ir 40 % mažesnė nei F65.

[1] F65 [2] VENICE vaizdas
Dydžio palyginimas

[1] F65 [2] VENICE

[1] F65 [2] VENICE vaizdas
Svorio palyginimas

[1] F65 [2] VENICE

Vaizdas „Naujas požiūris į karštį“
Naujas požiūris į karštį

Visiškai perdarius ventiliacijos sistemą ir grandynų plokštę, mums pavyko žymiai sumažinti bendrą kameros dydį neprarandant techninių savybių. Taip pat, peržiūrėjus struktūrą, padaryta pažanga bendros šilumos emisijos srityje.

Veiksmingesnė vidinė konstrukcija ir išdėstymas

VENICE yra išskirtinė, nes turi du vidinius bokštelius ND filtrams, todėl galimi aštuoni ND ekspozicijos intervalai naudojant servomechanizmą. Du bokšteliai leidžia pasiekti puikų fiksavimo lankstumą ir sumažinti išorinį perimetrą, todėl kamera kompaktiškesnė, naudoja mažiau išteklių ir sumažėja išorinių filtrų poreikis.

Vaizdas „Veiksmingesnė vidinė konstrukcija ir išdėstymas“
Tokios pačios techninės savybės – mažesnis poveikis gamtai

Dėl novatoriškų sprendimų VENICE kamerų gamyba leidžia sumažinti poveikį aplinkai, nes naudojama mažiau išteklių. Tai pasiekiama išlaikant didelį patvarumą, puikų manevringumą ir valdymą įvairiausiomis sąlygomis.

Peržiūrėkite daugiau „Sony“ gaminių su aplinką tausojančiomis funkcijomis
Aiški aplinkosaugos vizija – paveikslėlis
Aiški aplinkosaugos vizija

„Sony“ objektyvai žinomi dėl savo efektyvumo, leidžiančio užtikrintai užfiksuoti bet kurią akimirką. Bet jie dar labiau unikalūs dėl inovacijų, atspindinčių mūsų rūpestį aplinkai.

Paveikslas „Nedidelis, tačiau garsus“
Nedidelis, tačiau garsus

HT-SF200F yra universalus pailgasis garsiakalbis su žemų dažnių garsiakalbiu. „Sony“ daug dirbo, kad užtikrintų puikų erdvinį garsą ir mažesnį poveikį aplinkai. HT-SF200F yra mažesnis už įprastus garsiakalbius, todėl jį gabenant sutaupoma energijos.

Vaizdas – „Aibo“
„Aibo“

Susipažinkite su nauja, tikrą revoliuciją sukelsiančia pakuote. „Aibo“ gaminiai pristatomi kruopščiai supakuotoje ir nuo pažeidimų apsaugotoje kartoninėje pakuotėje, pagamintoje iš 50 % perdirbtų PET (polietileno tereftalato) plastikinių butelių.