Xperia™ Ear

Maloniai nuteikiantis išteklių taupymas

Mobilieji gaminiai dėl inovatyvių funkcijų ir dizaino kardinaliai keičia žmonių gyvenimą ir darbą, o ateities perspektyva tampa šviesesnė. „Xperia™ Ear“ – vienas šių galingų įrankių. Sužinokite, kaip plėtra rinkoje suderinta su aplinkos tausojimo sąmoningumu.

Inovatyvūs gaminiai nusipelno labiau tausoti aplinką

Mobilieji įrenginiai, kuriuos norite bet kada nešiotis ir jais mėgautis, būtinai turi pasižymėti nepriekaištingomis techninėmis savybėmis, įskaitant apsaugą nuo smūgių. Kad jos būtų tinkamos, būtinai turi būti naudojama reikiamų charakteristikų medžiaga. Pristatome naująjį „Xperia™ Ear“, kuriame naudojamas tik „Sony“ gaminamas SORPLAS™ perdirbtas plastikas.

„Xperia Ear“ ir išmanusis telefonas

Kas yra „Xperia™ Ear“?

Tai naujas išmanusis įrenginys, kurį įsidedate į ausies kaušelį ir bendraujate be rankų. Tik pasakykite šiam gaminiui ir naudokite el. paštą, skambinkite ir atsiliepkite, patikrinkite ir tvarkykite dienotvarkę – viską atliksite neišsiėmę telefono. 

Tikslas gaminant išorines dalis

Neužtenka vien norėti, kad kažkas įvyktų. Reikia užsibrėžti konkrečius tikslus ir dirbti, kad jie būtų pasiekti. Dalyse, kuriose daugiausiai naudojama plastiko, siekiame kuo daugiau naudoti perdirbto plastiko.

Galėtų būti naudojama daugiau perdirbto plastiko

„Xperia™ Ear“ įkrovos dėklas. Apsvarsčiusi gaminio naudojimo situacijas, „Sony“ nusprendė pereiti prie SORPLAS™, kurį naudojant užtikrinama optimali apsauga nuo smūgių ir optimalios dėklo išorinės dalies dažų prikibimo charakteristikos. Atlikus pakartotinius bandymus ir tobulinimus įsitikinta, kad šis plastikas buvo pakankamai geras mūsų kokybės produktams, o perdirbto plastiko naudojimo rodiklis siekė maždaug 45 %. Be to, „Xperia™ Ear“ gaminyje naudojamas tam tikro tipo SORPLAS™, pagamintas iš perdirbtų medžiagų, pvz., gamyklų optinių diskų atliekų ir vartotojų išmestų perdirbtų vandens butelių, kurį taip pat galima perdirbti.

Pakankamai tvirtas, kad numetus nebūtų pažeistas

Pakankamai tvirtas, kad numetus nebūtų pažeistas

Išorinė konstrukcija turi būti pakankamai tvirta, kad apsaugotų ausines bei dėklo integruotąjį kroviklį. Atlikus daugiau numetimo bandymų ir pakeitus konstrukciją pagerėjo smūgių sugėrimas, tad dabar suteikiama apsauga nuo įvairaus neigiamo poveikio.

Ilgai išliekantis grožis

Ilgai išliekantis grožis

Dėklas būna liečiamas riebaluotomis, šlapiomis rankomis, įgrūdamas į krepšį ar nešiojamas, todėl nudažytas paviršius taip pat turi būti tvirtas. Taigi buvo patikrintas ir patvirtintas medžiagos dažų prikibimas ir atsparumas cheminėms medžiagoms.

Dar kartą pažvelkime į pakuotę

Sukūrėme pakuotę, kuri daro emocinį poveikį, tačiau esame praktiški ir taupome išteklius: iš naujo sukūrėme pakuotės struktūrą, kurioje naudojama mažiau popieriaus. Tai patraukli pakuotė.

Svoris sumažintas maždaug 30 %

Dauguma pakuočių pagamintos iš kartono, kad pergabenant gaminiai būtų tinkamai apsaugoti. „Xperia™ Ear“ pakuotėje naudojamas gofruotos struktūros perdirbtas popierius, todėl ženkliai sumažėja jos svoris, palyginti su įprastomis iš perdirbto popieriaus pagamintomis pakuotėmis, o tvirtumas išlieka pakankamas. Taigi ne tik sumažėja svoris, bet ir gerokai sumažėja naudojamas popieriaus kiekis.

Gražiai atrodantis paviršius paslepia trūkumus

Gofruotos struktūros paviršius yra raukšlėtas, todėl pakuotės išorė padengiama popieriaus sluoksniu, ant kurio lengva išspausdinti. Taikant naują metodą popieriaus sulenkimo vietose įpjaunama, todėl ant pakuotės išspausdinamas gražus turinys, o kampai tinkamai sulenkiami.

„Xperia“ pakuotė

Tikslus cheminių medžiagų valdymas leidžia pasiekti harmoniją

„Sony“ nustatė pasaulinius dalyse ir medžiagose naudojamų cheminių medžiagų valdymo standartus, kurie vienodu mastu taikomi visame pasaulyje. Panagrinėkime bromuotų antipirenų (BFR) pavyzdį. Kai kurie BFR kenkia žmogaus sveikatai bei yra linkę išlikti aplinkoje ir kauptis gyvuosiuose organizmuose. „Sony Mobile Communications“ pirmieji šioje pramonės šakoje 2002 m. uždraudė juos naudoti mobiliuosiuose telefonuose (grandynų plokštėse, laiduose ir korpusuose). Pritaikę šias priemones (kurios jau taikomos „Xperia™“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose) pasiekėme, kad „Xperia™ Ear“ gaminiuose būtų visiškai nenaudojami BFR.

Dar arčiau išsikelto jokio poveikio aplinkai tikslo mobiliųjų įrenginių segmente

Planas „Road to Zero“ (Kelias į švarią planetą) – tai griežta „Sony“ tvaresnio pasaulio iniciatyva. Kad pasiektume „Sony“ pasaulinio aplinkosaugos plano tikslus, naująjį išmanųjį įrenginį sukūrėme atsižvelgdami į išteklių taupymą, todėl perdirbto plastiko naudojame daugiau, o popieriaus – mažiau. Be to, „Sony“, kurdama naujų kategorijų gaminius, priims iššūkį ir plėtos aplinkosaugos iniciatyvas.

Galimybė įsigyti modelį įvairiuose regionuose ir šalyse gali skirtis.
[2017 m. sausio mėn. „Sony“ atlikto tyrimo informacija.]

„Xperia“ išmanieji gaminiai

Išmanieji gaminiai

Peržiūrėkite daugiau „Sony“ gaminių su aplinką tausojančiomis funkcijomis