Nedidelis, tačiau garsus

HT-SF200 yra „Soundbar“ „viskas viename“ su įmontuotu „Subwoofer“. „Sony“ daug dirbo, kad suteiktų šiam prietaisui visapusį garsą ir mažesnį ekologinį pėdsaką. Šis „Soundbar“ yra mažesnis už įprastus, tad jį gabenant sunaudojama mažiau energijos.

Stilingas korpusas ir sodrus garsas mažesnėje pakuotėje

„Sony“ rūpinasi ir naudotojų patirtimi, ir aplinka. Išmoningo dizaino produktas pasižymi puikiu garsu ir yra daugiau kaip 50 % mažesnis – tiek pats įrenginys, tiek ir jo pakuotė, tad sumažėja išteklių sunaudojimas ir artėjama prie mūsų tikslo – nulinio ekologinio pėdsako. 

Mažas HT-SF200 dydis – didelė reikšmė tvarumui

Geras dizainas ir žmonėms, ir aplinkai

Ekologinis veiksmingumas buvo pagrindinis HT-SF200 dizaino tikslas. Norėta sukurti „Soundbar“ „viskas viename“, pasižymintį visapusiu garsu ir mažesniu produkto tūriu, kad būtų ryškiai patobulintas logistikos ir gabenimo efektyvumas.

Mažas ir patrauklus dizainas
Mažas ir patrauklus dizainas

Paprastą, vienos dėžutės dizaino prietaisą lengviau surinkti ir, palyginti su tais „Soundbars“, kurie turi atskirus „Subwoofer“, produkto tūris yra mažesnis beveik 80 %.

Atsisakyti nereikalingo tūrio
Atsisakyti nereikalingo tūrio

HT-SF200 sveria tik 2,3 kg – net 65 % mažiau už įprastus „Soundbar“, turinčius atskirą „Subwoofer“. Be to, mažesnį prietaisą daug lengviau priderinsite prie savo kambario interjero.

Mažėjant dydžiui, didėja gabenimo efektyvumas
Mažėjant dydžiui, didėja gabenimo efektyvumas

Supakuoto produkto tūris sumažėjo apie 59 %, tad padidėjo ant vieno padėklo esančių produktų skaičius. Tai prisideda prie maždaug 63 % mažesnio išskiriamo CO2 kiekio vienam produktui ir prie didesnio tvarkymo efektyvumo transportuojant.

Novatoriškas akustinis dizainas, kad žemi tonai būtų dar galingesni

„Sony“ sukūrė naujų sprendimų, kad kompaktiškas, vienos dėžutės „Soundbar“ pasižymėtų sodriais ir galingais žemais tonais. Specialūs garsų kanalai, nuo integruoto „Woofer“ iki žemų tonų prievadų abiejose prietaiso pusėse, suteikia aukštos kokybės garsą iš subtilaus ir stilingo komponento.

Svarbiausia buvo internalizuoti „Subwoofer“

Teppei Itagaki

„Sony Home Entertainment & Sound Products Inc.“

Teppei Itagaki

Atsižvelgdami į vis dar augančios „Soundbar“ rinkos poreikius, tokius kaip derėjimas prie interjero, erdvės taupymas ir laisvas patalpų išdėstymas, mes siekėme ne tik internalizuoti „Subwoofer“, bet ir padaryti tai perpus mažesnėje erdvėje. Egzistuoja keletas „Subwoofer“ internalizavimo problemų, pvz., turi būti nuslopinama didelė mechaninė vibracija, kad žemi tonai sklistų sklandžiai, nepaveikdami kitų garsiakalbių. Be to, didelė „Subwoofer“ reikalinga stiprintuvo išvestis turi būti veiksmingai tiekiama iš mažo galingumo maitinimo šaltinio. Šių problemų ėmėmės ir jas išsprendėme po vieną.

„Subwoofer“ sumažinimas bei internalizavimas mums leido pasiekti ir aplinkos apsaugos tikslų, tokių kaip ekonomiškesnis medžiagų naudojimas ir veiksmingesnis transportavimas. Ir toliau sieksime plėtoti šį aplinkai palankų dizainą.

Peržiūrėkite daugiau „Sony“ gaminių su aplinką tausojančiomis funkcijomis

Nauja perdirbta „Aibo“ pakuotė
Nauja perdirbta „Aibo“ pakuotė

Susipažinkite su nauja, tikrą revoliuciją sukelsiančia pakuote. „Aibo“ gaminiai pristatomi kruopščiai supakuotoje ir nuo pažeidimų apsaugotoje kartoninėje pakuotėje, pagamintoje iš 50 % perdirbtų PET (polietileno tereftalato) plastikinių butelių.

„PlayStation“
PlayStation®

Mėgaukitės nepaprastais virtualiais pasauliais žaisdami „PlayStation®“. Sužinokite, kaip „Sony“ tikrame pasaulyje užtikrina mažesnį poveikį aplinkai ir taupo energiją.

Ausinės
Ausinės

Siekdama išsaugoti išteklius „Sony“ stengiasi gerokai sumažinti ausinių pakuotėse naudojamo plastiko kiekį.