Priekinis objektyvo vaizdas iš kairės
Produkto nuotrauka, kurioje matomas objektyvo vaizdas iš kairės pusės
Produkto nuotrauka, kurioje matomas objektyvo vaizdas iš kairės pusės
Produkto nuotrauka, kurioje matomas objektyvo vaizdas iš viršaus
Produkto nuotrauka, kurioje matomas dešinės pusės objektyvo vaizdas
Produkto nuotrauka, kurioje matomas priekinis kairysis objektyvo vaizdas su objektyvo gaubtu
Gaminio vaizdas – ant „α7R V7“ sumontuotas objektyvas
Gaminio vaizdas – ant FX6 sumontuotas objektyvas ir prijungtas mikrofonas
G Master
Daugiau apie „G Master“
Mažas ir lengvas F2.8 plataus kampo priartinimas

FE 16–35 mm F2.8 GM II užtikrina dinamišką plataus kampo perspektyvą, nepaprastą raišką ir „bokeh“ efektą, padidindamas pažangių fotoaparatų korpusų greitį ir našumą. Neprilygstamas AF suteikia privalumų fotografuojant ir filmuojant – tai universalus objektyvas, kuris taip pat yra mažiausias ir lengviausias savo klasėje.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Išbandykite FE 16–35 mm F2.8 GM II

Žr. vaizdo įrašą

FE 16–35 mm F2.8 GM II nuotraukų galerija
Vaizdo pavyzdys, kuriame pavaizduotas didelės raiškos peizažas.
Kvapą gniaužianti „G Master“ raiška

Didelė erdvinė raiška užtikrina detalų atvaizdavimą iki pat vaizdo kraštų visame 16–35 mm priartinimo diapazone net ir plačiai atvėrus objektyvą. Penki asferiniai elementai, įskaitant tris XA (itin asferinius) elementus, efektyviai kontroliuoja aberaciją ir užtikrina didelę raišką ir nuostabų „bokeh“ efektą.

Portreto pavyzdys, kuriame moteris fokusuojama plačiakampiame fone su giliu „bokeh“ efektu, parodant, kad galima pasiekti ir plačiakampę, ir „bokeh“ išraišką.
Išskirtinė raiška ir „bokeh“

Sklandų, gražų „bokeh“ užtikrina didelė F2.8 diafragma, naujoviška optinė konstrukcija ir pažangi 11 lapelių diafragma. FE 16–35 mm F2.8 GM II taip pat pasižymi išskirtiniu veikimu stambiu planu – mažiausias fokusavimo atstumas yra 0,22 m (0,73 pėdos), o didžiausias didinimas – 0,32 karto. Priartėkite, užfiksuodami dinamišką perspektyvą, ir pasinaudokite papildomomis išraiškos galimybėmis su „bokeh“.

Naudojimo vaizdas su FX3 ant stovo, pritvirtinus FE 16–35 mm F2.8 GM II objektyvą
Patobulinta išskirtiniam filmo vaizdui

Mažesni fokusavimo svyravimai, fokusavimo poslinkis ir ašies poslinkis priartinant padeda užtikrinti sklandų filmo vaizdą, o XD (itin dinamiški) linijiniai procesoriai ir pažangi diafragma sumažina triukšmą ir vibraciją. Mažai besikeičiantis svorio centras užtikrina manevringumą ir stabilumą fotografuojant iš rankų, o naudojant stovą nereikia iš naujo reguliuoti priartinimo nustatymų.

Diagrama, kurioje parodytos FE 16–35 mm F2.8 GM su 4 grupėmis ir 2 elementais pavarų vidinės vietos
Sklandus, tikslus, tylus ir žaibiškas AF

FE 16–35 mm F2.8 GM II slankusis fokusavimo mechanizmas su keturiais originaliais XD linijiniais procesoriais ir tiksliu objektyvo valdymu užtikrina 2 kartus greitesnį AF. Su „Sony α1“ korpusu galima fotografuoti nepertraukiamai iki 30 kadr./s. Patikimai fokusuojami ir sklandžiai sekami objektai, pasiekiamas kritinis fokusavimas filmuojant sulėtintus ir 4K/8K filmus.

Vaizdas stambiu planu, jame – dešinėje rankoje fotoaparatą nešantis asmuo, lipantis laiptais su pritvirtintu FE 16–35 mm F2.8 GM
Mažiausias ir lengviausias savo klasėje

Nors FE 16–35 mm F2.8 GM II yra mažiausias ir lengviausias pasaulyje, dėl pažangios optinės konstrukcijos XA elementų ir „Super ED“ stiklo (itin mažos dispersijos) jis užtikrina nepaprastą vaizdo kokybę. Lengvi didelės traukos XD linijiniai procesoriai dar labiau prisideda prie mažo svorio – vos 547 g (19,3 unc.). Tai maždaug 20 % mažiau nei E 16–35 mm F2.8 GM. Bendras ilgis yra kompaktiškas – 111,5 mm (4-1/2 col.).

Žmogaus, fotografuojančio prie vandens, vaizdas stambiu planu.
Profesionalus valdymas ir patikimumas

Spustelėjus įjungimo / išjungimo ir užrakto jungiklius galima lanksčiai valdyti diafragmą, o dviem fokusavimo mygtukais patogu fotografuoti horizontaliai arba vertikaliai. Per korpuso meniu fokusavimo užlaikymo mygtukams galima priskirti vieną funkciją. Visos siūlės struktūriškai užsandarintos, mygtukai ir jungikliai turi silikonines gumines tarpines, o guminis žiedas saugo objektyvo laikiklį nuo dulkių ir drėgmės.

Objektyvo konfigūracijos schema, kurioje nurodytos XA, asferinio ir ED asferinio lęšių bei „Super ED“ ir ED stiklų vietos
Objektyvo konfigūracija

„G Master“ objektyvai atveria neregėtas vaizdų atkūrimo ir išraiškos galimybes, nes juose dera didelė raiška ir pamažu švelnėjantis fono „bokeh“ efektas

[1] Itin asferinis objektyvas (XA) objektyvas  [2] Asferinis objektyvas  [3] ED (itin mažos dispersijos) asferinis objektyvas  [4] „Super ED“ stiklas  [5] ED (itin mažos dispersijos) stiklas

MTF (moduliacijos perdavimo funkcijos) diagramos
MTF diagrama 

MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) parodo, kaip gerai atkuriamos smulkios detalės – tai kontrasto tarp smulkių eilučių laipsnis.

[1] Kontrastas (%) [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm) [3] Esant 16 mm / maksimaliai diafragmai [4] Esant 16 mm / F8 diafragmai [5] Esant 35 mm / maksimaliai diafragmai [6] Esant 35 mm / F8 diafragmai

[7] Erdvinis dažnis [8] 10 linijų porų / mm [9] 30 linijų porų / mm [10] Radialinės vertės [11] Tangentinės vertės

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

„Sony“ objektyvų, skirtų filmuoti, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Objektyvo valdymas
Objektyvo dešinioji ir kairioji pusės: 1) fokusavimo žiedas, 2) fokusavimo režimo jungiklis, 3) fokusavimo užlaikymo mygtukas, 4) priartinimo žiedas, 5) diafragmos žiedas, 6) RAINELĖS FIKSAVIMO jungiklis

1. Fokusavimo žiedas   2. Fokusavimo režimo jungiklis   3. Fokusavimo užlaikymo mygtukas   4. Priartinimo žiedas   
5. Diafragmos žiedas    6. RAINELĖS FIKSAVIMO jungiklis

(7) Diafragmos spragtelėjimo jungiklis

7. Diafragmos spragtelėjimo jungiklis

FE 16–35 mm F2.8 GM II suderinamumas

Jei norite peržiūrėti išsamesnę objektyvų ir aparatų suderinamumo informaciją, spustelėkite toliau pateikiamą nuorodą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • „Premium G Master“ serijos plačiakampiai kintamo židinio nuotolio objektyvai

  • XA ir ED stiklo elementai užtikrina didelę raišką visoje vaizdo srityje

  • Atspindžius ir dvejinimą sumažinantis „Nano AR Coating II“

  • Keturi XD linijiniai varikliai puikiai reaguoja ir beveik nevibruoja, todėl AF veikia sparčiai, tiksliai ir tyliai

  • Profesionaliems fotografams skirtas diafragmos užraktas, fokusavimo užlaikymo mygtukai ir kitos funkcijos

Minimalus fokusavimo atstumas
0,22 (W,T) m (0,73 (W,T) pėd.)
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,32
Filtro skersmuo (mm)
82
Svoris
547 g (19,3 unc.)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka