Praleisti ir pereiti prie turinio
DVD grotuvas su vaizdo gerinimo technologija vaizdai
DVD grotuvas su vaizdo gerinimo technologija vaizdai

Naujas požiūris į jūsų mėgstamus filmus

Puiki galimybė pasirinkti iš puikios DVD kolekcijos arba filmų, įrašytų kompiuteryje ar „Memory Stick™“. Šis grotuvas sumaniai padidina standartinės raiškos filmų raišką – mėgaukitės įspūdingesniais vaizdais. Dėl to vaizdas pasidaro tolygesnis, o jo kokybė – artima HD.

Priartėkite prie didelės raiškos

Atnaujinkite senus mėgstamus įrašus, o šiuo metu žiūrimiausius matykite ryškiau ir kokybiškiau. Konvertuokite standartinės raiškos DVD vaizdus į 1080p didelės raiškos vaizdus, kad galėtumėte jaustis įtraukti į įvykių sūkurį.

Laisvė skaitmeniniams filmams ir muzikai

Pasinerkite į filmų bei muzikos įrašų bibliotekos pasaulį ir mėgaukitės mėgstamais įrašais dideliame ekrane erdviniu garsu per USB jungtį. Prijunkite nešiojamąjį kompiuterį arba perkelkite įrašus į „Memory Stick™“, kad galėtumėte greitai pasiekti savo filmų biblioteką.

Kurkite tvarkingesnę, švaresnę aplinką

Sumažinkite laidų skaičių ir mėgaukitės aukštos kokybės vaizdais ir garsu naudodami tik vieną laidą su HDMI® jungtimi. Kompaktiškas aiškių formų leistuvas puikiai tinka ir itin mažoje erdvėje.

Ypatybės
  • Mėgaukitės aiškesniu, ryškesniu vaizdu ir garsuDVD vaizdas ir garsas daug geresni naudojant HDMI® išvestį – taip vaizdo ir garso kokybė tampa artimesnė didelei raiškai.

  • Atkuria įvairius formatusAtkuria iš daugelio šaltinių, pvz., CD-R/RW, DVD+RW/+R/+R DL, DVD-RW/-R/-R DL, JPEG, MP3, MPEG-4WMA, AAC, tiesinio PCM ir „XviD“.

  • Pasirinkite greitą arba lėtą atkūrimą su garsuGalite leisti filmus su garsu ir nuotraukas apytiksliai 1,5 karto didesniu nei įprastas greičiu. Arba sulėtinti, kad galėtumėte peržiūrėti varžybų akimirkas.

  • Atsimena iki šešių DVD diskų sustabdymo vietąPradėkite žiūrėti tiksliai ten, kur baigėte, – šis leistuvas gali įsiminti ir tęsti iki šešių anksčiau leistų diskų.

  • Leiskite savo skaidrių demonstraciją su muzikaLeiskite savo nuotraukų skaidrių demonstraciją su pasirinktu muzikiniu fonu.

  • Valdykite leistuvą ir televizorių vienu nuotolinio valdymo pultuTelevizoriaus pultu leiskite arba reguliuokite savo sistemos nustatymus, pvz., galią, kanalus ir garsumą.

  • Vietą taupantis kompaktiškas dizainasTik 270 mm pločio leistuvo kompaktiškame, stilingame korpuse yra daugybė funkcijų.

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,