DVD grotuvo DVP-SR370 vaizdas iš priekio
DVD grotuvo DVP-SR370 trijų ketvirčių vaizdas
DVD grotuvo DVP-SR370 vaizdas iš viršaus
Leiskite visa tai viename kompaktiškame įrenginyje.

Dažniausiai didžiausią įspūdį palieka smulkmenos. Naudokitės įvairiais atkūrimo formatais, įskaitant DVD, kuriais filmai saugomi kompiuteryje ar atminties kortelių skaitytuve.

Puikus DVD garsas,vaizdas – maža pakuotė

Kompaktiškas DVD leistuvas idealiai tinka virtuvėje ar miegamajame. Per USB prievadą jame galima leisti daugiaformačius filmus, muzikos įrašus ir nuotraukas, įskaitant atmintinėje ar nešiojamajame kompiuteryje laikomą turinį.

Laisvė skaitmeniniams filmams ir muzikai

Pasinerkite į filmų bei muzikos įrašų bibliotekos pasaulį ir mėgaukitės mėgstamais įrašais dideliame ekrane erdviniu garsu per USB jungtį. Prijunkite nešiojamąjį kompiuterį arba perkelkite įrašus į „Memory Stick™“, kad galėtumėte greitai pasiekti savo filmų biblioteką.

Techniniai duomenys ir funkcijos
  • Atkurkite filmus, muziką ir nuotraukas iš USB atmintinėsGalite leisti turinį tiesiai iš USB atmintinės ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, žiūrėti nuotraukas bei skaidrių demonstracijas.

  • Atkuria įvairius formatusĮskaitant CD-R / RW, DVD+RW / +R / +R DL, DVD-RW / -R / -R DL (įskaitant 8 cm DVD), JPEG, MP3, MPEG-4, WMA, AAC ir linijinį PCM.

  • Pasirinkite greitą arba lėtą atkūrimą su garsuAtkuria filmus su garsu bei vaizdus apytiksliai 1,5 karto greičiau nei įprasta. Arba sulėtinti, kad galėtumėte peržiūrėti varžybų akimirkas.

  • Atsimena iki šešių DVD diskų sustabdymo vietąPradėkite žiūrėti tiksliai ten, kur baigėte, – šis leistuvas gali įsiminti ir tęsti iki šešių anksčiau leistų diskų.

  • Kurkite skaidrių demonstraciją su garso takeliuLeiskite savo nuotraukų skaidrių demonstraciją su pasirinktu muzikiniu fonu.

  • Valdykite leistuvą ir televizorių vienu nuotolinio valdymo pultuNaudodamiesi DVD nuotolinio valdymo pulteliu, galite leisti arba sureguliuoti nustatymus leistuve ir televizoriuje, įskaitant galingumą, kanalus ir garsą.

  • Vietą taupantis kompaktiškas dizainasTik 270 mm pločio leistuvo kompaktiškame, stilingame korpuse yra daugybė funkcijų.

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,