DVD grotuvo DVP-SR170 vaizdas iš viršaus
DVD grotuvo DVP-SR170 vaizdas iš priekio
DVD grotuvo DVP-SR170 trijų ketvirčių vaizdas
Šaunios funkcijos kompaktiškame įrenginyje

Šis kompaktiškas 270 mm pločio DVD leistuvas puikiai telpa ir itin mažoje erdvėje, tačiau suteikia jums galimybę atkurti skirtingus diskų formatus. Be to, jį paprasta prijungti prie „Hi-Fi“ sistemos – taip greitai pagerinamas filmo garsas

Puikus DVD garsas ir vaizdas – maža pakuotė

Kompaktiškas DVD leistuvas idealiai tinka virtuvėje ar miegamajame. Per USB prievadą jame galima leisti daugiaformačius filmus, muzikos įrašus ir nuotraukas.

Greitas / lėtas filmų atkūrimas su garsu

Dabar galite mėgautis dar labiau žiūrėdami greitai atkuriamus filmus su garsu. Be to, galite naudotis ir lėto atkūrimo su garsu funkcija ir stebėti sporto varžybų akimirkas arba klausytis kalbos mokymo programos.

Techniniai duomenys ir funkcijos
  • Atkuria įvairius formatusĮskaitant CD-R / RW, DVD+RW / +R / +R DL, DVD-RW / -R / -R DL (įskaitant 8 cm DVD), JPEG, MP3, MPEG-4, WMA, AAC ir linijinį PCM.

  • Pasirinkite greitą arba lėtą atkūrimą su garsuAtkuria filmus su garsu bei vaizdus apytiksliai 1,5 karto greičiau nei įprasta. Arba sulėtinti, kad galėtumėte peržiūrėti varžybų akimirkas.

  • Atsimena iki šešių DVD diskų sustabdymo vietąPradėkite žiūrėti tiksliai ten, kur baigėte, – šis leistuvas gali įsiminti ir tęsti iki šešių anksčiau leistų diskų.

  • Kurkite skaidrių demonstraciją su garso takeliuLeiskite savo nuotraukų skaidrių demonstraciją su pasirinktu muzikiniu fonu.

  • Valdykite leistuvą ir televizorių vienu nuotolinio valdymo pultuNaudodamiesi DVD nuotolinio valdymo pulteliu, galite leisti arba sureguliuoti nustatymus leistuve ir televizoriuje, įskaitant galingumą, kanalus ir garsą.

  • Vietą taupantis kompaktiškas dizainasTik 270 mm pločio leistuvo kompaktiškame, stilingame korpuse yra daugybė funkcijų.

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,