Nešiojamasis DVD grotuvas su USB prievadu vaizdai
Nešiojamasis DVD grotuvas su USB prievadu vaizdai
Nešiojamasis DVD grotuvas su USB prievadu vaizdai
Tarsi pasiimtumėte namų kiną su savimi

Mėgaukitės DVD bet kur naudodami šį universalų nešiojamąjį DVD leistuvą. 17,8 cm / 7 in įstrižainės plokščiaekraniame LCD ekrane rodomi ryškūs ir aiškūs vaizdai. Pasirinkus iš keturių garso režimų, derančių prie peržiūrimo turinio ir aplinkos, garsu neteks nusivilti.

Optimalus garsas, kad ir ką žiūrėtumėte

Galite pasirinkti klausytis vienu iš keturių režimų: Dinaminis – tikroviškas garsas; Dinaminis erdvinis garsas – virtualus erdvinis garsas; Pokalbiai – kad kalba būtų suprantamesnė; Įprastas – įprastas subalansuotas garsas.

Laisvė skaitmeniniams filmams ir muzikai

Pasinerkite į filmų bei muzikos įrašų bibliotekos pasaulį ir mėgaukitės mėgstamais įrašais dideliame ekrane erdviniu garsu per USB jungtį. Prijunkite nešiojamąjį kompiuterį arba perkelkite įrašus į „Memory Stick™“, kad galėtumėte greitai pasiekti savo filmų biblioteką.

Techniniai duomenys ir funkcijos
  • Atkurkite filmus, muziką ir nuotraukas iš USB atmintinėsGalite leisti turinį tiesiai iš USB atmintinės ir žiūrėti filmus, nuotraukas, skaidrių demonstracijas bei klausytis muzikos.

  • Atkuria įvairius formatusĮskaitant CD-R/RW, DVD+RW/+R/+R DL, DVD-RW/-R/-R DL, 8 cm DVD (be 8 cm DVD+R), JPEG, MP3 ir „Xvid“.

  • Mėgaukitės ryškiomis aukštos kokybės nuotraukomisPrikelkite filmus naujam gyvenimui žiūrėdami juos per didelės skiriamosios gebos LCD platų ekraną. Tarsi būtumėte tikrame kino teatre – tik nepamirškite kukurūzų spragėsių.

  • Klausykitės paties geriausio garso, kad ir kur būtumėte4 skirtingi režimai reiškia, kad galėsite pasirinkti tą, kuris labiausiai tiks prie žiūrimo turinio ir aplinkos sąlygų.

  • Paprastas valdymas jutikliniais mygtukaisAtlikite pagrindinius veiksmus – paleiskite, stabdykite ir reguliuokite garsą – naudodamiesi patogiais jutikliniais mygtukais.

  • Žiūrėkite ilgiauDėl ilgai naudojamo įkraunamo akumuliatoriaus galėsite 4 valandas naudotis įrenginiu kelionėse jo neįkraudami – spėsite pažiūrėti du filmus.

  • Mėgaukitės puikiu garsu namuoseNaudodami pridedamą garso / vaizdo adapterį, prijunkite prie garso sistemos ir mėgaukitės puikiu filmų ir CD garsu.

  • Prijunkite prie didelio ekranoPrijunkite leistuvą prie televizoriaus per garso / vaizdo išvestį ir žiūrėkite vaizdus dideliame ekrane.

  • Kraukite leistuvą keliaudamiJei naudosite automobilio akumuliatoriaus adapterį, jungiamą prie cigarečių degiklio lizdo, jūsų leistuvas visada bus paruoštas veikti.

Sužinokite apie energijos taupymo funkcijas ir mūsų atsidavimą ekologiškai ateičiai. Apsilankykite eko svetainėje

Apžvalgos

Vartotojai sako