Praleisti ir pereiti prie turinio
Fotoaparatai

DSLR tipo fotoaparatai

Visada darykite geresnes nuotraukas naudodami mūsų DSLR tipo fotoaparatus. Sužinokite, kaip mūsų modeliais gaunama geriausia nuotraukų kokybė, ir pasirinkite tinkamiausią.

Kiekviena nuotrauka suteiks daugiau malonumo

Mėgaukitės „Sony“ DSLR tipo fotoaparato galimybėmis. Dideli mūsų modelių „Exmor®“ jutikliai ir itin greiti BIONZ X vaizdo procesoriai užtikrina aiškų vaizdą ir gyvas spalvas. Be to, jie suderinami su daugeliu ZEISS ir „Sony“ G objektyvų.

DSLR tipo „Sony“ fotoaparato dizainas
Nuotrauka, padaryta geriausiu „Sony“ DSLR tipo fotoaparatu

Išgaukite detalesnį vaizdą

Išsirinkite „Sony“ DSLR tipo fotoaparatą ir išplėskite savo kūrybines galimybes. Platesnis dinaminis diapazonas, mažiau triukšmų silpnoje šviesoje, didesnė raiška, išryškinanti detales ir tekstūrą, todėl viską užfiksuosite taip, kaip matote.

Visada aiškios nuotraukos

DSLR tipo fotoaparatai suteiks nuotraukoms gyvybingumo. „Exmor®“ CMOS jutikliai užfiksuoja daugiau detalių, todėl galite priartinti, apkarpyti ar padidinti vaizdą neprarasdami kokybės. Tekstūrą išryškina didelės spartos BIONZ X vaizdo procesorius.

Skaitmeninio SLR tipo „Sony“ fotoaparato procesorius
Objektyvai, skirti „Sony“ DSLR tipo fotoaparatams

Valdykite savo fotoaparatą

Mūsų DSLR tipo fotoaparatai tiks bet kokiomis sąlygomis. Tai užtikrina galimybė rinktis objektyvus su A ir E tipo tvirtinimo lizdais. Tiek saulėtą dieną, tiek saulėlydžio prietemoje nuotraukos išsiskirs stulbinamu detalumu ir gyvomis spalvomis.

Fotografuoti bus paprasčiau

Net geriausiems fotografams reikalinga pagalba. Mūsų DSLR tipo fotoaparatuose įdiegtos automatinio fokusavimo, veido aptikimo funkcijos užtikrina aukštą kokybę. O „Sony“ unikali „Tru-Finder™“ vaizdo ieškiklio sistema palengvina komponavimą.

Nuotrauka, padaryta geriausiu DSLR tipo „Sony“ fotoaparatu
„Sony“ skaitmeninis SLR tipo fotoaparatas su NFC ir „WiFi®“ ryšiu

Prisijunkite ir iškart dalykitės nuotraukomis

Kai kuriuose DSLR tipo „Sony“ fotoaparatuose įdiegtas NFC ir „Wi-Fi®“ ryšys, todėl itin lengva dalytis nuotraukomis bei vaizdo įrašais. Vienu prisilietimu be laidų ir sudėtingų nustatymų galite perkelti turinį iš fotoaparato į „Android“ įrenginį.