UŽRAŠŲ BALSU ĮRAŠYMO ĮRENGINIAI

UX serijos skaitmeninis diktofonas UX570

ICD-UX570 SERIES
UX serijos skaitmeninis diktofonas UX570 nuotrauka

goldsilverblack

4 GB 

ICD-UX570

RMK

€ 121,00

(įsk. PVM)
UX serijos skaitmeninis diktofonas UX570 vaizdai
UX serijos skaitmeninis diktofonas UX570 vaizdai
UX serijos skaitmeninis diktofonas UX570 vaizdai
UX serijos skaitmeninis diktofonas UX570 vaizdai
UX serijos skaitmeninis diktofonas UX570 vaizdai
UX serijos skaitmeninis diktofonas UX570 vaizdai
UX serijos skaitmeninis diktofonas UX570 vaizdai
UX serijos skaitmeninis diktofonas UX570 vaizdai

Funkcijos

Sumažinkite foninį triukšmą naudodami automatinio balso įrašymo funkciją 

Įrašote ką nors kalbant? Įjunkite automatinio muzikos įrašymo funkciją, kad optimizuotumėte garso fiksavimo nustatymus pagal balso dažnius. Rezultatas – švaresnis įrašas, kuriame yra mažiau foninio triukšmo, ir mažesnė tikimybė prarasti garso kokybę dėl netinkamų mikrofono nustatymų.

Išgaukite geresnį garsą naudodami automatinį muzikos įrašymą 

Automatinio muzikos įrašymo funkcija optimizuoja garso fiksavimo nustatymus pagal muzikos dažnius. Ji sumažina įrašymo klaidų, kylančių dėl netinkamų mikrofono jautrumo nustatymų, poveikį ir užtikrina aiškų, aukštos kokybės garsą. 

Užfiksuokite tylius arba toli esančius garsus naudodami S mikrofoną

S mikrofonas yra itin jautrus ir fiksuoja mažai triukšmo, todėl dabar galite įrašyti tylaus garso šaltinius, o foninis triukšmas nebus per didelis. Netgi paukščių čiulbėjimą tolumoje galima įrašyti natūraliai ir aiškiai.

Platesni, ryškesni įrašymo LED

Naudojant UX570 serijos įrenginius, nereikės sukti galvos, ar įrašinėjate tada, kada reikia. Platesni, šviesesni LED leidžia lengvai suprasti, kada įrašinėjate.

Raskite norimą tašką naudodamiesi laiko peršokimo funkcija

Taip pat paprasta praleisti didelę dalį įrašo. Galite lengvai rasti svarbias susitikimo, seminaro ar paskaitos vietas naudodami laiko peršokimo funkciją, kuri leidžia praleisti kiekvienus 10 % viso įrašo atkūrimo laiko.

Lengvai raskite viską, ko reikia

UX570 serijos įrenginiai leidžia lengvai rasti reikiamą atkūrimo tašką. Paprasta praleisti trumpą įrašo dalį naudojant lengvos ieškos funkciją, kuri vienu mygtuko spustelėjimu leidžia grįžti 3 sekundes atgal arba pereiti 10 sekundžių į priekį.

Padidinkite garsumą naudodami atkūrimo normalizavimo funkciją

Atkūrimo normalizavimo funkcija leidžia aiškiai girdėti net ir netikėtai įrašius tylų garsą. Ji padidina įrašymo amplitudę iki aukščiausios ribos nesumažindama garso kokybės. 

Aiškiai matykite didesniame OLED ekrane

Dideliame ekrane daugiau aiškumo, todėl dabar dar lengviau pradėti, peržiūrėti arba tvarkyti įrašus.

Tiesioginė USB jungtis suteikia galimybę greitai perduoti failus

Failai į kompiuterį ir iš jo perkeliami greitai ir patogiai. Tiesiog įjunkite UX570 serijos įrenginį tiesiai į laisvą USB prievadą – dėl tiesioginės jungties nereikia USB kabelio.

Mažas, lengvas ir patogus nešioti  

Elegantiški UX570 serijos įrenginiai yra tik 102,8 x 36,6 x 12,2 mm dydžio ir sveria maždaug 48 g, todėl jie yra ir lengvi, ir ploni, kad tilptų jūsų kišenėje ir keliautų kartu su jumis.

Prireikus daugiau atminties įdėkite „micro SD“ kortelę

UX570 serijos įrenginiuose įtaisyta 4 GB saugykla, todėl galima įrašyti iki 59 valandų MP3 128 kbps stereofoninio garso. Be to, galite padidinti saugyklos vietą naudodami suderinamas atminties korteles. „MicroSDHC“ kortelė suteiks iki 32 GB bendros saugyklos vietos, o „microSDXC“ kortelė – net 64 GB ar daugiau.

Specifikacijos

UX570 serijos įrenginys turi didelio jautrumo mikrofoną, leidžia lengvai atkurti įrašus ir saugo daugiau nei 159 valandas įrašų, todėl jis yra universalus skaitmeninis diktofonas, leidžiantis įrašyti paskaitas, susitikimus ir muziką stulbinančia kokybe.
  • Įrašymas MP3 / LPCM formatais su didelio jautrumo S tipo mikrofonu

  • Iki 4GB vidinė atmintis, kurią galima padidinti naudojant „MicroSD“ (SDHC / SDXC) korteles

  • Automatinis balso įrašymas sumažina foninį triukšmą

  • Integruotas tiesioginis USB – lengva prijungti prie kompiuterio

  • Integruotas ličio akumuliatorius su greitu 3 minučių įkrovimu, kurio užteks 1 val. įrašui

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka