TX serijos skaitmeninis diktofonas TX800 vaizdai
TX serijos skaitmeninis diktofonas TX800 vaizdai
TX serijos skaitmeninis diktofonas TX800 vaizdai
TX serijos skaitmeninis diktofonas TX800 vaizdai
TX serijos skaitmeninis diktofonas TX800 vaizdai

Funkcijos

Kompaktiškas ir patogus nešiotis, lengvai pritvirtinamas spaustuku

Dėl kompaktiškos ir lengvos konstrukcijos ICD-TX800 galite pasiimti bet kur. Spaustuku prisekite įrenginį prie krepšio ar kišenės, kad galėtumėte greitai jį pasiekti.

Nuotolinio valdymo pultu galite įrašyti iš bet kurios kambario vietos 

Padėkite ICD-TX800 taip, kad garsas būtų įrašytas kuo geriau. Pridedamu nuotolinio valdymo pultu galite viską valdyti iš bet kurios kambario vietos.

Valdykite įrašymą iš toli, naudodami „Android“ skirtą „REC Remote“

„Android“ skirta programa „REC Remote“, kurią galima gauti iš „Google Play“, leidžia valdyti įrašymo įrenginį per atstumą, naudojant BLUETOOTH® technologiją. Galite paleisti ir sustabdyti įrašymą, reguliuoti įrašymo lygį ir nustatymus, net galite įterpti įrašo žymių, kad galėtumėte greitai rasti norimą vietą. Paprasta sąsaja jūsų telefone padės valdyti, stebėti ir tvarkyti įrašus būnant iki 10 metrų atstumu.

Atsisiųsti iš „Google Play“

Naudodami „iOS“ skirtą „REC Remote“ galite valdyti įrašymą nuotoliniu būdu

Atsisiųskite „iOS“ skirtą programą „REC Remote“, kad galėtumėte valdyti įrašymą išmaniuoju telefonu, būdami iki 10 metrų atstumu. Galite ne tik sustabdyti ir pradėti įrašymą, bet ir reguliuoti kitus nustatymus, pavyzdžiui įrašymo lygį ir formatus. Taip pat galite pridėti įrašo žymių ir vėliau lengvai ieškoti turinio. 

Atsisiųsti iš „App Store“

16 GB vidinė atmintis leidžia įrašinėti ilgą laiką

ICD-TX800 yra su 16 GB vidine atmintimi, todėl turėsite daugybę saugojimo vietos savo garso įrašams. Vienu kartu galite įrašyti daugiausia 636 val. arba saugoti iki 5 000 atskirų failų.

Įrašymas vienu paspaudimu reiškia, kad nieko nepraleisite

Spustelėkite mygtuką REC, kad galėtumėte įrašyti iškart, netgi jei įrenginys išjungtas – taip garsą užfiksuosite akimirksniu.

Dėl įtaisytos USB mikrojungties lengva perduoti failus

Naudokite pridedamą USB laidą, kad lengvai atkurtumėte turimus įrašus ar perduotumėte failus.

Įrašykite linijiniu PCM arba MP3 formatu

Įrašydami pasirinkite iš dviejų populiarių failų formatų. Linijinio PCM failai yra didesni ir užfiksuojama daugiau informacijos – idealiai tinka muzikai įrašyti. MP3 failai yra suglaudinti ir užima mažiau atminties, todėl labiau tinka ilgoms paskaitoms ar susitikimams įrašyti.

Specifikacijos

Naudodami skaitmeninį diktofoną ICD-TX800, galite lengvai užfiksuoti susitikimus, pokalbius ir priminimus balsu. Kompaktiškas ir patogus nešiotis įrenginys yra su 16 GB vidine atmintimi, išjungimo ir įrašymo režimai perjungiami vienu palietimu. Naudojant nuotolinio valdymo programą išmaniesiems telefonams „REC Remote“ arba pridedamą nuotolinio valdymo pultą, įrenginį galima valdyti iš bet kurios kambario vietos.
  • Kompaktiška nešiojama konstrukcija su patogiu kišeniniu spaustuku

  • 16 GB vidinėje atmintyje saugokite daugiau nei 5 000 failų

  • Aiškūs įrašai naudojantis integruotu mikrofonu

  • Integruotoji USB mikrojungtis – laidas pridedamas

  • Atkūrimas su išmaniu triukšmų šalinimu

Integruota atmintis
16 GB
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Didelės spartos USB
Svoris
Apie 22 g

Kas sudaro komplektą

Nuotolinis valdymas, Stereogarso ausinės, Specialus ausinių laidas, USB kabelis, Programinė įranga „Sound Organizer 2“ (diegimo failas laikomas vidinėje atmintyje), Nešiojimo dėklas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka