16 GB

ICD-SX2000

RMK

€ 342,79

(įsk. PVM)
SX serijos skaitmeninis diktofonas SX2000 vaizdai
SX serijos skaitmeninis diktofonas SX2000 vaizdai
SX serijos skaitmeninis diktofonas SX2000 vaizdai
SX serijos skaitmeninis diktofonas SX2000 vaizdai
SX serijos skaitmeninis diktofonas SX2000 vaizdai
SX serijos skaitmeninis diktofonas SX2000 vaizdai
Puikiai tinka muzikai ir susirinkimams

Autentiški įrašai naudojant trijų krypčių mikrofoną

Įrašykite grupės pasirodymą didelės raiškos garsu. Įrašykite aiškius pokalbius ir verslo susitikimus. Dėl reguliuojamų mikrofonų šis skaitmeninis įrašymo įrenginys aiškiai atkuria kiekvieną detalę.

Didelės raiškos garsas
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Puikus garsas, kokybiškas įrašymas

Įrašykite ir atkurkite itin tikslų garsą. Įrašykite geresnį nei CD kokybės dainų ir susitikimų garsą ir mėgaukitės didelės raiškos garso įrašais. 

Linijinis PCM įrašymas
Linijinis PCM įrašymas 

Įrašykite iki 96 KHz / 24 bitų garsą. Tai kokybiškiau nei 44,1 KHz ir 16 bitų CD įrašai.

FLAC
Nemokamas kokybės nesuprastinantis garso kodekas 

Dėl FLAC atkūrimo palaikymo galite mėgautis aiškiu ir dinamišku aukštos kokybės garsu, kokį norėjo perteikti atlikėjas.

S-Master HX
Autentiškas sustiprinimas 

„S-Master™ HX“ skaitmeninis stiprintuvas sumažina iškraipymus ir triukšmą plačiame dažnių diapazone.

Mėgaukitės stulbinama garso kokybe

Kaip skiriasi standartinės raiškos ir HD vaizdas, taip ir didelės raiškos garsas yra kur kas geresnės kokybės nei MP3 ar net CD įrašai, todėl išgirsite kiekvieną atodūsį, silpniausią būgnų dūžį, subtiliausią toną. „S-Master HX™“ skaitmeninis stiprintuvas sumažins galimus iškraipymus, kad visada mėgautumėtės įrašų studijos garsu.

Didelės raiškos garsas

Perduodama 3,2 karto daugiau duomenų

Optimizuotas garso įrašymas

Patobulinkite įrašus naudodami 3 krypčių reguliuojamą mikrofoną

Ar įrašote verslo susitikimą, grupės repeticiją ar net lauke, garsas visada bus optimizuotas. Prisitaikant prie aplinkos reguliuojamas mikrofonas gali būti pakreipiamas bet kuria iš trijų krypčių, kad kokybiškai įrašytų muziką ir balsą, o jūs galėtumėte mėgautis didelės raiškos garso detalumu. 

Priartinimo nustatymas
Priartinimas verslo susitikimams

Jei įrašomos nedidelės žmonių grupės, pvz., verslo susitikimai arba mokymo priemonės, dėl priartinimo nustatymo įrašai bus itin aiškūs ir jūs nieko nepraleisite. 

XY nustatymai
XY muzikai

Vieno asmens pasirodymams ar nedidelės grupės repeticijoms rinkitės XY nustatymą ir statykite mikrofoną arti, kad būtų užfiksuotas natūralus garsas ir gylis. 

Platus stereogarsas
Platus stereogarsas įrašant lauke

Jei įrašote atvirose erdvėse, lauke ir konferencijose, plataus stereogarso nustatymas įrašo įvairius garsus, taip sukuriant tikroviškumo ir erdvės įspūdį.

Valdykite įrašymą nenaudodami laidų 

Lengvas valdymas išmaniuoju telefonu naudojant „REC Remote“

Naudodamiesi išmaniuoju telefonu pradėkite ir sustabdykite įrašymą, reguliuokite lygį ir nustatymus, ar net pridėkite įrašo žymių. Naudodami „REC Remote“, kurią „Android“ įrenginiams rasite „Google Play™“, o „iOS“ – „App Store“, galite valdyti diktofoną nuotoliniu būdu per „Bluetooth®“.

Įsigykite programą
Padidinkite atmintį

Dėl integruotos 16 GB atminties galite įrašyti iki 636 val. MP3 naudodami LP režimą. Jei reikia daugiau vietos, į „MicroSD“ lizdą įdėkite „Micro SDHC“ arba „MicroSDXC“ kortelę. 

Lengvas valdymas ir prijungimas
Lengvas valdymas ir prijungimas
Prijunkite ir naudokite

Pamirškite laidus. Naudodami tiesioginę USB jungtį galite prijungti diktofoną prie kompiuterio ir lengvai perkelti ir išsaugoti savo įrašus.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Įrašykite aukštos kokybės didelės raiškos garsą, kad ir kur būtumėte. Šiame 16 GB skaitmeniniame diktofone įrengti reguliuojami mikrofonai, kuriuos galima pakreipti kampu ir tiksliai įrašyti muziką ar balsus. Be to, įrašymą galite valdyti išmaniuoju telefonu, kuriame įdiegta REC nuotolinio valdymo programa.
  • Reguliuojamais mikrofonais užfiksuosite daugiau garsų

  • 16 GB atminties suteikia iki 636 val. įrašų

  • Valdykite per „Bluetooth®“ išmanųjį telefoną su REC nuotolinio valdymo programa

  • Įrašykite išskirtinai didelės raiškos garsą

  • Prireikus daugiau atminties, įdėkite „Micro SD“ kortelę

Integruota atmintis
16 GB
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Išorinė įvestis (stereofoninis minikištukas), maitinimo srovės palaikymas, minimalus išvesties lygis (apie 1,5 mV), ausinės (stereofoninis minikištukas), USB jungtis (A tipo), kortelių lizdas („micro SD“)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka