PX470 PX serijos skaitmeninis diktofonas vaizdai
PX470 PX serijos skaitmeninis diktofonas vaizdai
PX470 PX serijos skaitmeninis diktofonas vaizdai
PX470 PX serijos skaitmeninis diktofonas vaizdai
PX470 PX serijos skaitmeninis diktofonas vaizdai

Funkcijos

Tiesioginė USB jungtis suteikia galimybę greitai perduoti failus

Failai į kompiuterį ir iš jo perkeliami greitai ir patogiai. Tiesiog įjunkite ICD-PX470 tiesiai į laisvą USB prievadą – dėl tiesioginės jungties nereikia USB kabelio.

Prireikus daugiau atminties įdėkite „micro SD“ kortelę

ICD-PX470 yra integruota 4 GB atmintinė, todėl įrašant stereofoninį garsą MP3 formatu, 128 kbps greičiu, įrašymo trukmė yra iki 59 val. 35 min. Įdėję „micro SD“ kortelę, atminties talpą galite išplėsti iki 32 GB papildomos atminties – tai atitinka daugiau nei 536 valandas įrašymo laiko (32 GB „micro SD“; MP3; 128 kbps).

Naudodamiesi kalendorine paieška greitai rasite reikiamą failą

Įrašai žymimi pagal datą, todėl galite lengvai rasti, kurie buvo padaryti tam tikrą dieną. Atverkite kalendorių, kad galėtumėte naršyti dienas ir rasti reikiamus įrašus.

Atkūrimas transkribuojant suteikia galimybę peržiūrėti įrašus

Naudojantis atkūrimo transkribuojant režimu pokalbius paprasta užrašyti popieriuje. Takelį lengvai persukite į priekį ar atsukite atgal, taip pat kurkite eilės taškus, kurie padės jums greitai rasti norimą vietą. Skaitmeninis tono aukščio valdymas netgi leidžia sulėtinti atkūrimo greitį, kad galėtumėte atidžiau įsiklausyti.

Žemųjų dažnių filtras pašalina nepageidaujamą triukšmą

Įjungę žemųjų dažnių šalinimo filtrą, įrašydami išfiltruosite žemo dažnio foninį triukšmą. Iš įrašo galima išfiltruoti nepageidaujamo triukšmo šaltinius, pvz., projektorius, transporto priemonių triukšmą ar vėją, todėl klausantis bus lengviau išskirti balsus.

Įrašykite ir klausykitės linijiniu PCM arba MP3 formatu

Įrašydami pasirinkite iš dviejų populiarių failų formatų. Linijinio PCM failai yra didesni ir užfiksuojama daugiau informacijos – idealiai tinka muzikai įrašyti. MP3 failai yra suglaudinti ir užima mažiau atminties, todėl labiau tinka ilgoms paskaitoms ar susitikimams įrašyti. ICD-PX470 taip pat atkuria MP3 ir PCM failus, taigi galite klausytis mėgstamiausių dainų muzikos grotuvo režimu.

Automatinis balso įrašymas sumažina foninį triukšmą

Norite įrašyti kieno nors kalbą? Įjunkite automatinį balso įrašymą ir ICD-PX470 optimizuos garso fiksavimo nustatymus pagal balso dažnius. Taip įrašas bus švaresnis, o foninis triukšmas mažesnis. Be to, aiškaus balso technologija klausantis įrašo dar labiau išvalo signalą, kad įrašas skambėtų dar aiškiau.

S mikrofono sistema užfiksuoja tolimus ir tylius garsus

S mikrofonas yra itin jautrus ir fiksuoja mažai triukšmo, todėl dabar galite įrašyti negarsaus garso šaltinius, o foninis triukšmas nebus per didelis. Netgi paukščių čiulbėjimą tolumoje galima įrašyti natūraliai ir aiškiai.

Itin ilgas maitinimo elemento naudojimo laikas, todėl įrašyti galima ilgai

Kai įrašant naudojamas integruotas mikrofonas ir įrašoma MP3 formatu, 192/128 kbps greičiu, pridėtas AAA maitinimo elementas veiks iki 55 val. Tai daugiau nei dvi ištisos dienos įrašant be sustojimo ir nekeičiant maitinimo elemento – puikiai tinka įrašyti per ilgas konferencijas ir renginius.

Reguliuojamas mikrofono diapazonas, kad balsai būtų aiškesni

Reguliuojami mikrofono nustatymai atsižvelgiant į norimą užfiksuoti garsą. Kai įrašote vieną balsą, fokusavimo režimas fiksuoja siaurą viena kryptimi sklindančio garso lauką. Kai esate susitikime, plataus stereofoninio garso režimas išplečia diapazoną, kad būtų užfiksuoti visų patalpoje esančių žmonių balsai. Pasirinkite iš keturių iš anksto nustatytų „scenų“ (muzika, susitikimas, interviu, diktavimas), kad garso nustatymai būtų dar labiau optimizuoti.

Specifikacijos

Įrašykite nuostabiai aiškius garsus ir balsus. ICD-PX470 galima rinktis sufokusuotą arba plačiai aprėpiantį stereofoninį įrašymą, todėl galite prisitaikyti prie garso šaltinio, kurį norite įrašyti. Naudodamiesi 4 GB vidine atmintine, kurią galima išplėsti iki 32 GB įdėjus „micro SD“ kortelę, galite rašyti ištisas dienas.
  • 4 GB vidinė atmintis, išplečiama iki 32 GB naudojant „micro SD“

  • S mikrofono sistema aiškiai įrašo tolimus ir tylius garsus

  • Sufokusuoto / plačiai aprėpiančio stereofoninio įrašymo funkcijos užfiksuos balsus, kuriuos norite girdėti

  • Automatinis balso įrašymas sumažina foninį triukšmą

  • Dėl integruotos USB jungties lengvai perkelsite failus

Integruota atmintis
4 GB
Įvesčių ir išvesčių lizdai
[PC I/F] didelės spartos USB [įvestis] stereofoninis mikrofono įvesties lizdas [išvestis] stereofoninis ausinių lizdas
Svoris
74 g (2,7 oz)

Kas sudaro komplektą

LR04 (AAA dydžio) šarminiai maitinimo elementai, Kompiuterio programinė įranga („Sound Organizer“), Integruotoje atmintyje

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka