Didelio ekrano TV perkels pramogas į namus

Jei ieškote labiau įtraukiančių pramogų, rinkitės didelius televizorius. Patirsite tikroviškesnius nei bet kada anksčiau pojūčius, kuriuos užtikrina raiška ir detalės, visai kaip kino teatre ar stadione. Pritaikius naujausias technologijas ir dizainą, mūsų dideli televizoriai sklandžiai įsilieja net į mažiausias erdves.

Maksimaliai pagerinkite savo žiūrėjimo pojūčius

Tokį pat pojūtį kaip kine gali užtikrinti tik didelio ekrano televizorius su išdidintu vaizdu. Tačiau didinant vaizdą, iškyla bėdų dėl vaizdo susiliejimo ir kontrasto. Unikalus „Sony Cognitive Processor XRTM“ ištaiso šias problemas ir užtikrina stulbinamą raišką, judėjimą ir itin tikrovišką vaizdą.

Dviejų vaizdų kokybės palyginimas: perduodamas futbolo kamuolys priešais žaidėjo koją
Žiūrėkite bet kokį turinį stulbinama 4K raiška

„Sony“ technologija „XR 4K Upscaling“ unikalios duomenų bazės pagalba konvertuoja bet kurį vaizdą į 4K su pagerintomis spalvomis ir kontrastu. Koks to rezultatas? Tokia detali raiška, kad net galima matyti ant futbolo kamuolio esančias siūles.

Greitesnės scenos? Toks pats tolygus vaizdas

Su „Sony“ technologija „XR Motion Clarity™“ net greičiausios, veiksmo kupinos scenos bus rodomos sklandžiai ir nepriekaištingai. Judantis vaizdas tiksliai ir aiškiai valdomas, kad nepraleistumėte nė vienos veiksmo akimirkos.

Dviejų vaizdų kokybės palyginimas: per futbolo puolėją šokantis žaidėjas
Keturi vyrai žiūri futbolo varžybas per „Sony“ televizorių, nuo jo nutolę skirtingu kampu
Aukštos kokybės vaizdas net ir iš šono

Paprastai žiūrint televizorių iš šono vaizdo kokybė būna mažesnė. Žiūrėdami „Sony“ televizorių dėl „X-Wide Angle“ galite mėgautis gera vaizdo kokybe ir spalva net žiūrėdami iš šono, todėl mėgstamomis pramogomis galite džiaugtis su daugiau žmonių.

Pajuskite įtraukiančio garso keliamą jaudulį

Didelio ekrano televizoriaus su šoniniais garsiakalbiais skleidžiamas garsas gali atrodyti toli nuo veiksmo vietos. „Sony Cognitive Processor XRTM“ ne tik išsprendžia šią bėdą, bet ir sukuria erdvinio garso pojūtį, tad galėsite jaustis lyg būdami veiksmo centre.

Acoustic Surface Audio
Nuo veiksmo neatsiliekantis garsas

Dėl unikalios „Sony“ technologijos „Acoustic Surface Audio“, garsas sklinda iš tos ekrano vietos, kurioje vyksta veiksmas. Garsas taip įtraukia, kad kiekvieną smūgį ir įvartį girdėsite taip, tarsi viskas vyktų priešais jus.

„S-Force Front Surround“ garsiakalbių sistema
Visos pramogos su padidinta 3D erdvinio garso kokybe

Viskas, ką žiūrėsite, bus įgarsinta tikruoju erdviniu garsu „XR Surround“ sukuria erdvinį garsą iš šonų ir vertikaliai, tad galėsite patirti trimatį garsą be lubinių ar į viršų nukreiptų garsiakalbių.

Manote, kad jūsų erdvė per maža? Nebūtinai.

Dėl pažangesnių vaizdo technologijų ir dizaino net mažuose kambariuose išnaudojami didelio ekrano teikiami pojūčiai. Didelės raiškos ekranai leidžia būti arčiau veiksmo, o plonesni krašteliai maksimaliai padidina ekrano dydį nepadidinant bendro televizoriaus dydžio.