CDX-G1300U | CD imtuvas vaizdai
CDX-G1300U | CD imtuvas vaizdai
CDX-G1300U | CD imtuvas vaizdai
CDX-G1300U | CD imtuvas vaizdai

Funkcijos

EXTRA BASS™ – daugiau galios žemiesiems tonams

Paspauskite mygtuką EXTRA BASS™ ir suteikite žemiesiems muzikos tonams dar daugiau galios. Ši technologija sustiprina žemuosius tonus, kad jie taptų sodrūs ir galingi. Tiesiog paspauskite mygtuką, įjunkite šį režimą ir mėgaukitės dinaminiu garsu.  

Koreguokite garsą naudodami 10 juostų grafinį vienodintuvą

Nustatykite pageidaujamą skambesį 10 juostų vienodintuvu. Koreguodami slankiklius sukurkite unikalią garso aplinką arba pasirinkite iš 10 jau nustatytų parametrų rinkinių. Naujas karaokės režimas sumažina vokalo dažnius, todėl automobilyje galite dainuoti mėgstamas dainas.

Skaitmeniniai filtrai optimizuoja į garsiakalbius siunčiamą garsą

Garsiakalbiai veikia geriausiai, kai į juos patenka garsiakalbiams tinkamiausi garso dažniai. Į viso diapazono garsiakalbius aukštųjų dažnių filtras siunčia aukštuosius ir vidutinio diapazono dažnio garsus, tuo tarpu žemųjų dažnių filtras į žemųjų dažnių garsiakalbį nukreipia tik bosus. 

Prijunkite išmanųjį įrenginį prie USB prievado

Prie priekinio USB prievado prijunkite MP3 grotuvą ir mėgaukitės muzika iš mobiliosios muzikos bibliotekos. 

Integruotas CD grotuvas suteikia daugiau muzikos atkūrimo galimybių

Įdėkite bet kokį kompaktinį diską iš savo kolekcijos ir klausykitės mėgstamos muzikos.

Vertikaliojo lygiavimo LCD ekrane vaizdas visada išlieka aiškus

Dėl platesnio žiūrėjimo kampo ir iki 5 k. didesnio kontrasto, palyginti su įprastais ekranais, vertikaliojo lygiavimo ekrane vaizdas visada išlieka aiškus.

Norėdami klausytis dar kokybiškesnio garso, derinkite su „Sony“ garsiakalbiais

Norite išplėsti savo sistemą? Norėdami pasiekti geriausią rezultatą, naudokite „Sony“ FB serijos viso diapazono garsiakalbius. Jie papildo EXTRA BASS™ grandines, kad imtuve skambėtų sodrus, galingas garsas.

Klausykitės aukštos kokybės FLAC formatu išsaugotų dainų

FLAC formato failai, skirtingai nei MP3, suglaudinami nepakenkiant garso signalo kokybei. Prijunkite prie priekinio USB prievado ir mėgaukitės FLAC failais visu gražumu.

Konfigūruojama nuotolinė įvestis naudojant vairo esančius valdiklius 

Norite naudoti ant vairo esančius valdiklius, o ne spausti imtuvo mygtukus? Dėl konfigūruojamos įvesties nuotoliniais valdikliais, esančiais ant vairo, labai paprasta įrengti suderinamose transporto priemonėse.

Keturi 55 W stiprintuvai atkuria aiškų ir galingą garsą

Integruotasis stiprintuvas suteikia 55 W x 4 (esant maks. 4 omams) / 20 W x 4 (RMS esant 4 omams), taigi garsumas bus toks, kokio reikia.    

Prie ritmo pokyčių priderintas apšvietimas suteikia papildomų pojūčių

Stebėkite muzikos ritmą: jam keičiantis žybsi ir kinta apšvietimas.

Specifikacijos

Keliaudami mėgaukitės galingu garsu. Dėl EXTRA BASS™ malonu klausytis muzikos, o keturi 55 W stiprintuvai suteikia galimybę garsumą didinti tiek, kiek norisi.
  • 4 x 55 W

  • Įjunkite EXTRA BASS™ ir dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą

  • Reguliuojamas 10 juostų vienodintuvas su karaokės režimu

  • Prie priekinio USB prievado prijunkite išmanųjį telefoną arba MP3 grotuvą

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka