UHS- II SD / „microSD“ skaitytuvas USB telkinyje vaizdai
UHS- II SD / „microSD“ skaitytuvas USB telkinyje vaizdai
UHS- II SD / „microSD“ skaitytuvas USB telkinyje vaizdai
UHS- II SD / „microSD“ skaitytuvas USB telkinyje vaizdai
UHS- II SD / „microSD“ skaitytuvas USB telkinyje vaizdai

Funkcijos

Sparčiausias UHS-II SD / „microSD“ skaitytuvas trumpiausiam duomenų perdavimo laikui

MRW-S3 iki 300 MB/s spartos UHS-II SD ir „microSD“ kortelių skaitytuvas suteikia sparčiausią būdą įrašyti ir kopijuoti didelės raiškos nuotraukas ir vaizdo įrašus, nufilmuotus UHS-II palaikančiomis kameromis. Pasibaigus ilgai filmavimo dienai taip galite sutaupyti daug laiko kurdami atsargines darbo kopijas ir kur kas greičiau peržiūrėti, redaguoti ir dalytis vaizdais. 

Sparčiausias USB telkinys

Vargu, ar yra spartesnių USB telkinių už MRW-S3. Kadangi jis palaiko 2 kartos USB 3.1, jis pasižymi duomenų perdavimo sparta iki 1 000 MB/s – tad galite naudoti ne tik UHS-II korteles, pvz., SF-G seriją, palaikančią iki 300 MB/s spartą, bet ir kitus kortelių skaitytuvus, pvz., XQD ir „CFexpress“. Be to, galite pasigaminti sparčiausią USB išorinę SSD (netriniojo loginio disko) saugyklą sparčioms atsarginėms kopijoms.

100 W USB stabilus maitinimo tiekimas

MRW-S3 suderinamas su USB PD AC adapteriais iki 100 W, todėl užtikrina stabilų ir patikimą maitinimą iš USB PD suderinamo AC adapterio visiems prijungtiems įrenginiams (su USB „Type-C™“ ir USB standartiniu A prievadu). Profesionaliems fotografams ir operatoriams tai suteikia galimybę susitelkti į savo darbą nesijaudinant, kad įranga netikėtai atsijungs dėl nepakankamo maitinimo tiekimo. Rekomenduojamas mažiausiai 35 W galios USB PD AC adapteris.

USB maitinimo lygio indikatoriai

MRW-S3 turi maitinimo lygio indikatorius USB-A ir USB-C prievadams, tad prieš prijungdami USB įrenginius žinosite, ar jų galios pakaks stabiliam, patikimam prijungimui. Jei šviečia visas LED indikatorius, USB prievadas paruoštas tiekti maksimalų maitinimą. Mirksintis LED reiškia, kad pakanka galios įprastiniams USB įrenginiams, bet ne didesnių energijos sąnaudų įrenginiams. O jei LED nešviečia, galite prijungti tik USB įrenginius su nuosavu maitinimo šaltiniu.

Atjungiamas laidas su C tipo USB jungtimis

USB telkinius su neatjungiamu USB-C laidu ne tik nepatogu nešiotis, bet ilgainiui galima pažeisti ir laido jungties vietą. Dėl to MRW-S3 turi atjungiamą laidą du USB-C jungtimis, kad laidas kuo mažiau dėvėtųsi ir nenaudojamas USB telkinys neužimtų daug vietos. Šį trumpą laidą taip pat galima naudoti 2 kartos USB 3.1 įrenginiui prijungti arba kaip jungiamąjį laidą USB PD AC adapteriui iki 100 W dėl integruoto „eMarker“.

4K 30 fps palaikanti HDMI išvestis 

Jūsų nešiojamame arba asmeniniame kompiuteryje nėra HDMI išvesties? Jokių problemų. MRW-S3 turi HDMI, palaikančią iki 4K 30 fps išvestį, tad suteikia galimybę greitai ir lengvai peržiūrėti ir redaguoti savo darbą televizoriaus arba monitoriaus ekrane. O jei jums nepakanka nešiojamojo kompiuterio prievadų, jums nebereikės nešiotis papildomo šakotuvo ir atlaisvinsite kitus būtinus USB-C prievadus.

Stilingas ir ilgaamžis aliuminio korpusas su banguotu paviršiumi

Tvirta šlifuoto aliuminio dangos apdaila apsaugo nuo įbrėžimų ir pirštų atspaudų. Tuo pačiu banguotą paviršių galima tvirtai suimti, kad būtų lengviau naudotis, jei dažnai prijungiate ir atjungiate įrenginius ir laidus.

Kompaktiškas ir lengvas

MRW-S3 yra vos 118,7 x 50,3 x 14 mm dydžio ir sveria vos 95 g, todėl jį lengva nešiotis, jei filmuojate aikštelėje.

Specifikacijos

MRW-S3 UHS-II SD / „microSD“ skaitytuvas USB telkinyje yra nepamainomas fotografams ir operatoriams, kurie siekia dirbti našiau, dėl jo didelės spartos, patikimumo ir stabilumo. Šis telkinys pasižymi 4K HDMI išvestimi ir sparčiu išmaniųjų telefonų įkrovimu bei „MacBook“ ir „Windows“ nešiojamųjų kompiuteriu palaikymu. Neprilygstama duomenų perdavimo sparta iki 1 000 MB/s (2 kartos USB 3.1 ryšys) bei visos spartos UHS-II SD atminties kortelių (iki 300 MB/s) palaikymas.
  • Palaikomas 2 kartos USB 3.1, užtikrinantis iki 1 000 MB/s realią duomenų perdavimo spartą

  • Iki 300 MB/s UHS-II SD ir „microSD“ kortelių skaitytuvas

  • Iki 100W USB PD IN su USB maitinimo lygio indikatoriais stabiliam ir aiškiam maitinimo valdymui.

  • HDMI išvestis (iki 4K)

  • Kompaktiškas ir patogus nešiotis su atjungiamu USB-C jungčių laidu, kad lėčiau dėvėtųsi

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka