Gaminio vaizdas

Funkcijos

Optimizuota „CFexpress Type A“ kortelėms iš „Sony“

Naudodami šį didelės spartos kortelių skaitytuvą, išnaudokite visas „CFexpress Type A“ ir SD atminties kortelių iš „Sony“ galimybes. Kompaktiška konstrukcija ir USB jungtis leidžia dideliu greičiu perkelti failus ir kurti atsargines kopijas, kad ir kur bebūtumėte.

Palaiko „CFexpress Type A“ ir SD UHS-II / UHS-I atminties korteles

Tik viena kortelė – tai viskas, ko jums reikia, kad perkeltumėte duomenis iš „CFexpress“ A tipo atminties kortelių ir SD atminties kortelių.

Greitesnis perdavimas per „USB Type-C®“

MRW-G2 palaiko USB 3.2 Gen2 ir „SuperSpeed“ 10 Gbps perdavimo protokolą per „SB Type-C®“ (rekomenduojama) ir „Type-A“ jungtis. Pridedami abiejų jungčių tipų didelio našumo laidai, todėl užtikrinamas suderinamumas su įvairiais įrenginiais.

Lengva naudoti

Kad dirbti būtų patogiau, atitrauktas kortelių lizdas neleidžia netyčia išstumti kortelės, o LED indikatorius nurodo kortelės būseną – dega, kai kortelė įdėta, mirksi ją pasiekiant. 

Kompaktiškas ir lengvas neštis bei sukurtas efektyvesnei darbo eigai

MRW-G2 plona ir lengva konstrukcija leidžia sutalpinti jį bet kokioje kišenėje ar krepšyje, todėl jis yra puikus sprendimas dirbant su didelės raiškos failais kelyje. Norint naudotis greitu duomenų perdavimu ir maitinimo tiekimu, tereikia vieno laido.

Specifikacijos

Per USB sąsają optimizuojamos didelio našumo „CFexpress Type A“ ir SD UHS-II / UHS-I atminties kortelės. Palaikomas itin didelis USB 3.2 Gen2 duomenų perdavimo greitis, o kompaktiškos konstrukcijos įrenginį lengva neštis, todėl jis suteikia patogumo ir smarkiai pagerina darbo eigą
  • „SuperSpeed USB“ 10 Gbps (USB 3.2)

  • Suderinama su „CFexpress Type A“ ir SD UHS-II / UHS-I atminties kortelėmis

  • Komplektuojama su didelio našumo laidais tiek „USB Type-C®“, tiek „Type-A“ lizdams

  • Atitrauktas lizdas, siekiant išvengti netyčinio kortelės išstūmimo, ir LED indikatorius

  • Itin kompaktiškas ir lengvas

Sąsaja
USB3.2 Gen2 x 1
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka