Puikus automobilinės sistemos garsas

Mūsų naujausi gaminiai buvo preciziškai sukurti, kad perteiktų geriausius jūsų muzikos aspektus, suteiktų naują gyvenimą ir daugiau emocijų kiekvienam įrašui.

Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė yra geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Atraskite sau tinkamiausią įrangą

Derindami įvairius aukščiausios klasės komponentus mėgausitės išskirtiniu garsu

Naujoji 2015 GS garso įrangos serija buvo sukurta, kad galėtų įveikti akustinius iššūkius, susijusius su klausymu automobilyje, ir kad galėtumėte mėgautis puikiausiais garso pojūčiais. Susipažinkite su rekomenduojama žemiau pateikiama sąranka.

Patys pamatykite, ką reiškia didelės raiškos garsas

Žiūrėkite mūsų vaizdo įrašą ir sužinokite, kokios techninės inovacijos ir aukščiausios kokybės komponentai naudojami siekiant didelės raiškos garso diapazono.

Sukurtas akustinei tobulybei

Aukštos kokybės komponentai užtikrina aukštos kokybės garsą

Nuo pirmojo pasaulyje daugialypės terpės imtuvo su kokybes neprarandančiu DSD garso atkūrimu ir novatoriškų plačios sklaidos itin aukštų dažnių garsiakalbių, kiekvienas mūsų naujausių automobilinių gaminių buvo kuriamas išlaikant didžiausią garso tikslumą. Sužinokite daugiau apie kiekvieną gaminį.

RSX-GS9 medijos imtuvas

Naujieji RSX-GS9 sujungia išskirtinį garsą su puikiu dizainu, suteikdami išties žavingus automobilio garso pojūčius.

Mėgaukitės mūsų aukščiausios kokybės atkūrimu

Išnaudokite visas muzikos galimybes su RSX-GS9 imtuvu

RSX-GS9 suderina aukštos kokybės komponentus su išskirtinėmis garso technologijomis – įskaitant pirmą pasaulyje DSD natūralaus atkūrimo funkciją – todėl galėsite mėgautis puikia automobilinio garso patirtimi.

XM-GS4 4 kanalų stiprintuvas

Suteikite savo mėgstamoms dainoms galios mūsų naujuoju XM-GS4 4 kanalų stereostiprintuvu.

Galia kiekvienam įrašui

Patobulinkite mėgstamas dainas naudodami XM-GS4

Pagerinkite garsą savo automobilyje, naudodami mūsų XM-GS4 stiprintuvą. Jo itin platus dažnių diapazonas siekia net 100 kHz, todėl jis tinkamas visiems muzikos šaltiniams – įskaitant didelės raiškos garso failus.

XS-GS1 itin aukštų dažnių garsiakalbiai

Puikūs priekiniame skydelyje montuojami naujoviško dizaino mūsų naujieji XS-GS1 itin aukštų dažnių garsiakalbiai užpildys visą automobilį išskirtiniu garsu.

Vienas nepertraukiamas pojūtis

Perkelkite didelės raiškos garsą į visas savo gyvenimo sritis

Dabar pirmą kartą galėsite mėgautis ta pačia išskirtine garso kokybe kiekvienoje savo gyvenimo srityje. Ar važiuosite automobiliu, keliausite, ar ilsėsitės namuose, visada galėsite klausytis muzikos visiškai taip, kaip numatė jos atlikėjas.