Pajuskite grožį

Kitokie BRAVIA®

Unikali konvertavimo į didesnę raišką technologija mūsų naujausiuose televizoriuose vaizdus prikelia naujam gyvenimui, nes paverčia juos 4K vaizdais. Pasinerkite į programų, filmų ir muzikos pasaulį naudodamiesi „Sony Android TV“ ir mėgaukitės viskuo išskirtinai ploname televizoriuje.

Susipažinkite su asortimentu

Vaizdas

Daugiau pojūčių ir natūralesnis vaizdas

„4K Processor X1™“ – vienas lustas pakeitė viską

Naujasis „4K Processor X1“ maksimaliai sustiprina kontrastą, paryškina spalvas ir padidina aiškumą. Ryškumas padidinamas pasitelkus išmaniąją konvertavimo į didesnę raišką ir triukšmo šalinio funkcijas, spalvos paryškinamos atskirai, o dinaminis kontrasto diapazonas optimaliai sureguliuojamas kiekvienam kadrui.

Precision Detail Enhancer

Ryškumas

Itin tiksliai veikianti detalumo didinimo priemonė pašalina triukšmus ir suteikia detalumo bet kokiems žiūrimiems vaizdams – nesvarbu, koks šaltinis, vaizdas bus ryškesnis ir aiškesnis.

Tikslus spalvų atkūrimas

Spalva

Tikslaus spalvų atkūrimo priemonės atskirai išanalizuoja kiekvieną sceną ir pikselį, kad dinamiški atspalviai būtų atkurti tiksliai, o spalvos taptų sodrios ir natūralios.

Dynamic Contrast Enhancer

Kontrastas

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė šviesias ekrano dalis paverčia ryškesnėmis, tamsias – natūralesnėmis, sodresnėmis.

Ryškumas

Pamatysite, kaip atgyja kiekviena detalė

Jaudinantis išskirtinio ryškumo pasaulis

„4K X-Reality PRO“ su „4K Processor X1“

„4K X-Reality PRO“ su „4K Processor X1“ – į didesnę raišką konvertuojamas kiekvienas pikselis. Tikruoju laiku išanalizuojamos atskiros vaizdų dalys, jos išvalomos ir palyginamos su duomenų baze, taip atkuriamas itin natūraliai detalus vaizdas.

4K „X-Reality PRO“
Tradicinis televizorius
4K „X-Reality PRO“
SONY 4K televizorius su „4K Processor X1“

Konvertuokite į didesnę raišką visą žiūrimą turinį

„4K Processor X1“ naudojamas „Super Resolution“ algoritmas taiko nuolat plečiamą duomenų bazę ir patobulina „Full HD“ bei 4K turinį, kad filmais, TV laidomis ar skaitmenine medija galėtumėte mėgautis aiškesniu, natūralesniu 4K raiškos vaizdu.

„4K Processor X1“ – ryškesnis, aiškesnis vaizdas

„4K Processor X1“ veikia kartu su „4K X-Reality PRO“ ir tikruoju laiku padidina vaizdo ryškumą – tam naudojamos modernios triukšmo šalinimo ir detalių ryškinimo priemonės.

 • 4K procesorius X1
 • Self-Similarity
 • Flat Area Detection
 • Skaitmeninis triukšmo mažinimas
 • Noise Crusher

Žr. „4K X-Reality PRO“ televizorius

Spalva

Spalvos, apie kurias svajojote

Ryškumu spinduliuoja kiekviena spalva

TRILUMINOS™ ekranas su „4K Processor X1™“

Kartu su galingu vaizdo apdorojimu ir dinaminiu spalvų valdymu TRILUMINOS ekranas ir „4K Processor X1“ sodriomis, ryškiomis raudonomis, žaliomis ir mėlynomis spalvomis sustiprina pojūčius matant kiekvieną vaizdą.

Su TRILUMINOS
Be TRILUMINOS
Platesnė spalvų gama

Platesnė spalvų gama

Kuo įvairesnių pieštukų turite vaizdui nupiešti, tuo ryškesnis ir natūralesnis jis bus. TRILUMINOS ekranas – tarsi naudotumėte daugiau spalvotų pieštukų nei tradiciniuose LED ekranuose.

Platesnis spalvų diapazonas

Daugiau kiekvienos spalvos atspalvių

Atkuriamos sunkiai išgaunamos spalvos – tai išskirtinė TRILUMINOS savybė. Pamatykite subtiliausius žalios, raudonos ir mėlynos spalvos tonus.

 • X1
 • Tradicinis

Tikslus spalvų atkūrimas – „4K Processor X1“

Tikslus spalvų atkūrimas ir „4K Processor X1“ tikruoju laiku patobulina ir optimaliai sureguliuoja kiekvieną spalvą atskirai. Ši priemonė kontroliuoja kiekvieną spalvą, kad jos būtų sodrios, natūralios – net jei televizoriuje nėra TRILUMINOS ekrano.

Žr. televizorius su TRILUMINOS

Kontrastas

Užfiksuokite kiekvieną šviesos spindulėlį

Išskirtinis foninis apšvietimas

„X-tended Dynamic Range PRO“ su „4K Processor X1“

„X-tended Dynamic Range PRO“ ryškesnėmis šviesiomis spalvomis ir sodresne juoda kiekvienam vaizdui suteikia gyvybės, nes sukuriamas kur kas platesnis ryškumo diapazonas nei tradiciniuose LED televizoriuose.

Kaip veikia „X-tended Dynamic Range PRO“

Panaudojus unikalų algoritmą, tamsių vietų foninis apšvietimas yra pritemdomas, kad būtų išryškintos šviesios ekrane rodomų objektų vietos – taip sukuriamas platesnis ryškumo diapazonas.

Tradicinis televizorius

Tolygus ryškumas per visą ekraną.

Televizorius su „X-tended Dynamic Range PRO“

Pasitelkus reguliuojamą skirtingų ekrano vietų ryškumą, atkuriamas vaizdas tampa įspūdingai kontrastingas, detalus ir spalvingas.

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė – „4K Processor X1“

„4K Processor X1“ naudojama dinaminio kontrasto didinimo priemonė – nuolatos kiekviename kadre optimaliai reguliuojamas ryškumo diapazonas. Ji sureguliuoja lygius pagal ekrane rodomą vaizdą – net televizoriuose be „X-tended Dynamic Range“.

TRADICINIS TELEVIZORIUS
TELEVIZORIUS SU „4K PROCESSOR X1“

Žr. „X-tended Dynamic Range“ TV

Didelis dinaminis diapazonas ir dar daugiau

Didelio dinaminio diapazono (HDR) signalas perneša gerokai daugiau informacijos, nei standartinis dabar naudojamas televizijos laidoms ir filmams – perteikiamas didesnis kontrastiškumas, detalumas ir tikroviškesnės spalvos.

Visas turinys 4K formatu

Mėgaukitės jaudinančiais 4K vaizdais

4K turinio pasaulis laukia jūsų

Vis daugiau laidų ir filmų transliuojama jaudinančia 4K „Ultra HD“ raiška, todėl mūsų naujausiais televizoriais šiuo turiniu galėsite mėgautis fantastiškai ryškiu vaizdu.

Dizainas

Jums patiks vaizdas, net jei ekrane nieko nerodoma

Kybančio ore įspūdis

X90C serija – mūsų ploniausias 4K televizorius tarsi kybo ore

Vos 4,9 mm storio – tai net mažiau nei išmaniajame telefone. X90C serija – vieno lygio ekranas be jokio rėmelio – mėgaukitės jaudinančiais vaizdais, kurie tarsi skrieja priešais jūsų akis.

Pleišto forma

X93C/X94C serijos pleišto formos televizoriai – tobula forma kiekvienai paskirčiai

Estetiškos išvaizdos ir funkcionalaus grožio derinys – pleišto formos televizoriai užima mažai vietos, o jų korpuse telpa didesni garsiakalbiai, kad galėtumėte mėgautis tiesiog įspūdingu garsu.

BRAVIA® su „Android TV™“

Jūsų išmanusis televizorius dabar dar sumanesnis. Kuo mėgaujatės savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, dabar tuo mėgaukitės dideliame ir dar geresniame BRAVIA® ekrane.

 • Gyvenimo būdas
 • Ypatybės
 • Programos
 • Priedai

Žr.BRAVIA® modelius su „Android TV“

Garsas

Pajuskite kiekvieną jaudinantį garsą

Didelės raiškos garsas

Didelės raiškos garsas – taip, kaip sukūrė atlikėjas

Įrašų studijoje ir gyvo garso koncertų metu garsas įrašomas geresne nei CD diskų kokybe. Didelės raiškos garsas leidžia mėgautis sodriu garsu taip, tarsi atlikėjas būtų priešais jus.

Kas yra didelės raiškos garsas?

X93/X94 didelės raiškos garsas analoginio-skaitmeninio konvertavimo metu padeda išsaugoti kur kas daugiau garso detalių, nes tam naudojama kur kas didesnė sparta bitais ir raiška nei CD diskuose, todėl atkuriamas natūralesnis garsas, prilygstantis gyvam atlikėjo garsui.

Tradicinis garsas
Didelės raiškos garsas
DSEE HX

DSEE HX

Mėgaukitės detalesniu garsu, kad ir ko klausotės. X93 ir X94 modeliuose įdiegta DSEE HX technologija, kuri išanalizuoja garso šaltinius ir išplečia aukštųjų dažnių diapazoną, kad garso kokybė prilygtų didelės raiškos garsui.

„ClearAudio+“ ištobulintas garsas

„ClearAudio+“ tiksliai sureguliuoja televizoriaus garsą, kuris įtraukia ir sustiprina pojūčius.

Skaitmeninio garso pagerinimo modulis

DSEE technologija atkuria prarastus muzikos garso dažnius (ypač aukštuosius dažnius), kad garsas taptų natūralus ir būtų sukurtas erdvinio garso efektas.

DSEE
Be „Clear Phase“ garso funkcijos
Įprastas televizorius
„Clear Phase“ garsas
Televizorius su „Clear Phase“ 

„Clear Phase“ garsas

„Clear Phase“ garso funkcija išanalizuoja ir sukuria garsiakalbių dažnių diapazono pavyzdžius, tada pagal šiuo duomenis pašalinami natūralūs garsiakalbio dažnių diapazono šuoliai, todėl atkuriamas švarus, natūralus bet kokio dažnio garsas.

S-Force Surround Sound PRO

Kai kurios garso tobulinimo sistemos veikia tik naudodamos vieną kanalą, tačiau „S-Force Surround Sound PRO“ tiesiogiai apdoroja kelis kanalus, kad būtų atkuriamas natūralesnis ir galingesnis erdvinis garsas.

 • „S-Force PRO“
 • Įprastas

Žr. televizorius su „ClearAudio+“

Žiūrėkite televizoriaus aiškinamuosius vaizdo įrašus

Žiūrėkite televizoriaus aiškinamuosius vaizdo įrašus

Iškilo klausimų, kaip nustatyti ir naudoti televizorių? Arba kaip prijungti jį prie kitų įrenginių. Mūsų mokomieji vaizdo įrašai visa tai išaiškins žingsnis po žingsnio.