Pirmasis pasaulyje televizorius su pažintiniu intelektu – naujas vaizdo ir garso lygmuo

 Vaizdui ir garsui, suteikiantiems tikrumo jausmą – „Cognitive Processor XR“ 

BRAVIA televizorius su „Cognitive Processor XR™“ analizuoja turinį ir perkuria jį tokiu pat būdu, kaip žmonės mato ir girdi realybėje. Pavyzdžiui, jis supranta, į kurią vaizdo vietą žmonės susitelkia – pvz., pagrindinį filmo herojų. Jis taip pat supranta, kad garsas turi sklisti iš viršaus, kai skrenda reaktyvinis lėktuvas ir perkuria šį garsą jūsų svetainėje. Galiausiai gaunamas jūsų mėgstamas turinys perkurtas taip tikroviškai, kad galima viską pajusti.

Kaip veikia „Cognitive Processor XR“

Įprastas DI gali atskirai aptikti ir analizuoti tokius vaizdo elementus, kaip spalva, kontrastas ir aiškumas. Vadinasi, vaizdas tam tikru lygiu patobulinamas. Tačiau mūsų pasaulio suvokimas remiasi visokių rūšių informacija, kuri per mūsų akis ir ausis patenka į smegenis. Veikdama taip pat „Cognitive Processor XR™“ kryžminiu būdu iš karto analizuoja šimtus tūkstančių elementų. Vienas iš šių elementų yra fokusavimo taškas, kuris gali nustatyti, kur žmonės labiausiai bus linkę sutelkti dėmesį. Atlikdamas kryžminę kiekvieno vaizdo elemento analizę, įskaitant fokusavimo tašką, jis generuoja gylio informaciją ir koreguoja kiekvieną vaizdo dalį, kad suteiktų vaizdui didžiausią gylį ir tikroviškumą.

(1) Originalas (2) Spalva (3) Aiškumas (4) Fokusavimo taškas (5) Kontrastas (6) Gylis (7) Judesys (8) Kryžminė analizė

Kas yra fokusavimo taškas?

Fokusavimo taškas yra vieta, kurią norėtumėte sufokusuoti nuotraukoje, į kurią scenoje akys kryptų natūraliai. Televizorius su „Cognitive Processor XR“ atpažįsta fokusavimo tašką ir išplečia tą vaizdo dalį taip, kaip tai daro mūsų akys realiame pasaulyje. Todėl futbolo žaidėjui ar pagrindiniam herojui suteikiama daugiau gylio ir galima lengviau pamatyti rezultatų suvestines.

Du ekrano vaizdai kampu, ekrane kairėje – saulėgrąžos lauke su iš dalies debesuotu dangumi, ekrane dešinėje – kognityvinis intelektas, analizuojantis ir generuojantis šios scenos gylio žemėlapį, kad padidintų gylį ir tekstūrą.
Kas yra gylio kartografavimas?

BRAVIA XR televizoriai su žmogaus pažinimo technologija gyliui ir tekstūrai sustiprinti, kad patirtumėte neprilygstamų pojūčių. Gylio žemėlapį analizuoja ir generuoja „Cognitive Intelligence“, remiantis kryžmine analize. Didesnis priekinio plano gylis ir geresnis fonas, todėl visas vaizdas tikroviškesnis ir natūralesnis.

Sužinokite, kaip „Cognitive Processor XR“ veikia fokusavimo taškas 

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Sukuriamas realistiškesnis, labiau įtraukiantis garsovaizdis, visai kaip realiame gyvenime
Televizoriaus ekrane rodoma dainuojanti moteris su mikrofonu, iš kurio sklinda garso bangos
Į veiksmą įtraukiantis garso išdėstymas

Pažangiu garso apdorojimu, imituojančiu žmogaus ausies funkcijas, pasižymintys BRAVIA XR televizoriai nustato, iš kur sklinda garsas, ir suderina jį su vaizdu ekrane, kad pasijustumėte pačiame scenos centre.

Moteris sėdi svetainėje ant sofos ir žiūri TV, garso bangoms sklindant iš virtualių garsiakalbių virš, už ir priešais ją
Aukštesnio lygio virtuali garso patirtis 

Dėl horizontaliai ir vertikaliai sklindančio garso BRAVIA XR televizoriai suteikia išties daugialypę patirtį. Jie analizuoja ir konvertuoja garsą į aukštesnės kokybės 5.1.2 kan. erdvinį garsą, sukurdami tikrą 3D garsovaizdį.