Pirmasis televizorius su pažintiniu intelektu

Visiškai įtraukiantys įspūdžiai, kurie džiugina ir jaudina, ir kartu primena mus supantį pasaulį. Tai buvo tikslas kuriant BRAVIA XR™ televizorius – jie pagrįsti visiškai nauju „Cognitive Processor XR™“, skirtu atkartoti mūsų smegenų mąstyseną ir reagavimą.

Daugiau jaudinančių pojūčių ir emocijų perteikiantis ekranas

Kaip jaučiate realybę? Šį klausimą siekia atsakyti BRAVIA XR televizoriai su „kognityviniu intelektu“. Supratimas, kaip mato mūsų akys ir kaip girdi mūsų ausys, padeda ekrane perteikti žmogaus perspektyvą – realiam pasauliui labiau prilygstančius pojūčius, įtraukiančius į kiekvieną sceną.

Kas yra kognityvinis intelektas?

Mūsų pasaulio suvokimas remiasi informacija, kuri per mūsų akis ir ausis vienu metu patenka į smegenis. Įprastas DI gali atskirai aptikti ir analizuoti tokius elementus, kaip spalva, kontrastas ir detalės. „Cognitive Processor XR“, kaip mūsų smegenys, kryžmine analize tiria visus elementus kartu.

Analizuoja galybę informacijos, visai kaip mūsų smegenys

Siekiant sukurti šį tikrovei prilygstantį jausmą, „Cognitive Processor XR“ padalina ekraną į šimtus zonų ir atpažįsta jų individualius objektus geriau nei bet kada anksčiau. Be to, kryžminė analizė atliekama su keliais šimtais tūkstančių skirtingų elementų, kurie sudaro vaizdą per sekundę – taip pat, kaip mūsų smegenys.

Vaizdai būtent tokie, kokius mato jūsų akys
Padalintas ekranas su povu, demonstruojantis, kaip reguliuojama vaizdo spalvos, kontrasto, aiškumo ir judesio pusiausvyra
Visų elementų harmonija realistiškame vaizde

Kai TV vaizdą sudarantys įvairūs elementai yra analizuojami atskirai ir sureguliuojami iki to paties lygmens, rezultato vaizdas gali atrodyti dirbtinis ir atitraukti žiūrėtojo dėmesį. Kryžminės analizės atveju kiekvienas elementas sureguliuojamas iki geriausio galutinio rezultato ir susiejamas tarpusavyje, taip išgaunant vaizdo harmoniją ir natūralumą.

Fokusuoja taip pat, kaip mūsų akys

Kai matome tikrame gyvenime, mūsų akys fokusuoja ne viską iš karto, o tik tą objektą, kurį tuo metu norime matyti. BRAVIA XR televizoriai veikia taip pat – scenoje aptinkamas pagrindinis židinio taškas ir sustiprinama kiekviena objekto detalė, kad ji išsiskirtų natūraliai juntamu gyliu, visai kaip tikrovėje.

Vaizduojama moteris traukinyje su paryškintais fokusavimo patobulinimais BRAVIA XR televizoriuose
Sukuriamas realistiškesnis, labiau įtraukiantis garsovaizdis, visai kaip realiame gyvenime
Televizoriaus ekrane rodoma dainuojanti moteris su iš mikrofono pasklidusiomis garso bangomis
Į veiksmą įtraukiantis garso išdėstymas

Mūsų ausys nepaprastai gerai nustato, iš kur sklinda konkretūs garsai mus supančioje daugialypėje aplinkoje. Todėl kartais atrodo, kad garsas neatitinka vaizdo televizoriuje su šoninėmis arba rėme integruotomis garso kolonėlėmis. BRAVIA XR televizoriuose naudojamas pažangus garso apdorojimo metodas, kuriuo galima ekrane aptikti garso padėtį ir perkelti jį į tinkamą vietą. Todėl jaučiamės, tarsi būtume pačiame scenos centre.

Aukštesnio lygio virtuali garso patirtis 

Įprasto televizoriaus garsas kambaryje pasklinda horizontaliai, o BRAVIA XR išsiunčia garsą visomis kryptimis – visai kaip realybėje. Bet koks turinys yra išanalizuojamas ir konvertuojamas į aukštesnės kokybės 5.1.2ch erdvinį garsą, suteikiantį daugialypę patirtį. Garsas sklinda ne tik horizontaliai, bet ir vertikaliai, sukurdamas tikrą 3D garsovaizdį.

Moteris sėdi svetainėje ant sofos ir žiūri TV, garso bangoms sklindant iš virtualių garsiakalbių virš, už ir priešais ją
Išgirskite apie BRAVIA XR filosofiją 

Išgirskite, ką sako BRAVIA XR televizorių inžinierių komanda apie tai, kas juos paskatino sukurti visiškai naujos rūšies TV procesorių.

Sužinokite kas įkvėpė BRAVIA XR dizainą

Išgirskite BRAVIA XR dizaino kūrybinės komandos pasakojimą apie minimalistinę koncepciją – ypač siaurus rėmelius ir vienos plokštės dizainą, kuris suteikia tikrai įtraukiančią patirtį namuose.

Žiūrėkite naująjį BRAVIA XR TV pranešimą

Sužinokite kokia filosofija slypi už BRAVIA XR su integruotu kognityviniu procesoriumi XR, ir kaip jis patobulina vaizdą ir garsą, siekiant sukurti ypač realistišką patirtį. Žr. mūsų partnerių interviu apie BRAVIA CORE ir „Google TV“ ir kaip jie dalyvavo diegiant šias funkcijas.

Žiūrėkite BRAVIA XR demonstraciją

Sužinokite apie BRAVIA XR gaminių asortimento technologiją ir kaip visi šie vaizdo, garso ir išmaniųjų funkcijų patobulinimai padaro šiuos televizorius išskirtiniais.

XPERIA 5 II Newsletter Subscription
.
Alpha-XC Newsletter Subscription
.
.