Pirmasis pasaulyje televizorius su pažintiniu intelektu – naujas vaizdo ir garso lygmuo

Kas yra kognityvinis intelektas?

Mūsų pasaulio suvokimas remiasi informacija, kuri per mūsų akis ir ausis vienu metu patenka į smegenis. Įprastas DI gali atskirai aptikti ir analizuoti tokius elementus, kaip spalva, kontrastas ir detalės. „Cognitive Processor XR“, kaip mūsų smegenys, kryžmine analize tiria visus elementus kartu.

Analizuoja galybę informacijos, visai kaip mūsų smegenys

Siekiant sukurti šį tikrovei prilygstantį jausmą, „Cognitive Processor XR“ padalina ekraną į šimtus zonų ir atpažįsta jų individualius objektus geriau nei bet kada anksčiau. Be to, kryžminė analizė atliekama su keliais šimtais tūkstančių skirtingų elementų, kurie sudaro vaizdą per sekundę – taip pat, kaip mūsų smegenys.

Vaizdai būtent tokie, kokius mato jūsų akys 
Padalintas ekranas su povu, demonstruojantis, kaip reguliuojama vaizdo spalvos, kontrasto, aiškumo ir judesio pusiausvyra
Visų elementų harmonija realistiškame vaizde

Kitaip nei įprasti televizoriai, kuriuose visi vaizdo elementai suvienodinami, BRAVIA XR televizoriai atlieka kryžminę elementų analizę ir juos susiedami sureguliuoja iki geriausio galutinio rezultato, kad jūs matytumėte harmoningą ir natūralų vaizdą.

Vaizduojama moteris traukinyje su paryškintais fokusavimo patobulinimais BRAVIA XR televizoriuose
Fokusuoja taip pat, kaip mūsų akys

BRAVIA XR televizoriai veikia taip pat kaip jūsų akys – scenoje aptinka pagrindinį židinio tašką ir sustiprina kiekvieną objekto detalę, kad ji išsiskirtų natūraliai juntamu gyliu, visai kaip tikrovėje. 

Sukuriamas realistiškesnis, labiau įtraukiantis garsovaizdis, visai kaip realiame gyvenime
Televizoriaus ekrane rodoma dainuojanti moteris su mikrofonu, iš kurio sklinda garso bangos
Į veiksmą įtraukiantis garso išdėstymas

Pažangiu garso apdorojimu, imituojančiu žmogaus ausies funkcijas, pasižymintys BRAVIA XR televizoriai nustato, iš kur sklinda garsas, ir suderina jį su vaizdu ekrane, kad pasijustumėte pačiame scenos centre.

Moteris sėdi svetainėje ant sofos ir žiūri TV, garso bangoms sklindant iš virtualių garsiakalbių virš, už ir priešais ją
Aukštesnio lygio virtuali garso patirtis 

Dėl horizontaliai ir vertikaliai sklindančio garso BRAVIA XR televizoriai suteikia išties daugialypę patirtį. Jie analizuoja ir konvertuoja garsą į aukštesnės kokybės 5.1.2 kan. erdvinį garsą, sukurdami tikrą 3D garsovaizdį. 

Daugiau jaudinančių pojūčių ir emocijų perteikiantis ekranas

Kaip jaučiate realybę? Šį klausimą siekia atsakyti BRAVIA XR televizoriai su „kognityviniu intelektu“. Supratimas, kaip mato mūsų akys ir kaip girdi mūsų ausys, padeda ekrane perteikti žmogaus perspektyvą – realiam pasauliui labiau prilygstančius pojūčius, įtraukiančius į kiekvieną sceną.

Išgirskite apie BRAVIA XR filosofiją 

Išgirskite, ką sako BRAVIA XR televizorių inžinierių komanda apie tai, kas juos paskatino sukurti visiškai naujos rūšies TV procesorių.

Sužinokite kas įkvėpė BRAVIA XR dizainą

Išgirskite BRAVIA XR dizaino kūrybinės komandos pasakojimą apie minimalistinę koncepciją – ypač siaurus rėmelius ir vienos plokštės dizainą, kuris suteikia tikrai įtraukiančią patirtį namuose.

Žiūrėkite naująjį BRAVIA XR TV pranešimą

Sužinokite kokia filosofija slypi už BRAVIA XR su integruotu kognityviniu procesoriumi XR, ir kaip jis patobulina vaizdą ir garsą, siekiant sukurti ypač realistišką patirtį. Žr. mūsų partnerių interviu apie BRAVIA CORE ir „Google TV“ ir kaip jie dalyvavo diegiant šias funkcijas.

Žiūrėkite BRAVIA XR demonstraciją

Sužinokite apie BRAVIA XR gaminių asortimento technologiją ir visus vaizdo, garso bei išmaniųjų funkcijų patobulinimus, kurie daro šiuos televizorius išskirtinius.

XPERIA 5 II Newsletter Subscription
.
Alpha-XC Newsletter Subscription
.
.