CES 2015

Pristatome ateities televizorių

Patobulintas vaizdas. Dailus dizainas. Inovatyvus valdymas. Mūsų naujieji BRAVIA® televizoriai, kuriuos pristatysime CES 2015, iš esmės pakeis jūsų televizijos žiūrėjimo įpročius.

Lustas, kuris viską keičia

Daugiau ryškumo, spalvų ir kontrasto. Ir nesvarbu, ką žiūrite.

Galingas „4K Processor X1“ – mėgaukitės jaudinančia vaizdo kokybe visada. Kiekvienas šaltinis yra išanalizuojamas, tada vaizdas konvertuojamas į 4K raišką – pradedant TV transliacijomis, baigiant „Blu-ray“ įrašais, DVD ar net 4K interneto vaizdo įrašais. Pritrenkiami 4K vaizdai dabar ryškesni, su daugiau natūralių spalvų, kontrasto.

Tradicinis televizorius
Tradicinis televizorius
„Sony“ 4K televizorius su „4K Processor X1“
„Sony“ 4K televizorius su „4K Processor X1“
„4K X-Reality PRO“ logotipas
Precision Detail Enhancer

Mūsų galingas „4K Processor X1“ į didesnę raišką konvertuoja kiekvieną vaizdo pikselį. Išanalizavus atskiras kiekvienos scenos dalis, jos susiejamos su specialia vaizdų duomenų baze, kad būtų atkuriamas išskirtinai natūralus ir detalus vaizdas.

„TRILUMINOS colour“ logotipas
Tikslus spalvų atkūrimas

BRAVIA® atkuria dar daugiau natūralių spalvų – dabar vaizdas patobulinamas 4K apdorojimo ir dinaminio spalvų valdymo funkcijomis, kurios sustiprins pojūčius, nesvarbu, ką žiūrėtumėte.

„X-tended Dynamic Range“ logotipas
Dynamic Contrast Enhancer

„4K Processor X1“ sustiprina „X-tended Dynamic Range“ ir „X-tended Dynamic Range PRO“ efektą ir 2K, ir 4K turinio vaizduose, todėl atkuriama sodresnė juoda ir ryškesnės šviesios spalvos.

Ploniausias 4K televizorius

Toks plonas, kad nepastebimai susilies su jūsų interjeru

Sustiprinkite visus pojūčius: naujajame BRAVIA® puikiai dera forma ir funkcionalumas. Vos 4,9 mm storio televizorius papuoš jūsų sieną lyg meno kūrinys. Ekranas be jokio rėmelio leis mėgautis jaudinančiais vaizdais, kurie tiesiog įtrauks – pamirškite apie televizoriaus ekraną, mėgaukitės tik stulbinamais 4K vaizdais.

BRAVIA® su „Android TV™“

Jūsų išmanusis televizorius dabar dar sumanesnis. Įsivaizduokite, kokiomis pramogomis galite mėgautis savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje – dabar visu tuo mėgaukitės dideliame ir geresniame BRAVIA® ekrane.

2015 m. BRAVIA® asortimentas
W85C/80C serija

X-Reality PRO
Android TV
One-Flick Entertainment
3D vaizdas

W85C/80C serija
W75C serija
W75C serija

X-Reality PRO
Android TV
One-Flick Entertainment

W70C serija
W70C serija

„X-Reality PRO“
„One-Flick Entertainment“
Dalijimasis nuotraukomis