Kino pojūčiai namuose: mėgaukitės BRAVIA XR™ pridėtais filmais

Daugybė pridėtų filmų laukia jūsų. BRAVIA XR, „Pure Stream™“ ir „IMAX® Enhanced“ technologijos leis matyti įspūdingus vaizdus ir klausytis ekspresyvaus garso.
BRAVIA CORE naudojamas visuose BRAVIA XR modeliuose: Z9J, A90J, A80J, X95J ir X90J.

BRAVIA CORE

Kartu su atrinktais televizoriais gausite:

5 ARBA 10 FILMŲ
12 ARBA 24 MĖNESIUS NERIBOTO TRANSLIAVIMO

5 filmus ir 12 mėnesių neriboto transliavimo gausite įsigiję modelius A80J, X95J ir X90J
10 filmų ir 24 mėnesius neriboto transliavimo gausite įsigiję modelius Z9J ir A90J

Rinkitės iš šimtų naujausių filmų ir klasikinių, milžiniško populiarumo filmų

Čia rasite naujų ir klasikinių milžiniško populiarumo filmų. Naudodami BRAVIA CORE kreditus pasirinkite, ką norite žiūrėti, iki 4K HDR kokybe.
 

Neribotas populiariausių filmų leidimas

Naudodamiesi BRAVIA CORE prenumeruojate daugybę filmų, kuriuos galite transliuoti iki 4K HDR kokybės raiška bet kada ir tiek kartų, kiek patinka.

Žiūrėkite naudodami „Pure Stream™“ – tai aukščiausia transliavimo vaizdo kokybė

BRAVIA CORE yra „Pure Stream™“ technologija, kuri leidžia transliuoti iki 80 Mbps sparta ir atkuria įvairų nesuprastėjusios 4K UHD vaizdo kokybės turinį. Šią funkciją labai paprasta įjungti BRAVIA CORE televizoriaus nustatymuose. Įjungus, televizoriuje visada veikia adaptyviosios transliavimo funkcijos.

Tegu „IMAX® Enhanced“ išlaisvina IMAX® galią jūsų namuose

Mėgaukitės itin ryškiais 4K HDR vaizdais su IMAX® firmine „Digital Media Remastering“ technologija, specialiai pritaikyta BRAVIA XR. Kai kurie filmai taip pat išsiskiria išplėstu vaizdo formatu, kad matytumėte dar daugiau aprėpiantį ir dar labiau įtraukiantį vaizdą.
Visa tai suderinus su įspūdinga DTS garso technologija, „IMAX® Enhanced“ filmai BRAVIA CORE jums iš tiesų leis namuose pasijusti kaip kine.

Per BRAVIA CORE pasiekite didžiausią „IMAX® Enhanced“ kolekciją

Nuolat auganti „IMAX® Enhanced“ filmų biblioteka suteiks galimybę dar labiau pagerinti savo namų kino patirtį su BRAVIA CORE jūsų BRAVIA XR televizoriuje. Mėgaukitės didžiausia „IMAX Enhanced“ kolekcija išskirtiniu IMAX vaizdu ir garsu, skaitmeniniu būdu patobulintu ir optimizuotu įspūdingai žiūrėjimo patirčiai BRAVIA XR televizoriais*
*Filmų pasirinkimas ir prieinamumas priklauso nuo regiono / kalbos

Naudodami „Studio Access“ pasinerkite giliau į savo mėgstamus filmus

Kokia yra jūsų mėgstamiausių filmų vidinė istorija apie tai, kas vyko užkulisiuose? BRAVIA CORE suteikia daug papildomos medžiagos, interviu ir dar daugiau.

Filmo „Džiumandži: kitas lygis“ reklaminis skelbimas BRAVIA ekrane
Išgirskite iš pramogų pasaulio lyderių apie tai, kas įkvėpė BRAVIA CORE

Sužinokite daugiau apie tai, kodėl BRAVIA XR televizoriai gali suteikti geriausias pramogas su BRAVIA CORE.

Sąlygos

„BRAVIA CORE“ prieigos programa („Programa“) prieinama Europoje* „Sony“ išmaniesiems televizoriams, kurie įtraukti į programą. Į programą įtrauktų „Sony“ išmaniųjų televizorių modeliai („Įtraukti televizoriai“): Z9J, A90J, A80J, A83J, A84J, X95J, X90J, X92J, X93J ir X94J.
Į programą įtraukto televizoriaus pirkimo kaina apima laikiną prieigą prie „BRAVIA Core“ paslaugos, atsižvelgiant į toliau nurodytas sąlygas: i) riboti filmų kreditai 10 filmų kreditų Z9J ir A90J arba 5 filmų kreditai visiems kitiems į programą įtrauktiems televizoriams. Šiuos kreditus galima naudoti renkantis iš mažiausiai 300 filmų (su vienu filmo kreditu galima išpirkti vieną filmą). Filmų kreditai galioja 12 mėnesių nuo jų įtraukimo į jūsų BRAVIA CORE paskyrą registracijos metu, tačiau galėsite išpirktus filmus žiūrėti per BRAVIA CORE iki 2026 m. vasario 23 d., atsižvelgiant į BRAVIA CORE paslaugų teikimo sąlygas; ir ii) laikina prieiga prie prenumeruojamo pagal pageidavimą žiūrimų vaizdo įrašų turinio24 mėnesių BRAVIA CORE pagal pageidavimą žiūrimų vaizdo įrašų prenumerata Z9J ir A90J arba 12 mėnesių visiems kitiems į programą įtrauktiems televizoriams. Prenumeratos laikotarpis prasidės nuo jūsų BRAVIA CORE paskyros užregistravimo. Pasibaigus laikinos prenumeratos, gautos įsigijus į programą įtrauktą televizorių, laikotarpiui, jūsų prieiga prie prenumeruojamo vaizdo įrašų turinio bus panaikinta. Bet kokiam prenumeratos atnaujinimui bus taikomos BRAVIA CORE paslaugos teikėjo sutarties sąlygos, atsižvelgiant į taikomas šios paslaugos sąlygas.
Norėdami pasinaudoti programa, turite užregistruoti BRAVIA CORE paskyrą savo į programą įtrauktame televizoriuje iki 2024 m. vasario 23 d. Jei iki šios dienos neužregistruosite paskyros, jūsų prieiga prie BRAVIA CORE paslaugos pagal programą nuo šios datos nebegalios. Kai užsiregistruosite, gausite paskyros patvirtinimo el. laišką bei BRAVIA CORE filmų kreditų, taip pat į jūsų paskyrą automatiškai bus įtrauktą pirmiau aprašyta pagal pageidavimą žiūrimų vaizdo įrašų prenumerata. BRAVIA CORE naudojimo sąlygos, paslaugos teikimo sąlygos ir privatumo politika nustato BRAVIA CORE naudojimą. Norėdami užregistruoti BRAVIA CORE paskyrą, turite būti 18 metų arba vyresnio amžiaus ir sutikti su BRAVIA CORE naudojimo sąlygomis, paslaugos teikimo sąlygomis ir privatumo politika. Norint dalyvauti šioje programoje, į programą įtrauktame televizoriuje turi būti įdiegta naujausia BRAVIA CORE programėlės versija. Naujausią BRAVIA CORE programėlės versiją galima atsisiųsti iš „Google Play Store“.
Norint atlikti transakcijas BRAVIA CORE platformoje, reikalingi programėlėje įsigyjami kreditai. Šiuo metu pagal programą BRAVIA CORE platformoje negalima atlikti piniginių transakcijų ar įsigyti papildomų kreditų. Pasiekiami filmai gali būti keičiami be išankstinio įspėjimo. Visi filmai siūlomi aukščiausios galimos kokybės formatu, įskaitant standartinę raišką, didelę raišką, 4K, 4K HDR ar 4K „IMAX ® Enhanced“; pasiekiamumas priklauso nuo rinkos ir filmo. „IMAX®
Enhanced“ turinys įgalina geriausius „IMAX® Enhanced“ pojūčius – „IMAX® Enhanced“ filmai galimi tik televizoriuose, kuriuose įdiegta sertifikuota „IMAX®
Enhanced“ technologija.
Viena BRAVIA CORE paskyra vienu metu leidžia transliuoti ne daugiau kaip 4 Įtrauktuose televizoriuose. Kai kuriose šalyse ir kai kuriomis kalbomis BRAVIA CORE gali būti nepalaikoma. „Sony“ pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti BRAVIA CORE platformą, pristabdyti prieigą prie jos ir (arba) nutraukti galimybę ja naudotis. BRAVIA CORE turi „Pure Stream™“ technologiją, kuri leidžia transliuoti nuo 30 iki 80 Mbps greičiu. Norėdami naudotis „Pure Stream™“ 30 Mbps greičiu, minimalus jūsų interneto greitis turi būti 43 Mbps. Norėdami naudotis aukščiausios kokybės „Pure Stream™“, kuri yra 80 Mbps, minimalus jūsų interneto greitis turi būti 115 Mbps. BRAVIA CORE neatsako už jūsų tinklo apribojimus ar pasiekiamą pralaidumą. Taikomi tinklo paslaugų teikėjo apribojimai ir sąlygos.
„Sony“ negrąžina pinigų ar kreditų už dalinius laikotarpius arba nepanaudotus kreditus ir (arba) neperžiūrėtą BRAVIA CORE turinį. Jūsų prieiga prie BRAVIA CORE paslaugos pagal programą yra neperleidžiama ir negrąžintina. Filmų kreditai neturi piniginės ar grąžinamosios vertės ir jie negali būti parduoti ar perparduoti.
„Sony Europe B.V.“ 

„SONY“ yra registruotasis „Sony Corporation“ prekės ženklas. „BRAVIA“ ir „BRAVIA CORE“ yra „Sony Corporation“ prekės ženklai arba registruotieji prekės ženklai. „Google TV“ ir susiję logotipai yra „Google LLC“ prekių ženklai. „Google Play Store“ yra „Google LLC“ prekės ženklas. „IMAX®“ yra „IMAX Corporation“ registruotasis prekės ženklas. Kiti čia paminėti produktų ir įmonių pavadinimai gali būti jų atitinkamų savininkų prekių ženklai. Piktogramos ir vaizdai yra imituojami ir yra skirti tik iliustraciniams tikslams. Visos čia aiškiai nesuteiktos teisės yra saugomos. Visos sąlygos gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
*Ši programa galioja šiose šalyse: Albanija, Andora, Austrija, Belgija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Kipras, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Grenlandija, Vengrija, Islandija, Airija, Italija, Latvija, Lichtenšteinas, Lietuva , Liuksemburgas, Makedonija, Malta, Moldova, Monakas, Juodkalnija, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, San Marinas, Serbija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Turkija, Jungtinė Karalystė, Gibraltaras, Kosovas ir Vatikanas.

XPERIA 5 II Newsletter Subscription
.
Alpha-XC Newsletter Subscription
.
.