Kino pojūčiai namuose: mėgaukitės BRAVIA XR™ pridėtais filmais

Daugybė pridėtų filmų laukia jūsų. BRAVIA XR, „Pure Stream™“ ir „IMAX® Enhanced“ technologijos leis matyti įspūdingus vaizdus ir klausytis ekspresyvaus garso.
BRAVIA CORE naudojamas visuose BRAVIA XR modeliuose: Z9J, A90J, A80J, X95J ir X90J.

Rinkitės iš šimtų naujausių filmų ir klasikinių, milžiniško populiarumo filmų

Čia rasite naujų ir klasikinių milžiniško populiarumo filmų. Naudodami BRAVIA CORE kreditus pasirinkite, ką norite žiūrėti, iki 4K HDR kokybe.
 

Neribotas populiariausių filmų leidimas

Naudodamiesi BRAVIA CORE prenumeruojate daugybę filmų, kuriuos galite transliuoti iki 4K HDR kokybės raiška bet kada ir tiek kartų, kiek patinka.

Žiūrėkite naudodami „Pure Stream™“ – tai aukščiausia transliavimo vaizdo kokybė

BRAVIA CORE yra „Pure Stream™“ technologija, kuri leidžia transliuoti iki 80 Mbps sparta ir atkuria įvairų nesuprastėjusios 4K UHD vaizdo kokybės turinį. Šias funkcijas labai paprasta įjungti BRAVIA CORE televizoriaus nustatymuose. Įjungus, televizoriuje visada veikia adaptyviosios transliavimo funkcijos.

Filmo „Spider Man: Far From Home“ vaizdas BRAVIA ekrane su IMAX ENHANCED logotipu
Tegu „IMAX® Enhanced“ išlaisvina IMAX® galią jūsų namuose

Žiūrėkite filmus iš „IMAX® Enhanced“ kolekcijos, kad namuose pasijustumėte lyg kine. BRAVIA XR optimizuotas televizorius perteikia patobulintus IMAX® vaizdus ir įtraukiančius DTS garsus.

Naudodami „Studio Access“ pasinerkite giliau į savo mėgstamus filmus

Kokia yra jūsų mėgstamiausių filmų vidinė istorija apie tai, kas vyko užkulisiuose? BRAVIA CORE suteikia daug papildomos medžiagos, interviu ir dar daugiau.

Filmo „Džiumandži: kitas lygis“ reklaminis skelbimas BRAVIA ekrane
Išgirskite iš pramogų pasaulio lyderių apie tai, kas įkvėpė BRAVIA CORE

Sužinokite daugiau apie tai, kodėl BRAVIA XR televizoriai gali suteikti geriausias pramogas su BRAVIA CORE.

Sąlygos

Ši akcija prasideda 2021 m. vasario 24 d.  ir baigsis 2023 m. gruodžio 31 d.. Šią Akciją „Sony“ gali bet kada nutraukti savo nuožiūra. Ši Akcija galima Europoje* ir taikoma „Sony“ išmaniesiems televizoriams, įtrauktiems į šią Akciją. Įtraukti„Sony“ modeliai („Įtraukti televizoriai“) yra Z9J, A90J, A80J, A83J, A84J, X95J, X90J, X92J, X93J ir X94J.
Norėdami gauti galimybę naudotis šios Akcijos pasiūlymais, įsigykite Įtrauktus televizorius ir užsiregistruokite BRAVIA CORE™ iki 2024 m. vasario 23 d. Ši Akcija suteikia jums teisę į (taikant šias sąlygas): i) 10 filmų kreditų užZ9J ir A90J arba 5 filmų kreditų už kitus Įtrauktus televizorius (vieno filmo kredito pakanka gauti vieną filmą), kurie galioja ne mažesniam kaip 300 filmų sąrašui. Filmų kreditų galiojimas baigsis po 12 mėnesių nuo jų įtraukimo į jūsų BRAVIA CORE paskyrą, bet galite žiūrėti filmus, kuriuos gavote už kreditus, per transliavimo prieigą iki 2026 m. vasario 23 d., pagal BRAVIA CORE Paslaugos teikimo sąlygas; ir ii) 24 mėnesių BRAVIA CORE vaizdo įrašų pagal poreikį prenumeratą už Z9J ir A90J arba 12 mėnesių už visu kitus Įtrauktus televizorius. Prenumeratos laikotarpis prasidės nuo jūsų BRAVIA CORE paskyros užregistravimo laiko. Pasibaigus prenumeratos laikotarpiui, baigsis jūsų prieiga prie vaizdo įrašų pagal poreikį turinio.
Kad galėtumėte naudotis šia Akcija, turite užregistruoti ir sukurti BRAVIA CORE paskyrą savo Įtrauktam televizoriui iki 2024 m. vasario 23 d.. Užsiregistravę, gausite el. laišką apie paskyros patvirtinimą ir BRAVIA CORE filmų kreditai bei vaizdo įrašų pagal poreikį prenumerata, aprašyta 2 skyriuje, bus automatiškai įtraukti į jūsų paskyrą. Norėdami sukurti BRAVIA CORE paskyrą, turite būti 18 metų amžiaus arba vyresni bei sutikti su akcijos sąlygomis, BRAVIA CORE Naudojimosi sąlygomis, Paslaugos teikimo sąlygomis ir Privatumo politika. Kad galėtumėte gauti šios Akcijos teikiamus privalumus, jūsų Įtrauktame televizoriuje turi būti atnaujinta BRAVIA CORE programėlė. Naujausią BRAVIA CORE programėlę rasite „Google Play Store“.
Norint atlikti transakcijas BRAVIA CORE platformoje, reikalingi programėlėje įsigyjami kreditai. BRAVIA CORE platformoje negalima atlikti piniginių transakcijų ar įsigyti papildomų kreditų. Pasiekiami filmai gali būti keičiami be išankstinio įspėjimo. Visi filmai siūlomi aukščiausios galimos kokybės formatu, įskaitant standartinę raišką, didelę raišką, 4K, 4K HDR ar 4K „IMAX ® Enhanced“; pasiekiamumas priklauso nuo rinkos ir filmo. „IMAX® Enhanced“ turinys įgalina geriausius „IMAX® Enhanced“ pojūčius – „IMAX® Enhanced“ filmai galimi tik televizoriuose, kuriuose sertifikuota „IMAX® Enhanced“ technologija.
Viena BRAVIA CORE paskyra vienu metu leidžia transliuoti ne daugiau kaip 4 Įtrauktuose televizoriuose. Kai kuriose šalyse ir kai kuriomis kalbomis BRAVIA CORE gali būti nepalaikoma. „Sony“ pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti BRAVIA CORE platformą, pristabdyti prieigą prie jos ir (arba) nutraukti galimybę ja naudotis. BRAVIA CORE turi „Pure Stream™“ technologiją, kuri leidžia transliuoti nuo 30 iki 80 MB/s greičiu. Norėdami naudotis „Pure Stream™“ 30 MB/s greičiu, minimalus jūsų interneto greitis turi būti 43 MB/s. Norėdami naudotis aukščiausios kokybės „Pure Stream™“, kuri yra 80 MB/s, minimalus jūsų interneto greitis turi būti 115 MB/s. BRAVIA CORE neatsako už jūsų tinklo apribojimus ar pasiekiamą pralaidumą. Taikomi tinklo paslaugų teikėjo apribojimai ir sąlygos.
Šios akcijos pasiūlymai, įskaitant filmų kreditus, nėra grąžinami grynaisiais, neperleidžiami, negali būti derinami su kitais pasiūlymais ar nuolaidomis. Filmų kreditai neturi grynųjų pinigų ar piniginės grąžos vertės ir nėra parduodami ar perparduodami. Šios Akcijos pasiūlymai gali būti keičiami be išankstinio įspėjimo.
Akcijos steigėja: „Sony Europe B.V.“ 

„SONY“ yra registruotasis „Sony Corporation“ prekės ženklas. „BRAVIA“ ir „BRAVIA CORE“ yra „Sony Corporation“ prekės ženklai arba registruotieji prekės ženklai. „Google TV“ ir susiję logotipai yra „Google LLC“ prekių ženklai. „Google Play Store“ yra „Google LLC“ prekės ženklas. „IMAX ®“ yra „IMAX Corporation“ registruotasis prekės ženklas. Kiti čia paminėti produktų ir įmonių pavadinimai gali būti jų atitinkamų savininkų prekių ženklai. Piktogramos ir vaizdai yra imituojami ir yra skirti tik iliustraciniams tikslams. Visos čia aiškiai nesuteiktos teisės yra saugomos. Visos sąlygos gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
*Ši Akcija galioja šiose Europos šalyse: Albanija, Andora, Austrija, Belgija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Kipras, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Grenlandija, Vengrija, Islandija, Airija, Izraelis, Italija, Latvija, Lichtenšteinas, Lietuva , Liuksemburgas, Makedonija, Malta, Moldova, Monakas, Juodkalnija, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, San Marinas, Serbija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Turkija, Jungtinė Karalystė, Gibraltaras, KOSOVO ir Vatikanas.

XPERIA 5 II Newsletter Subscription
.
Alpha-XC Newsletter Subscription
.
.