Tobula garso ir 
vaizdo harmonija

Visiškai pasinerkite į veiksmą

Kitaip nei visi kiti televizoriai, BRAVIA tobulai suderina garsą su vaizdu. Galite ne tik pasinerti į stulbinamos kokybės vaizdą, bet ir mėgautis galingu ir aiškiu garsu, kuris sklinda tiksliai iš ten, iš kur ir turėtų sklisti. Be to, šį gražaus dizaino televizorių labai lengva valdyti balsu.

Neįtikėtinas realizmas A8 serijos įrenginiuose

Dar niekada žiūrėjimo pojūčiai nebuvo tokie įtraukiantys: tarsi kino teatre pasinerkite į veiksmą ir patirkite stulbinantį aiškumą, spalvas ir kontrastą.
 

Tobulas kontrastas XH95 serijos įrenginiuose

Sodresni juodi atspalviai sujungiami su ryškesnėmis šviesiomis sritimis taip, kad „Sony“ geriausiuose 4K LCD televizoriuose būtų sukuriamas įspūdingas kontrastas.
 

Vaizdas, rodantis, kaip atkuriamas garsas BRAVIA televizoriuje
Visapusiai garso pojūčiai

A8 serijos televizorių garsiakalbiai skleidžia galingą ir aiškų garsą iš ten, kur vyksta veiksmas. XH95 serijos televizoriuose aukštųjų dažnių garsiakalbiai išdėstyti aplink ekraną taip, kad būtų tiksliai valdoma garso sklidimo vieta, o garsas nuolat optimizuojamas, kad girdėtumėte garsą iš tinkamos ekrano dalies.

Pasinerkite į pasaulį, kuriame yra daugiau pramogų

Naujieji „Sony BRAVIA“ leis visiškai pasinerti į veiksmą – jie lengvesni naudoti, greitesni. Naudokitės balsu aktyvinamais valdikliais ir pasiekite daugiau nei 5000 programų, be to, televizorius lengva sinchronizuoti su pagalbiniais namų įrenginiais.

Vaizdas, rodantis programas BRAVIA televizoriuje
Tobula jūsų namų ir BRAVIA harmonija

Neišsikišę kraštai, vienos plokštės konstrukcija ir garso neskleidžiantis stovas. Tai leidžia jums sutelkti visą dėmesį į tai, ką žiūrite, o ne į patį televizorių. Be to, aukščiausios kokybės dvipusis stovas leidžia pakelti televizorių, kad tilptų pailgasis garsiakalbis.