Praleisti ir pereiti prie turinio
Ausinės

„Bluetooth®“ ausinės

Klausytis muzikos iš MP3 grotuvo ar išmaniojo telefono paprasta naudojant mūsų „Bluetooth®“ ausines. Skaitydami toliau sužinosite daugiau ir išsirinksite sau tinkamiausią porą.

Įženkite į pasaulį be laidų

Mūsų „Bluetooth®“ ausinės užtikrina laisvę ir patogumą. Tokios puikios savybės kaip dideli garsiakalbiai, plataus dažnių diapazonas ir garso pagerinimo technologijos padeda kokybiškai perteikti kiekvieną įrašą. Jokie laidai netrukdys mėgautis muzika.

Vyras bėga dėvėdamas „Bluetooth®“ ausines
Žmogus, dėvintis „Sony“ geriausias „Bluetooth®“ ausines kelionėje

Patogus prijungimas

„Bluetooth®“ ausinės – maloniau klausytis. Akimirksniu galite prijungti ausines prie išmaniojo telefono, planšetės ar MP3 grotuvo. Išbandykite itin kompaktiškus „Bluetooth®“ ausų kištukus, o „Sony“ technologijos galią įsidėkite į kišenę.

Išbandykite didelės raiškos garsą

Kai kurios „Bluetooth®“ ausinės atkuria didelės raiškos garsą. Sujungdamas kiekvieną komponentą nuo signalo iki garsiakalbio didelės raiškos garsas perteikia subtiliausius muzikos niuansus. DSEE perteikia kiekvieną natą taip, kaip numatė atlikėjas.

„Sony“ geriausios „Bluetooth®“ ausinės su didelės raiškos garsu
Juodos „Bluetooth®“ į ausis įstatomos „Sony“ ausinės

Kokybiški komponentai

Mėgaukitės stulbinama mūsų „Bluetooth®“ į ausis įstatomų ausinių garso kokybe. Aukštų technologijų garsiakalbiai užtikrina tikslų muzikos skambesį. Platus mūsų „Bluetooth®“ ausinių dažnių diapazonas tiksliai perteikiamas bet kokiu garsumu.

Naujos aukštumos žemiesiems dažniams

Mūsų geriausios „Bluetooth®“ ausinės perteikia galingus bosus. Žemųjų dažnių valdymo angos sumažina iškraipymus ir pagerina oro srautą, taip optimizuojami žemieji dažniai. Galingi neodimio garsiakalbiai suteikia kiekvienai natai sodrumo ir galios.

Vyras klausosi naudodamas „Bluetooth®“ į ausis įstatomas ausines
„Sony“ juodos „Bluetooth®“ ausinės su telefonu 

Neįtikėtinai patogios

„Bluetooth®“ ausinės palengvins gyvenimą. Naudodami belaidę technologiją be painių laidų lengvai prisijungsite prie išmaniojo telefono, planšetės ar MP3 grotuvo. Integruotais valdikliais galėsite praleisti įrašus, o mikrofonu atsiliepti į skambučius.