„Blu-ray Disc™“ leistuvas su integruotu „Wi-Fi®“ vaizdai
„Blu-ray Disc™“ leistuvas su integruotu „Wi-Fi®“ vaizdai
Sparčios, didelės raiškos transliacijos

Transliuokite ir lengvai naršykite su BDP-S3700, naudoti su „Wi-Fi“ optimizuotu „Blu-ray Disc™“ leistuvu, kuris sklandžiai transliuoja internetines laidas ir mediją „Full HD“ raiška. Naršykite mobilųjį turinį per televizorių, naudodami ekrano vaizdo dubliavimo funkciją.

DLNA
DLNA bendrinimas namuose

Naudodami DLNA galite dalytis multimedijos turiniu su visais palaikomais įrenginiais savo namuose.

Garso kokybė
Aukštos klasės garso kokybė

Mėgaukitės visomis smulkiausiomis originalaus įrašo detalėmis su aiškiu, itin tiksliu erdviniu garsu su „Dolby® TrueHD“ ir DTS-HD.

Super Wi-Fi®
Spartusis srautinis perdavimas

Naudodami integruotą „Wi-Fi®“ ir MIMO technologiją naršykite žiniatinklyje ir sklandžiai transliuokite vaizdo įrašus.

„Full HD“
Viską matykite „Full HD“ formatu

Mėgaukitės ryškiais, didelės raiškos ir detaliais vaizdais, kad ir ką žiūrėtumėte – DVD, „Blu-ray Discs™“ įrašus ar internetu transliuojamą turinį. BDP-S3700 standartinės raiškos DVD filmus konvertuoja į HD artimą formatą, todėl jie tampa ryškūs ir detalūs.

Atgyjančios spalvos

Žiūrėjimo pojūčius sustiprins plati sodrių spalvų „TRILUMINOS™ colour“ paletė. Išskirtinai būdinga tik „Sony“ ir pritaikyta specialiai TRILUMINOS™ televizoriams – sunkiai atkuriami raudonos, mėlynos ir žalios spalvos atspalviai ekrane atrodo tiesiog įspūdingai, kraštovaizdžius ir jūros tolių vaizdus paversdami dar realistiškesniais.

Stipresnis signalas naudojant „Wi-Fi®“ ir MIMO technologija

Keleto antenų konstrukcija, suderinta su priekyje įrengtu mikroschemos moduliu, užtikrina didžiausią signalo stiprumą, todėl galėsite mėgautis sklandžiu vaizdo transliavimu ir jautriu naršymu.

Super Wi-Fi, blu ray leistuvas su wifi,
Peržiūrėkite išmaniojo telefono turinį dideliame ekrane

Žiūrėkite ir dalykitės išmaniojo telefono turiniu savo televizoriuje. Naudodami „Miracast™“, galėsite perkelti nuotraukas, vaizdo įrašus ir muziką į didelį ekraną.

Ekrano dubliavimo funkcija
USB savaiminis diegimas
USB savaiminis diegimas

Tiesiog prijunkite USB įrenginį prie prievado ir dalykitės dainomis, nuotraukomis ir multimedijos turiniu savo televizoriuje.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Lengvai transliuokite ir naršykite naudodami BDP-S3700 – „Wi-Fi®“ optimizuotą „Blu-ray Disc™“ leistuvą, kuris sklandžiai atkuria interneto laidas ir laikmenas „Full HD“ raiška. Peržiūrėkite mobiliųjų įrenginių turinį televizoriuje naudodami ekrano dubliavimą, ir sužinokite daugiau apie laidas, naudodami „TV SideView“ – programą, kurią pasitelkę galėsite ir nuotoliniu būdu valdyti leistuvą savo mobiliuoju įrenginiu.
  • Transliuokite belaidžiu būdu iš daugybės interneto pramogų teikėjų

  • Mėgaukitės greitu, stabiliu „Wi-Fi®“ ryšiu, net kai transliuojate HD raiška

  • Žiūrėkite išmaniojo telefono turinį, pasinaudoję ekrano dubliavimo funkcija

  • Paleidžiama greičiau nei per sekundę spartaus paleidimo režimu

  • Viskas paprasta naudojant naują į vartotoją orientuotą sąsają

Atkūrimas
ANKST. / KITAS, ATGAL / PIRMYN, Atkūrimas ŽINGSNIAIS (PIRMYN / ATGAL), Atsitiktinė tvarka, Paleisti / sustabdyti / pauzė, Sulėtintas atkūrimas (pirmyn / atgal)
Įvesčių ir išvesčių lizdai
1 HDMI išvestis (gale), 1 koaksialinė skaitmeninė garso išvestis (gale), 1 USB įvestis (priekyje), 1 eterneto jungtis (gale)
Integruotas „Wi-Fi®“
(2,4 GHz / MIMO)

Kas sudaro komplektą

Instrukcijų vadovas, Nuotolinio valdymo pultas (RMT-VB201U), Baterijos (AAA tipas x 2), Kliento registracijos kortelė, Garantijos kortelė

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,

Įvertinimai ir apdovanojimai

Vartotojai sako