„Blu-ray Disc™“ leistuvas vaizdai
„Blu-ray Disc™“ leistuvas vaizdai
Mėgaukitės didele raiška

Per BDP-S1700 žiūrėkite savo mėgstamus filmus „Full HD“ raiška. Mėgaukitės aiškiais ir detaliais vaizdais, intensyviomis spalvomis, kurias perteikia „TRILUMINOS™ colour“.

1080p
Mėgaukitės vaizdai 1080p formatu

Mėgaukitės ryškiais didelės raiškos filmų vaizdais.

Garso kokybė
Aukštos klasės garso kokybė

Mėgaukitės visomis smulkiausiomis originalaus įrašo detalėmis su aiškiu, itin tiksliu erdviniu garsu su „Dolby® TrueHD“ ir DTS-HD.

Full HD, blu ray leistuvas, blu ray, blu ray ir dvd leistuvas
Viską matykite „Full HD“ formatu

Mėgaukitės ryškiais, didelės raiškos ir detaliais vaizdais, kad ir ką žiūrėtumėte – DVD, „Blu-ray Discs™“ įrašus ar internetu transliuojamą turinį. BDP-S1700 standartinės raiškos DVD filmus konvertuoja į HD artimą formatą, todėl jie tampa ryškūs ir detalūs.

Atgyjančios spalvos

Žiūrėjimo pojūčius sustiprins plati sodrių spalvų „TRILUMINOS™ colour“ paletė. Išskirtinai būdinga tik „Sony“ ir pritaikyta specialiai TRILUMINOS™ televizoriams – sunkiai atkuriami raudonos, mėlynos ir žalios spalvos atspalviai ekrane atrodo tiesiog įspūdingai, kraštovaizdžius ir jūros tolių vaizdus paversdami dar realistiškesniais.

Aptakus ir paprastas

Minimalistinis BDP-S1700 dizainas puikiai derės prie jūsų svetainės interjero, o kompaktiškas 23 cm (9,1“) x 3,9 cm (1,5”) rėmelis padės įrenginį įtalpinti net turint labai mažai vietos.

Nedidelis, paprasto dizaino, nedidelis blu ray leistuvas
Geriausias interneto turinys jūsų televizoriuje

Nerkite į interneto platybes ir sužinokite, kas jūsų ten laukia. Mėgaukitės tiesiogine prieiga prie naujausių filmų, muzikos, interneto televizijos ir kt. Peržiūrėkite pasirinktus interneto kanalus arba naujausius „YouTube™“ vaizdo įrašus.

USB savaiminis diegimas
USB savaiminis diegimas

Tiesiog prijunkite USB įrenginį prie prievado ir dalykitės dainomis, nuotraukomis ir multimedijos turiniu savo televizoriuje.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Žiūrėkite mėgstamus filmus „Full HD“ raiška per BDP-S1700. Vaizdas itin raiškus ir aiškus, o spalvos, panaudojus „TRILUMINOS™“ spalvų technologiją, pasižymi sodriu intensyvumu.
  • Transliuokite turinį iš įvairių interneto pramogų teikėjų

  • Mėgaukitės visais filmais „Full HD“ kokybe

  • Mėgaukitės ryškiomis „TRILUMINOS™“ spalvomis

  • Viskas paprasta naudojant naują į vartotoją orientuotą sąsają

Atkūrimas
ANKST. / KITAS, ATGAL / PIRMYN, Atkūrimas ŽINGSNIAIS (PIRMYN / ATGAL), Atsitiktinė tvarka, Paleisti / sustabdyti / pauzė, Sulėtintas atkūrimas (pirmyn / atgal)
Įvesčių ir išvesčių lizdai
HDMI išvestis (1 gale), koaksialinė skaitmeninio garso išvestis (1 gale), USB įvestis (1 priekyje), eterneto jungtis (1 gale)

Kas sudaro komplektą

Instrukcijų vadovas, Nuotolinio valdymo pultas (RMT-B127P), Baterijos (AAA tipas x 2), Kliento registracijos kortelė, Garantijos kortelė

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,