Nepriaukite nereikalingo svorio

Geriausios treniruočių dainos padės sulieknėti

Garsieji pirmakursių priaugami 15 kilogramų. Abiturientai mano, kad tai tik mitas ir jų svoris išliks toks, koks yra. Deja, taip nėra. Kiekvienas, kuriam teko apsilankyti universiteto valgykloje, gali pasakyti, kad ten gausu nesveiko maisto, nuo kurio gali pradėti augti svoris.

Gera žinia yra ta, kad valgydami sveiką maistą galite išvengti pirmame kurse priaugamų 15 kilogramų. Užkandžiaukite vaisiais, o ne bulvių traškučiais, sūrainius keiskite salotomis, o vietoj greito maisto mėsainių valgykite keptą vištieną su šviežiomis salotomis. Kartais leiskite sau suvalgyti ir picos gabalėlį!

Skirtumą pajusite, jei treniruositės reguliariai.

Kad būtų lengviau, pateikiame geriausių treniruotėms tinkamų dainų grojaraštį, kad nepritrūktumėte motyvacijos deginti kalorijas.

Ar bėgiojate, ar kilnojate sunkumus, ar tiesiog organizuojate spontanišką šokių vakarėlį bendrabutyje, šios dainos tikrai suteiks jums energijos!

1. Bruno Marsas (Bruno Mars) – „Treasure“
2. Teiloras Sviftas (Taylor Swift) – „Bad Blood“
3. „Imagine Dragons“ – „I Bet My Life“
4. Beyoncé – „Run The World (Girls)“
5. Farelas Viljamas (Pharrell Williams) – „Happy“
6. „Maroon 5“ – „Sugar“
7. Meghan Trainor (Meghan Trainor) – „All About That Bass“
8. „Zedd“ (pagal Selena Gomez) – „I Want You To Know“
9. Keitė Peri (Katy Perry) – „Roar“
10. Ariana Grande (Jessie J & Nicki Minaj) – „Bang Bang“

Nėra abejonių, kad sportuoti sekasi geriau klausantis muzikos. Sportuokite intensyviau, o tai jums padės padaryti didelės raiškos „Walkman®“ ir jūsų mėgstamos dainos.