QI™ belaidžio krovimo padėklas vaizdai

Funkcijos

Suderinama su įrenginiais, kuriuose yra „Qi“ technologija

CP-WP1 turi „Qi“ belaidžio krovimo sertifikatą ir palaiko įvairiausius įrenginius, įskaitant „iPhone“, „Galaxy“ ir „Xperia“ išmaniuosius telefonus. Be to, galima krauti belaides ausines, išmaniuosius laikrodžius ir kitus „Qi“ sertifikuotus įrenginius. 

Stilinga ir praktiška konstrukcija

Neslidus krovimo padėklas ir pagrindas tvirtai laiko jūsų telefoną, kad kraunamas jis nenuslystų. Dėl suapvalintų kraštų ne tik galite gėrėtis elegantišku dizainu, bet ir greitai bei paprastai pasiimti įrenginį nuo padėklo.

Kompaktiškas ir elegantiškas dizainas

Kompaktiškos ir plonos konstrukcijos įrenginys užims visai mažai vietos ant stalo, o elegantiškas dizainas puikiai derės bet kokiuose namuose ar biure.

Lengvai pastebimas mėlynas būsenos šviesos diodas 

Kai įsižiebia mėlynas šviesos diodo indikatorius, tai reiškia, kad įrenginys kraunamas optimaliai; taigi visada paprasta padėti telefoną, kad jis būtų visiškai įkraunamas.

Paprastas belaidis krovimas

Tiesiog padėkite telefoną belaidžio padėklo viduryje ir pradėkite krauti – nereikės prijungti ar atjungti jokių laidų, o įrenginys visada bus parengtas veikti

„Sony“ saugus įkrovimas

Ilgametė „Sony“ patirtis, kuriant įrenginių kroviklius, užtikrina saugų ir patikimą veikimą. Karščiui atspari konstrukcija ir išskirtinis išmanusis galios valdiklis išlaiko krovimo efektyvumą net naudojant pakartotinai. Pašalinių objektų aptikimo (FOD) funkcija apsaugo įrenginį nuo karščio ar perkrovos, jei ant padėklo ar arti jo padedama kitų metalinių objektų, pvz., monetų ar raktų.

Specifikacijos
Išsilaisvinkite nuo laidų ir naudodami šį elegantišką belaidį krovimo padėklą kraukite bet kurį „Sony“, „Samsung“ arba „Apple“ išmanųjį telefoną, išmanųjį laikrodį ar ausines, kuriuose yra „Qi™“ technologija. Dėl plonos ir neslidžios konstrukcijos įrenginys lieka vietoje, o lengvai pastebimas šviesos diodas rodo, ar įrenginys kraunamas optimaliai. „Sony“ saugiojo krovimo funkcija apsaugo nuo perkaitimo, todėl krovimas kaskart vyksta saugiai ir patikimai.
  • Belaidis įrenginių, kuriuose yra „Qi“ technologija, krovimas

  • Stilingas dizainas ir neslidus paviršius

  • Lengvai pastebimas mėlynas krovimo būsenos šviesos diodas

  • „Sony“ saugiojo krovimo funkcija, apsauganti nuo perkaitimo

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka