VISI BELAIDŽIAI GARSIAKALBIAI

Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis

SRS-ZR7
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis nuotrauka

whiteblack

RMK

€ 363,50

(įsk. PVM)
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai

Funkcijos

Didelės raiškos garsas 

Nuo šaltinio iki garsiakalbio – „Sony“ sujungė įvairias technologijas, kad galėtumėte mėgautis nepriekaištingu garsu. Skaitmeniniai stiprintuvai ir specialūs aukštųjų dažnių garsiakalbiai atkuria kiekvieną aukštos raiškos garso failo atgarsį, taigi girdėsite kiekvieną atgarsį tokį, kokį jį sukūrė atlikėjas. Skaitmeninio apdorojimo programinė įranga pagerina suglaudintus MP3 failus ir atkuria prarastus garso tonus. 

2.2 kan. sistema ir galingas garsas 

Mėgaukitės galingu garsu per 2.2 kan. garsiakalbių sistemą. Du vidutinių dažnių garsiakalbiai atkuria švarų, aiškų vokalą ir sudėtingas melodijas. Du galingi žemųjų dažnių garsiakalbiai ir pasyvusis spinduolis perteikia sodrius žemuosius tonus. Klausykitės aiškios muzikos, kad ir kokiu garsumu ji skambėtų. 

Sustiprinkite žemuosius tonus per žemųjų dažnių garsiakalbį ir pasyvųjį spinduolį

Mėgaukitės stipriais žemaisiais tonais iš kompaktiško garsiakalbio. Pasyvusis spinduolis ir žemųjų dažnių garsiakalbis reaguoja į oro judėjimą per garsiakalbį ir garsiakalbio korpuse dirbtinai sukuria erdvę. Dėl šios erdvės garsiakalbyje juda didesnis oro srautas ir tai užtikrina itin aukštos kokybės garsą iš mažo įrenginio, ypač žemųjų dažnių. 

„ClearAudio+™“ – kokybiškesnė muzika 

„Clear Audio+™“ – technologija, kuri atspindi „Sony“ patirtį skaitmeninio signalo apdorojimo srityje. Ilgus metus kaupėme atkuriamo garso tobulinimo patirtį, kad galėtumėte su malonumu klausytis sodraus ir kokybiško garso. 

LDAC™: pritaikyta didelės raiškos garso turiniui perduoti

LDAC gali būti naudojama su keliomis perdavimo spartomis atsižvelgiant į belaidžio ryšio sąlygas. Jums suteikiama galimybė mėgautis didelės raiškos garsu išskirtine garso kokybe, kuri beveik prilygsta didelės raiškos garso formatui, nes garo signalas perduodamas maks. sparta iki: 990 kbps (maždaug tris kartus daugiau duomenų nei tradiciniais „Bluetooth®“ garso įrenginiais). LDAC pagerina kokybę klausantis belaidžiu ryšiu, nesvarbu, kokios muzikos klausotės, ji skamba taip, kaip to norėjo atlikėjas.

DSEE HX atkuria jūsų muzikos failus 

Aukštesnė nei CD kokybė. DSEE HX sistema, paremta mūsų sukurta DSEE technologija, konvertuoja į didesnę raišką suglaudintus garso failus iki didelės raiškos garsui artimo lygio. Atkurdama subtiliausius originalaus įrašo niuansus, kurie dingo suglaudinimo procese, DSEE HX sistema visą jūsų muziką perteikia sodriu, studijos kokybės garsu. 

Leiskite muziką keliuose kambariuose

Klausykitės muzikos visuose namuose, naudodami klausymosi keliuose kambariuose funkciją, valdomą per programą „Sony | Music Center“. Naudodamiesi ja sugrupuokite pasirinktus „Sony“ garsiakalbius ir pailguosius garsiakalbius. Naudodami režimą „Grupė“, tos pačios muzikos galite klausytis per kelis garsiakalbius, o jei norite per skirtingus garsiakalbius klausytis skirtingos muzikos, pasirinkite režimą „Vienas“.

Klausykitės muzikos vienu palietimu

Įdiegus NFC (artimo lauko ryšio) technologiją, nebereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Tiesiog pridėkite išmanųjį telefoną ar kitą įrenginį* su NFC funkcija prie ant korpuso esančios N žymos ir paleiskite muziką. Nėra NFC? Ne bėda. Įrenginius galite susieti ir rankiniu būdu „Bluetooth®“ nustatymuose. 

Lengvas būdas persiųsti muziką į garsiakalbius

„Chromecast built-in“ suteikia galimybę transliuoti mėgstamas muzikos programas iš asmeninio įrenginio į garsiakalbius. Tiesiog bakstelėkite transliacijos mygtuką muzikos programoje „Android“ telefone arba planšetiniame kompiuteryje, „iPhone“, „iPad“, „Mac®“, „Windows“ nešiojamajame kompiuteryje ar „Chromebook“, pasirinkite garsiakalbį arba garsiakalbių grupę ir pradėkite.

Sujunkite savo muziką naudodamiesi „Sony | Music Center“ 

Atsisiųskite „Sony | Music Center“ į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir valdykite savo muzikos kolekciją. Prisijunkite naudodami „Bluetooth®“ arba „Wi-Fi®“ ir bet kada pasieksite mėgstamą muziką, ar ji būtų saugoma kompiuteryje, serveryje ar naudojant interneto muzikos paslaugą. Šią programą galima naudoti ir reguliuojant garso nustatymus, kad garsas klausantis keliuose kambariuose būtų subalansuotas ir aukštos kokybės. 

Prisijunkite naudodami USB-A, USB-B ir HDMI (ARC)

Prie belaidžio garsiakalbio su dviejų tipų USB prievadais ir HDMI (ARC) galite prijungti visus reikiamus įrenginius. USB-A prievadas puikiai tiks, jei norite prijungti ir transliuoti didelės raiškos garso ir MP3 failus. Antrasis USB-B prievadas yra skirtas kompiuteriui prijungti, kad skaitmeninius įrašus galėtumėte atkurti tiesiai iš savo muzikos bibliotekos nesugadindami iš kompiuterio siunčiamo garso signalo.

„Definitive Outline“ dizainas 

Švelnus paviršius ir aptakios linijos puikiai dera prie interjero ir išsiskiria minimalistiniu dizainu. Išryškintos briaunos – išskirtinė „Definitive Outline“ dizaino savybė.

Specifikacijos

Mėgaukitės išskirtiniu garsu savo svetainėje per šį „Bluetooth®“ belaidį garsiakalbį. Leiskite didelės raiškos garsą iš muzikos grotuvo vienu palietimu arba lengvai prijunkite jį prie televizoriaus per HDMI® (ARC). Naudodami „Sony | Music Center“ galėsite belaidžiu ryšiu sinchronizuoti kelis garsiakalbius keliuose kambariuose ir mėgautis sodriu erdviniu bei galingu galiniu stereofoniniu garsu.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • Lengvai leiskite muziką, naudodamiesi „Chromecast built-in“ ir „Spotify Connect“

  • Mobilioji programa „Sony | Music Center“ skirta lengvai valdyti muzikos atkūrimą ir leisti ją per kelis garsiakalbius

  • 2.2 kan. ir du pasyvieji spinduoliai leis atkurti neprilygstamą garsą

  • HDMI (ARC) jungtis su televizoriumi naudojant „Dolby Digital“ / DTS formatą

GARSIAKALBIO DYDIS
Viso diapazono: apie 45 mm skersmens x 2, Žemųjų dažnių garsiakalbis: apie 62 mm skersmens x 2
ĮVESTIES IR IŠVESTIES GNYBTAI
Eternetas, stereofoninės įvesties minijungtis, USB A, USB B, HDMI (ARC)
DAŽNIŲ PERDAVIMO DIAPAZONAS
20–20 000 Hz (44,1 kHz diskretizacija)
WI-FI
CHROMECAST BUILT-IN
taip
SPOTIFY CONNECT
TAIP

Kas sudaro komplektą

Kintamosios srovės maitinimo adapteris, Naudojimo instrukcijos, Garantijos kortelė

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka