VISI BELAIDŽIAI GARSIAKALBIAI

Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis

SRS-ZR5
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis nuotrauka

whiteblack

RMK

€ 236,56

(įsk. PVM)
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai
Nešiojamasis belaidis BLUETOOTH® / „Wi-Fi“ garsiakalbis vaizdai

Funkcijos

Sustiprinkite žemuosius tonus per žemųjų dažnių garsiakalbį ir du pasyviuosius spinduolius 

Mėgaukitės stipriais žemaisiais tonais iš kompaktiško garsiakalbio. Du pasyvieji spinduoliai veikia kartu su žemųjų dažnių garsiakalbiu ir reaguodami į garsiakalbyje judantį orą ir sukuria dirbtiną erdvę garsiakalbio korpuse. Dėl šios erdvės garsiakalbyje juda didesnis oro srautas ir tai užtikrina itin aukštos kokybės garsą iš mažo įrenginio, ypač žemųjų dažnių. 

Aukštos kokybės belaidės transliacijos  

LDAC – tai nauja „Sony“ garso technologija, kuri leidžia mėgautis aukštos kokybės garsu belaidžiu ryšiu per „Bluetooth®“. Kadangi perduodama 3 kartus daugiau duomenų, LDAC suteikia galimybę klausytis jums patinkančios muzikos belaidžiu ryšiu. 

„ClearAudio+™“ – kokybiškesnė muzika 

„Clear Audio+™“ – technologija, kuri atspindi „Sony“ patirtį skaitmeninio signalo apdorojimo srityje. Ilgus metus kaupėme atkuriamo garso tobulinimo patirtį, kad galėtumėte su malonumu klausytis sodraus ir kokybiško garso. 

Leiskite muziką keliuose kambariuose

Klausykitės muzikos visuose namuose, naudodami klausymosi keliuose kambariuose funkciją, valdomą per programą „Sony | Music Center“. Naudodamiesi ja sugrupuokite pasirinktus „Sony“ garsiakalbius ir pailguosius garsiakalbius. Naudodami režimą „Grupė“, tos pačios muzikos galite klausytis per kelis garsiakalbius, o jei norite per skirtingus garsiakalbius klausytis skirtingos muzikos, pasirinkite režimą „Vienas“.

Klausykitės muzikos vienu palietimu

Įdiegus NFC (artimo lauko ryšio) technologiją, nebereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Tiesiog pridėkite išmanųjį telefoną ar kitą įrenginį* su NFC funkcija prie ant korpuso esančios N žymos ir paleiskite muziką. Nėra NFC? Ne bėda. Įrenginius galite susieti ir rankiniu būdu „Bluetooth®“ nustatymuose. 

Sujunkite savo muziką naudodamiesi „Sony | Music Center“

Atsisiųskite „Sony | Music Center“ į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir valdykite savo muzikos kolekciją. Prisijunkite naudodami „Bluetooth®“ arba „Wi-Fi®“ ir bet kada pasieksite mėgstamą muziką, ar ji būtų saugoma kompiuteryje, serveryje ar naudojant interneto muzikos paslaugą. Šią programą galima naudoti ir reguliuojant garso nustatymus, kad garsas klausantis keliuose kambariuose būtų subalansuotas ir aukštos kokybės. 

Prisijunkite naudodami USB-A ir HDMI (ARC)

Prie belaidžio garsiakalbio su USB-A prievadu galite prijungti visus mėgstamus įrenginius; puikus pasirinkimas norint prisijungti ir transliuoti MP3 failus. Pasinaudokite monitoriams ir televizoriams skirta HDMI (ARC) jungtimi ir automatine įvestimi.

Lengvas būdas persiųsti muziką į garsiakalbius

„Chromecast built-in“ suteikia galimybę transliuoti mėgstamas muzikos programas iš asmeninio įrenginio į garsiakalbius. Tiesiog bakstelėkite transliacijos mygtuką muzikos programoje „Android“ telefone arba planšetiniame kompiuteryje, „iPhone“, „iPad“, „Mac®“, „Windows“ nešiojamajame kompiuteryje ar „Chromebook“, pasirinkite garsiakalbį arba garsiakalbių grupę ir pradėkite.

„Definitive Outline“ dizainas 

Švelnus paviršius ir aptakios linijos puikiai dera prie interjero ir išsiskiria minimalistiniu dizainu. Išryškintos briaunos – išskirtinė „Definitive Outline“ dizaino savybė.

Specifikacijos

Šis universalus belaidis garsiakalbis leis mėgautis norimu garsu namuose. Vienu prilietimu užmezgamas „Bluetooth®“ ryšys padės lengvai pasiekti visą savo muziką, o per HDMI® (ARC) įvestį galėsite leisti televizoriaus garsą . Prijunkite daugiau garsiakalbių ir leiskite įrašus keliuose kambariuose sodriu erdviniu garsu, galingu galiniu stereofoniniu garsu.
  • Paprastas prijungimas per „Bluetooth®“ naudojant NFC™ vieno palietimo technologiją

  • Mobilioji programa „Sony | Music Center“ skirta lengvai valdyti muzikos atkūrimą ir leisti ją per kelis garsiakalbius

  • HDMI (ARC) jungtis su televizoriumi

  • Lengvai leiskite muziką, naudodamiesi „Chromecast built-in“ ir „Spotify Connect“

  • 2 diapazonų garsiakalbiai ir du pasyvieji spinduoliai leis pasinerti į garsą

Garsiakalbio dydis
Aukštųjų dažnių garsiakalbis: apie 14 mm skersmens x 1, Žemųjų dažnių garsiakalbis: apie 70 mm skersmens x 1
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Eternetas, stereofoninės įvesties minijungtis, USB A, HDMI (ARC)
Perdavimo dažnių diapazonas
20–20 000 Hz (44,1 kHz diskretizacija)
WiFi®
TAIP
„Chromecast built-in“
Taip
Spotify Connect
TAIP

Kas sudaro komplektą

AC laidas, „Wi-Fi®“ paleidimo vadovas, Naudojimo instrukcijos, Garantijos kortelė

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka