SRS-XP700

Geras garsas geriems vakarėliams

Išgaukite erdvę užpildantį garsą, pradžiuginsiantį jūsų svečius. Priekinis ir galinis garsiakalbiai skleis muziką visur. Ir visi noriai jos klausysis dėl aiškiai girdimų žemųjų dažnių ir skaidraus vokalo.

VISI BELAIDŽIAI GARSIAKALBIAI

Nešiojamasis belaidis garsiakalbis „XP700 X-Series“

SRS-XP700
Nešiojamojo garsiakalbio „XP700 X-Series“ vaizdas iš priekio.

RMK

€ 599,00

(įsk. PVM)
Apšvietimas
Patvarumas; nešiojamumas
Smagios funkcijos
LIVE LIFE LOUD

Gyventi reikia visu garsu. Tai reiškia suburti draugus, paleisti muziką visu garsu ir šokti visą naktį klausantis skaidrių ir sodrių garsų. Su naujosios „X-Series“ serijos garsiakalbiais visos akimirkos bus ypatingos, vakarėliai – neužmirštami, o gyvenimas vyks visu garsu.

Puikus garsas iš visų pusių

Svarbiausia vakarėlyje – sukurti atmosferą. O tai reiškia pripildyti pasirinktą erdvę skambaus garso. „XP700“ skleidžia galingą garsą visomis kryptimis ir turi naujovišką įrenginį „X-Balanced“, todėl puikiai tinka klausytis ten, kur daug žmonių, tiek viduje, tiek lauke.

Apsupkite save garsu

„XP700“ sudaro keli garsiakalbiai, įskaitant priekinį ir galinį didelio efektyvumo aukštųjų dažnių garsiakalbį ir įrenginį „X-Balanced“, kurie skleidžia stiprų garsą visomis kryptimis, o žemi dažniai girdimi ryškiai ir aiškiai.

Klausykitės garsiai ir aiškiai

Garsiakalbio įrenginio „X-Balanced“ ir priekinio bei galinio didelio efektyvumo aukštųjų dažnių garsiakalbio derinys užtikrina, kad „XP700“ atkuriamas kokybiškas garsas pasklistų po visą erdvę.

„MEGA BASS“ piktograma.
Pagyvinkite ritmą

„MEGA BASS“ užtikrina kokybiškus žemuosius dažnius. Todėl klausydamiesi ritmingos muzikos, girdėsite gilius ir skvarbius žemuosius dažnius.

Žmonių, šokančių muzikos koncerte, vaizdas.
Jauskitės tarsi gyvos muzikos koncerte

Užburiantis gyvos muzikos garsas. Su gyvo garso galimybe atkursite unikalią atmosferą ir galėsite dar ir dar kartą mėgautis mėgstamiausiais muzikos įrašais.

Nušvieskite naktį

Naujos apšvietimo galimybės leidžia pasirinkti iš kelių skirtingų šviesos modulių, suteiksiančių vakarėliams energingos atmosferos, o ramiam vakarui – raminančių tamsesnių tonų.

Sukurta ilgam

„XP700“ sukurtas taip, kad būtų patvarus ir nešiojamas. O tai reiškia, kad muzikos galėsite klausytis kur panorėję ir be rūpesčių.

Lietus muzikos nesustabdys

Paruoškite geriausią vakarėlį sode. „XP700“ turi „IPX4“ kategorijos apsaugą nuo vandens , todėl garsiakalbį galite naudoti ir nestipriai lyjant.

Nešiojamojo garsiakalbio „XP700 X-Series“, ant kurio tykšta vanduo, vaizdas iš viršaus, iliustruojant atsparumą vandeniui.
Greitojo įkrovimo funkcijos piktograma, kurioje rodoma, kad įkrovus bateriją 10 minučių garsiakalbis veikia 3 valandas.
Ilgesnis baterijos veikimo laikas – ilgesnis vakarėlis

Gerame vakarėlyje muzika negali baigtis. Pilnai įkrauta baterija veikia 25 valandas – beveik tiek pat, kiek jūs išgalėsite švęsti.

Pilnai įkrautos baterijos piktograma.
Greitojo įkrovimo galimybė

Jei laiko visgi pritrūktumėte, ne bėda. Greitojo įkrovimo galimybė užtikrina, kad garsiakalbis, jį įkrovus 10 minučių, veiks 3 valandas .

Baterijos priežiūros funkcijos piktograma, kurioje vaizduojama įkraunama baterija, apglėbta dviejų rankų.
Prižiūrėkite bateriją

Baterijos priežiūros funkcija „Battery Care“ leidžia išvengti baterijos perkrovimo ir užtikrina optimalią baterijos būklę ilgesnį laiką.

Nešiojamojo garsiakalbio „XP700 X-Series“ vaizdas, kuriame matyti ranka, suimanti garsiakalbį už patogios galinės rankenos.
Neškitės garsiakalbį kur panorėję

Su patogia rankena nešimui. Jei paprastai laikote garsiakalbį namuose, norėdami jį išsinešti į kiemą, tiesiog paimkite už rankenos.

Dainuokite iš visos širdies

Mėgstate karaokę? Jūs ir „XP700“ būsite puikus duetas. Prijunkite mikrofoną, išsirinkite dainą ir parodykite, ką mokate. Ir galite ne tik dainuoti. Kadangi yra du įvadai, galite prijungti ir gitarą, naudodami garsiakalbį kaip stiprintuvą.

Tinka jūsų muzikos stiliui

Garsiakalbis „XP700“ ne tik stilingas, bet ir praktiškas – tinka ne tik klausytis kokybiško garso muzikos, kad ir kur būtumėte, bet ir įkrauti telefoną.

Vadovaukite viskam iš šokių aikštelės

Susikurkite dar nepamirštamesnį vakarėlį su programėle „Sony | Music Center“ ir „Fiestable“. Daug smagių funkcijų, garso optimizavimas ir vakarėlis jūsų rankose.

„Sony | Music Center“ logotipo piktograma.
„Sony | Music Center“ 

Optimizuokite audio nustatymus, valdykite muziką, rinkitės apšvietimo nustatymus ir valdykite įrenginius tiesiai iš telefono. 

Smagios „Fiestable“ funkcijos

Naudokitės tokiomis smagiomis funkcijomis kaip vakarėlių grojaraščiai, karaokė ir kitos.

Vyro, šokančio vakarėlyje, vaizdas.
Google Play

„Sony | Music Center“ „Android“ įrenginiams

App Store

„Sony | Music Center“ „iOS“ įrenginiams

„Fiestable“ „Android“ įrenginiams

„Fiestable“ „iOS“ įrenginiams

Techniniai duomenys ir funkcijos

XP700 sukurtas taip, kad pripildytų erdvę garso. Garsiakalbio įrenginys „X-Balanced“ bei priekinis ir galinis didelio efektyvumo aukštųjų dažnių garsiakalbis su „Omnidirectional Party Sound“ užtikrina sodrų ir skaidrų garsą visomis kryptimis Puikiai tinka vakarėliams viduje ir lauke – su itin ilgai naudojama baterija, IPX4 atsparumu vandeniui ir patogia rankena persinešti iš vieno vakarėlio į kitą.
  • Daugiakryptis vakarėlio garsas

  • Garsiakalbio įrenginys „X-Balanced“

  • Aplinką kuriantis apšvietimas

  • IPX4 kategorijos vandens apsauga

  • 25 valandų baterijos veikimo laikas ir greitasis įkrovimas

GARSIAKALBIO DYDIS
Garsiakalbio įrenginio (aukštųjų dažnių) skersmuo priekyje: 6 cm x 3, gale: 5 cm x 1; garsiakalbio įrenginio (žemųjų dažnių) skersmuo: 17 cm x 2
BATERIJOS NAUDOJIMO LAIKAS
25 VALANDOS
ĮVESTIES IR IŠVESTIES GNYBTAI
Stereominilizdas (IN), USB A, mikrofono įvestis (φ6.3mm), gitaros įvestis (φ6.3 mm)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka