SRS-XP500

Iš muzikos gaukite dar daugiau

„XP500“ skirtas tiems, kas mėgsta linksmintis, kad jų gyvenimas būtų dar smagesnis. Ilsintis namuose ar šėlstant vakarėlyje sode, „XP500“ užtikrina aukščiausios kokybės garsą ir daug smagių funkcijų. Jums telieka pasirinkti muziką.

VISI BELAIDŽIAI GARSIAKALBIAI

Nešiojamasis belaidis garsiakalbis „XP500 X-Series“

SRS-XP500
Nešiojamojo garsiakalbio „XP500 X-Series“ vaizdas iš priekio.

RMK

€ 380,00

(įsk. PVM)
Patvarumas; nešiojamumas
Apšvietimas
LIVE LIFE LOUD

Gyventi reikia visu garsu. Tai reiškia suburti draugus, paleisti muziką visu garsu ir šokti visą naktį klausantis skaidrių ir sodrių garsų. Su naujosios „X-Series“ serijos garsiakalbiais visos akimirkos bus ypatingos, vakarėliai – neužmirštami, o gyvenimas vyks visu garsu.

Pasiruošęs viskam

Jūsų daina, jūsų stilius, kada panorėjus. „XP500“ užtikrina puikų garsą, kad ir kokios muzikos klausytumėtės. Todėl nesvarbu, ar visą naktį šoksite pagal sunkius žemus garsus, ar dienos pabaigoje ilsėsitės klausydamiesi ko nors lyriškesnio, „XP500“ tiks visiems atvejams.

Galingas vakarėlių garsas

Priekinių aukštųjų dažnių ir žemųjų dažnių garsiakalbių derinys XP500 suteikia kokybišką garsą su giliais ir galingais žemaisiais tonais bei aiškiu erdvinio garso pojūčiu. Jis puikiai tinka vakarėliams, bet taip pat tinka ir kurti aplinką namuose.

Klausykitės garsiai ir aiškiai

Garsiakalbio įrenginio „X-Balanced“ ir priekinio didelio efektyvumo aukštųjų dažnių garsiakalbio derinys užtikrina galingą, sodrų ir raiškų garsą plačioje erdvėje. Kad daugiau žmonių išgirstų jūsų leidžiamą muziką.

„MEGA BASS“ logotipo piktograma.
Pagyvinkite ritmą

„MEGA BASS“ užtikrina kokybiškus žemuosius dažnius. Todėl klausydamiesi ritmingos muzikos, girdėsite gilius ir skvarbius žemuosius dažnius.

Žmonių, šokančių gyvos muzikos koncerte, vaizdas.
Jauskitės tarsi gyvos muzikos koncerte

Užburiantis gyvos muzikos garsas. Su gyvo garso galimybe atkursite unikalią atmosferą ir galėsite dar ir dar kartą mėgautis mėgstamiausiais muzikos įrašais.

Apšvieskite savo gyvenimą

Naujos apšvietimo galimybės leidžia pasirinkti iš kelių skirtingų šviesos modulių, suteiksiančių vakarėliams energingos atmosferos, o ramiam vakarui – raminančių tamsesnių tonų.

Sukurta ilgam

„XP500“ sukurtas taip, kad būtų patvarus ir nešiojamas. O tai reiškia, kad muzikos galėsite klausytis kur panorėję ir be rūpesčių.

Lietus muzikos nesustabdys

Paruoškite geriausią vakarėlį sode. „XP500“ turi „IPX4“ kategorijos apsaugą nuo vandens , todėl garsiakalbį galite naudoti ir nestipriai lyjant. 

Nešiojamojo garsiakalbio „XP500 X-Series“, ant kurio tykšta vanduo, vaizdas, parodant jo atsparumą vandeniui.
Pilnai įkrautos baterijos piktograma.
Ilgesnis baterijos veikimo laikas – ilgesnis vakarėlis

Gerame vakarėlyje muzika negali baigtis. Pilnai įkrauta baterija veikia 20 valandų – beveik tiek pat, kiek jūs išgalėsite švęsti.

Greitojo įkrovimo piktograma, kurioje rodoma, kad įkrovus bateriją 10 minučių garsiakalbis veikia 80 minučių.
Greitojo įkrovimo galimybė

Jei laiko visgi pritrūktumėte, ne bėda. Greitojo įkrovimo galimybė užtikrina, kad garsiakalbis, jį įkrovus 10 minučių, veiks 80 minučių

Baterijos priežiūros funkcijos piktograma, kurioje vaizduojama įkraunama baterija, apglėbta dviejų rankų.
Prižiūrėkite bateriją

Baterijos priežiūros funkcija leidžia išvengti baterijos perkrovimo ir užtikrina optimalią baterijos būklę ilgesnį laiką.

Nešiojamojo garsiakalbio „XP500 X-Series“ vaizdas iš arti, kuriame parodyta patogią rankeną suimanti ranka.
Neškitės garsiakalbį kur panorėję

Su patogia rankena nešimui. Jei paprastai laikote garsiakalbį namuose, norėdami jį išsinešti į kiemą tiesiog paimkite už rankenos.

Dainuokite iš visos širdies

Mėgstate karaokę? Jūs ir „XP500“ būsite puikus duetas. Prijunkite mikrofoną, išsirinkite dainą ir parodykite, ką mokate. Ir galite ne tik dainuoti. Kadangi yra du įvadai, galite prijungti ir gitarą, naudodami garsiakalbį kaip stiprintuvą.

Tinka jūsų muzikos stiliui

Garsiakalbis „XP500“ ne tik stilingas, bet ir praktiškas – tinka ne tik klausytis kokybiško garso muzikos, kad ir kur būtumėte, bet ir įkrauti telefoną. 

Vadovaukite viskam iš šokių aikštelės

Susikurkite dar nepamirštamesnį vakarėlį su programėle „Sony | Music Center“ ir „Fiestable“. Daug smagių funkcijų, garso optimizavimas ir vakarėlis jūsų rankose.

„Sony | Music Center“ logotipas
„Sony | Music Center“ 

Optimizuokite audio nustatymus, valdykite muziką, rinkitės apšvietimo nustatymus ir valdykite įrenginius tiesiai iš telefono. 

Smagios „Fiestable“ funkcijos

Naudokitės tokiomis smagiomis funkcijomis kaip vakarėlių grojaraščiai, karaokė ir kitos.

Žmonių, šokančių vakarėlyje, vaizdas.
Google Play

„Sony | Music Center“ „Android“ įrenginiams

App Store

„Sony | Music Center“ „iOS“ įrenginiams

„Fiestable“ „Android“ įrenginiams

„Fiestable“ „iOS“ įrenginiams

Techniniai duomenys ir funkcijos

XP500 garsiakalbyje dera daug vakarėliams skirtų funkcijų, dėl kurių garsiakalbiu smagu ir universalu naudotis. Garsiakalbio įrenginys „X-Balanced Speaker Unit“ bei priekinis didelio efektyvumo aukštųjų dažnių garsiakalbis užtikrina sodrų, aiškų ir kokybišką garsą. Jį puikiai tinka naudoti švenčiant lauke ir namuose, o dėl ilgo baterijos naudojimo laiko, IPX4 kategorijos apsaugos nuo vandens ir patogios rankenos garsiakalbį galėsite neštis iš vieno vakarėlio į kitą.
  • Galingas vakarėlių garsas

  • Garsiakalbio įrenginys „X-Balanced“

  • Aplinką kuriantis apšvietimas

  • IPX4 kategorijos vandens apsauga

  • 20 valandų baterijos veikimo laikas ir greitasis įkrovimas

GARSIAKALBIO DYDIS
Garsiakalbio (aukštųjų dažnių) skersmuo: 5 cm x 2, garsiakalbio (žemųjų dažnių) skersmuo: 14 cm x 2
BATERIJOS NAUDOJIMO LAIKAS
20 VALANDŲ
ĮVESTIES IR IŠVESTIES GNYBTAI
Stereofoninio garso minilizdas (įvestis), USB A jungtis, mikrofono įvestis (φ 6,3 mm), gitaros / mikrofono įvestis (φ 6,3 mm)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka