SRS-XG500

Išeikite pažaisti

Su garsiakalbiu „XG500“ turėsite kokybišką garsą, kad ir kur būtumėte. Planuojate vakarėlį sode ar susiruošėte į paplūdimį – įkraukite, čiupkite už rankenos ir neškitės šį patvarų nešiojamąjį puikios garso kokybės garsiakalbį kur panorėję. 

VISI BELAIDŽIAI GARSIAKALBIAI

Nešiojamasis belaidis garsiakalbis „XG500 X-Series“

SRS-XG500
„XG500“ kampinis vaizdas

RMK

€ 450,00

(įsk. PVM)
Patvarumas; nešiojamumas
Apšvietimas
Smagios funkcijos
LIVE LIFE LOUD

Gyventi reikia visu garsu. Tai reiškia suburti draugus, paleisti muziką visu garsu ir šokti visą naktį klausantis skaidrių ir sodrių garsų. Su naujosios „X-Series“ serijos garsiakalbiais visos akimirkos bus ypatingos, vakarėliai – neužmirštami, o gyvenimas vyks visu garsu.

Galingas garsas, kad ir kur būtumėte

Keliaukite ten, kur veda linksmybės. Todėl jums reikia garsiakalbio, skleidžiančio galingą skambesį, kad ir kur būtumėte. Pasiėmę „XG500“, su savimi pasiimsite ir galingą vakarėlių garsą bei šiek tiek integruoto aplinką kuriančio apšvietimo.

Sukurta ilgam

„XG500“ sukurtas taip, kad tarnaus ilgai. Patvarus korpusas, IP66 kategorijos apsauga nuo vandens ir dulkių, ilgai veikianti baterija. Todėl klausimas tik vienas – kur norite jį neštis?

Perkelkite vakarėlį į lauką

IP66 kategorijos apsauga nuo vandens ir dulkių užtikrina, kad garsiakalbis atlaikys beveik viską. Jį galite naudoti prie baseino, parke ar paplūdimyje.

Pilnai įkrautos baterijos piktograma.
Šėlkite ilgiau nei visada 

Pilnai įkrauta „XG500“ baterija veikia 30 valandų, todėl garsiakalbis nenustos grojęs, o jūs galėsite linksmintis nesijaudindami, kad daina staiga nutrūks.

Greitojo įkrovimo piktograma, kurioje rodoma, kad įkrovus bateriją 10 minučių ji veikia 3 valandas.
Greitojo įkrovimo galimybė

Jei laiko visgi pritrūktumėte, ne bėda. Greitojo įkrovimo galimybė užtikrina, kad garsiakalbis, jį įkrovus 10 minučių, veiks 3 valandas .

Baterijos priežiūros funkcijos piktograma, kurioje vaizduojama įkraunama baterija, apglėbta dviejų rankų.
Prižiūrėkite bateriją

Baterijos priežiūros funkcija leidžia išvengti baterijos perkrovimo ir užtikrina optimalią baterijos būklę ilgesnį laiką.

Garsiakalbio „SRS-XG500“, ranka laikomo už rankenos, vaizdas.
Patogi nešimo rankena

Norite klausytis kelyje? Jokių problemų. „XG500“ turi patogią rankeną, kuri leis garsiakalbį neštis kur panorėjus.

Keliaukite su garsu

„XG500“ sudaro garsiakalbio įrenginys „X-Balanced“, didelio efektyvumo aukštųjų dažnių garsiakalbis ir pasyvūs radiatoriai, užtikrinantys galingą garsą rengiant vakarėlius lauke.

Garsiakalbio „XG500“ vaizdas iš arti; jo priekis atidengtas, kad matytųsi vidiniai įrenginiai.
Garsas, kuriuo verta dalytis

Garsiakalbio „XG500“ technologija veikia suderintai, kad būtų užtikrintas kokybiškas garsas. Garsiakalbio įrenginys „X-Balanced“ skleidžia gilų, stiprų žemą garsą ir užtikrina balso aiškumą net klausantis garsiai. Didelio efektyvumo aukštųjų dažnių garsiakalbis užtikrina aiškų ir erdvų aukšto dažnio garsą. Pasyvūs radiatoriai aiškiai atkuria žemųjų dažnių garsus. Apjungus visas šias funkcijas gaunamas kokybiškas garsas, kuriuo galite dalintis su savo draugais.

„MEGA BASS“ logotipo piktograma.
Pagyvinkite ritmą

„MEGA BASS“ užtikrina kokybiškus žemuosius dažnius. Todėl klausydamiesi ritmingos muzikos, girdėsite gilius ir skvarbius žemuosius dažnius. 

Minia, šokanti gyvo garso koncerte.
Jauskitės tarsi gyvos muzikos koncerte

Užburiantis gyvos muzikos garsas. Su gyvo garso galimybe atkursite unikalią atmosferą ir galėsite dar ir dar kartą mėgautis mėgstamiausiais muzikos įrašais.

Apšvieskite vaizdą

Atmosferą kuriantis apšvietimas skleidžia modernią ir subtilią šviesą, puikiai tinkančią tiek vakarėliams, tiek kasdienai. „Sony | Music Center“ programėlėje galite rinktis iš kelių apšvietimo galimybių.

Dainuokite iš visos širdies

Jei esate dainavimo entuziastas, prijunkite mikrofoną prie garsiakalbio ir dainuokite, kiek širdis geidžia, arba, prijungę gitarą, naudokite garsiakalbį kaip stiprintuvą.

Mėgaukitės kokybišku muzikos garsu

„XG500“ sukurtas visiems jūsų poreikiams. Galite jį naudoti belaidžiu būdu arba prijungti prie grotuvo.

Vadovaukite viskam iš šokių aikštelės

Susikurkite dar nepamirštamesnį vakarėlį su programėle „Sony | Music Center“ ir „Fiestable“. Daug smagių funkcijų, garso optimizavimas ir vakarėlis jūsų rankose.

„Sony Music Center“ logotipas
„Sony | Music Center“

Optimizuokite audio nustatymus, valdykite muziką, rinkitės apšvietimo nustatymus ir valdykite įrenginius tiesiai iš telefono. 

Smagios „Fiestable“ funkcijos

Naudokitės tokiomis smagiomis funkcijomis kaip vakarėlių grojaraščiai, karaokė ir kitos.

Minia, šokanti pagal muziką vakarėlyje.
Logotipas „Atsisiųskite iš „Google Play“

„Sony | Music Center“ „Android“ įrenginiams

Logotipas „Atsisiųskite iš „App Store“

„Sony | Music Center“ „iOS“ įrenginiams

„Fiestable“ „Android“ įrenginiams

„Fiestable“ „iOS“ įrenginiams

Techniniai duomenys ir funkcijos

„SRS-XG500“ atkuria galingą garsą lauke. Garsiakalbio įrenginio „X-Balanced“, didelio efektyvumo aukštųjų dažnių garsiakalbio ir pasyvių radiatorių derinys užtikrina raiškų ir aiškų garsą klausantis tiek viduje, tiek lauke. Be to, dėl tvirto korpuso, IP66 kategorijos apsaugos nuo vandens ir dulkių, 30 valandų veikiančios baterijos ir patogios nešti rankenos garsiakalbį galite naudoti beveik visur, kur norite.
  • IP66 kategorijos apsauga nuo vandens ir dulkių

  • 30 valandų baterijos veikimo laikas ir greitas įkrovimas

  • Su rankena, kad būtų patogu nešti

  • Galingas vakarėlių garsas

  • Garsiakalbio įrenginys „X-Balanced“

GARSIAKALBIO DYDIS
Garsiakalbio (aukštųjų dažnių) skersmuo: 2,5 cm x 2, garsiakalbio (žemųjų dažnių) skersmuo: 11 cm x 2
BATERIJOS NAUDOJIMO LAIKAS
30 VALANDŲ
ĮVESTIES IR IŠVESTIES GNYBTAI
Stereofoninio garso minilizdas (įvestis), USB A jungtis (nuolatinio saugojimo klasė), USB A (prijungto įrenginio baterijos krovimui), mikrofono / gitaros įvestis (φ 6,3 mm)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka