SRS-XG300 

Tegul eina garsas ten, kur tu

Su garsiakalbiu „XG300“ turėsite kokybišką garsą, kad ir kur būtumėte. Planuojate vakarėlį sode ar susiruošėte į paplūdimį – įkraukite, čiupkite už rankenos ir neškitės šį patvarų nešiojamąjį puikios garso kokybės garsiakalbį kur panorėję. 

BELAIDŽIAI GARSIAKALBIAI

Nešiojamasis belaidis garsiakalbis „XG300 X-Series“

SRS-XG300
X serijos nešiojamojo belaidžio garsiakalbio „SRS-XG300“ nuotrauka

grayblack

RMK

€ 300,00

(įsk. PVM)
Patvarumas ir mobilumas 
Skambučių funkcija
LIVE LIFE LOUD

Gyventi reikia visu garsu. Tai reiškia suburti draugus, paleisti muziką visu garsu ir šokti visą naktį klausantis skaidrių ir sodrių garsų. Su „Sony“ X serijos garsiakalbiais visos akimirkos bus ypatingos, vakarėliai – neužmirštami, o gyvenimas vyks visu garsu.

Eikite ten, kur jus veda vakarėlis

Jums reikia garsiakalbio, skleidžiančio galingą skambesį, kad ir kur būtumėte. Pasiėmę „XG300“, su savimi pasiimsite ir galingą vakarėlių garsą bei šiek tiek integruoto aplinką kuriančio apšvietimo. Garsiakalbį su ištraukiama rankena lengva nešiotis, kai norite jį pasiimti su savimi. Kai rankenos nebereikia, ją tiesiog galima įtraukti.

Galingas vakarėlių garsas

Mėgaukitės galingu vakarėlių garsu, kurį sukuria žemųjų dažnių garsiakalbiai, priekiniai aukštųjų dažnių garsiakalbiai ir pasyvieji spinduoliai, suteikiantys bosų ir balso aiškumą, kad ir kur klausytumėtės.

Žmonių koncerte vaizdas
Jauskitės tarsi gyvos muzikos koncerte 

Užburiantis gyvos muzikos garsas. Su gyvo garso galimybe atkursite unikalią atmosferą ir galėsite dar ir dar kartą mėgautis mėgstamiausiais muzikos įrašais.

„MEGA BASS“ piktograma
Pagyvinkite ritmą

„MEGA BASS“ užtikrina kokybiškus žemuosius dažnius. Todėl klausydamiesi ritmingos muzikos, girdėsite gilius ir skvarbius žemuosius dažnius. 

Apšvieskite vaizdą

Apšvietimo koncepcija sukuria modernų, stilingą ir prabangų įspūdį. Apšvietimas sinchronizuojamas su muzika ir tinka bet kokiam gyvenimo būdui, įskaitant vakarėlį ir kasdienį naudojimą. Apšvietimą galima nustatyti programėlėje „Sony | Music Center“. Galite apšviesti vakarėlį arba kambarį taip, kad jis visiškai atitiktų jūsų stilių.

Įtraukiama rankena

Vakarėlis gali vykti bet kur – įtraukiama rankena, kruopščiai suprojektuota taip, kad garsiakalbį „XG300“ būtų lengviau nešti.

Baterijos piktograma
25 val. baterijos naudojimo laikas 

Visiškai įkrauta „XG300“ baterija veikia 25 valandas, todėl garsiakalbis nenustos grojęs, o jūs galėsite linksmintis nesijaudindami, kad daina staiga nutrūks.

Greitojo įkrovimo piktograma
Greitojo įkrovimo galimybė

Jei laiko visgi pritrūktumėte, ne bėda. Greitojo įkrovimo galimybė užtikrina, kad garsiakalbis, jį įkrovus 10 minučių, veiks 70 minučių.

„Battery Care“ piktograma
Prižiūrėkite bateriją

Baterijos priežiūros funkcija „Battery Care“ leidžia išvengti baterijos perkrovimo ir užtikrina optimalią baterijos būklę ilgesnį laiką.

Sukurta ilgam

Garsiakalbis „XG300“ yra itin patvarus, kad galėtumėte su juo keliauti visur. Jis atsparus dulkėms & ir vandeniui (IP67 apsaugos klasė), tad galite jį pasiimti į paplūdimį, parką ir bet kur kitur – jis gros toliau, kad ir ant kokio dulkėto paviršiaus stovėtų.

Žmonių, apstojusių nešiojamąjį kompiuterį ir nešiojamąjį belaidį garsiakalbį „SRS-XG300 X-Series“, vaizdas
Mėgaukitės geresne skambučių kokybe naudodami aido slopinimą

Pagerinkite susitikimų ir skambučių kokybę su aido slopinimo funkcija. Ją naudojant du žmonės gali kalbėti vienu metu, neišjungus nė vieno iš jų garso. Naudojant daugiakojio jungtį, vienu metu galima susieti du prietaisus.

Programėlės „Sony | I Music Center“ piktograma
„Sony | Music Center“

Lengvai valdykite vakarėlį iš šokių aikštelės, naudodami programėlę „Sony | Music Center“. Pasirinkite mėgstamiausius grojaraščius, parenkite kitą dainą arba keiskite apšvietimo modelius ir garso režimus.

Logotipas „Atsisiųskite iš „Google Play“

„Sony | Music Center“ „Android“ įrenginiams

Logotipas „Atsisiųskite iš „App Store“

„Sony | Music Center“ „iOS“ įrenginiams

Smagios „Fiestable“ funkcijos

Mėgaukitės programėle „Fiestable“. Valdykite smagias funkcijas, pavyzdžiui grojaraščius, karaokė ir judesio kontrolę.

Šokančio žmogaus nuotrauka
Google Play™

„Fiestable“ „Android“ įrenginiams

Programėlės parsisiuntimas

„Fiestable“ „iOS“ įrenginiams

Žaliavų vaizdas
Galvojame apie tvarumą

Mūsų gaminiai ne tik stilingi – juos kūrėme galvodami ir apie aplinką. Plastikas sudaro mažiau nei 5 % „XG300“ pakavimo medžiagos, nes „Sony“ yra įsipareigojusi sumažinti savo gaminių ir veiklos poveikį aplinkai.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Garsiakalbis „XG300“ puikiai tinka galingam vakarėlio garsui sukurti. Nesvarbu, ar esate namie, paplūdimyje, stovėjimo aikštelėje ar baseine, šis garsiakalbis suteiks puikią garso kokybę net ir esant dideliam garsui, o baterija veiks pakankamai ilgai. Su patogiu įtraukiama rankena – tiesiog paimkite ir eikite, kai tik būsite pasiruošę.
  • IP67 kategorijos apsauga nuo vandens ir rūdžių

  • 25 valandų baterijos naudojimo laikas ir greitas įkrovimas

  • Įtraukiama rankena

  • Galingas vakarėlių garsas

  • Garsiakalbio įrenginys „X-Balanced“

Garsiakalbių tipas
Žemųjų dažnių garsiakalbis (kair. / deš.) / aukštųjų dažnių garsiakalbis (kair. / deš.)
Garsiakalbio dydis
Aukštųjų dažnių garsiakalbio įrenginys: apie φ20 mm, žemųjų dažnių garsiakalbio įrenginys: Apie 61 mm x 68 mm
Maitinimo elementų veikimo trukmės
Approx.25H
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Stereofoninio garso minilizdas (įv.), USB C, USB A (tik nuolatinės srovės išv.)
Perdavimo dažnių diapazonas
20–20 000 Hz (44,1 kHz diskretizacija)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka