SRS-XE200

Tegul eina garsas apie tavo šventę

Garsiakalbis „XE200“ suteikia tą pačią garso patirtį visiems renginio svečiams. Be to, jis lengvas ir tiekiamas su rankos dirželiu, tad galite pasiimti muziką bet kur.

VISI BELAIDŽIAI GARSIAKALBIAI

Nešiojamasis belaidis garsiakalbis „XE200 X-Series“

SRS-XE200
X serijos nešiojamojo belaidžio garsiakalbio „SRS-XE200“ nuotrauka

orangebluesilverblack

RMK

€ 149,00

(įsk. PVM)
Maitinimo elementas
Skambučių funkcijos
Šokančio žmogaus nuotrauka
LIVE LIFE LOUD

Gyventi reikia visu garsu. Tai reiškia suburti draugus, paleisti muziką visu garsu ir šokti visą naktį klausantis skaidrių ir sodrių garsų. Su „Sony“ X serijos garsiakalbiais visos akimirkos bus ypatingos, vakarėliai – neužmirštami, o gyvenimas vyks visu garsu.

Apžvelkite garsiakalbį „SRS-XE200“
Geresnis erdvinis garsas 

Garsiakalbyje „XE200“ yra linijinės formos difuzorius, kuris skleidžia muziką toliau, net ir į garsiakalbio šonus. Be to, dėl nešiojamojo dydžio ir patogaus nešiojimo dirželio jį galima pasiimti bet kur.  

X serijos nešiojamojo belaidžio garsiakalbio „SRS-XE200“ nuotrauka
Du pasyvūs spinduoliai

Dvigubi pasyvieji spinduoliai atkuria galingas žemųjų dažnių natas.

Didelis garsas, sklindantis iš mažo garsiakalbio

XE200 yra lengvas ir nešiojamas, tai reiškia, kad galite jį pasiimti visur, kur tik norite. O su patogiu rankos dirželiu jis visada bus šalia jūsų.

Baterijos piktograma
16val. baterija, aplinkos triukšmo jutiklis

Visiškai įkrovus bateriją, garsiakalbis „XE200“ gros 16 valandų. Tai reiškia, kad vieno įkrovimo pakaks bet kokiam vakarėliui. Unikali „Sony“ mikrofono technologija ir aplinkos triukšmo aptikimas padeda taupyti bateriją, kai garsiakalbį naudojate lauke.

Greitojo įkrovimo piktograma
Greitojo įkrovimo galimybė

Jei laiko visgi pritrūktumėte, ne bėda. Greitojo įkrovimo galimybė užtikrina, kad garsiakalbis, jį įkrovus 10 minučių, veiks 70 minučių.

„Battery Care“ piktograma
Prižiūrėkite bateriją

Baterijos priežiūros funkcija „Battery Care“ leidžia išvengti baterijos perkrovimo ir užtikrina optimalią baterijos būklę ilgesnį laiką. Šią funkciją galima įjungti naudojant programėlę „Sony | Music Center“.

Nuotrauka, kurioje matomas žmogus ir jo nešiojamasis kompiuteris bei X serijos nešiojamasis belaidis garsiakalbis „SRS-XE200“
Mėgaukitės geresne skambučių kokybe naudodami aido slopinimą

Aido slopinimo funkcija. Ją naudojant du žmonės gali kalbėti vienu metu. Naudodami patogų mikrofono išjungimo mygtuką ant garsiakalbio galite akimirksniu nutildyti garsą. Naudojant daugiakojio jungtį, galima susieti du prietaisus.

„Sony | Music Center“

Optimizuokite garso parametrus, pasirinkite grojaraštį, nustatykite kitą dainą ir valdykite funkciją „Party Connect“. Valdykite prietaisus savo išmaniuoju telefonu, naudodami programėlę „Sony | Music Center“.

Programėlės „Sony | I Music Center“ piktograma
Žaliavų vaizdas
Galvojame apie tvarumą

Mūsų gaminiai ne tik stilingi – juos kūrėme galvodami ir apie aplinką. XE200 vidinėms dalims gaminti naudojamas perdirbtas plastikas, specialiai sukurtas „Sony“ . Be to, atskirą XE200 pakuotę sudaro ne daugiau kaip 5 % plastikinių medžiagų. Taip įgyvendinamas „Sony“ įsipareigojimas mažinti gaminių ir veiklos poveikį aplinkai.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Garsiakalbis „XE200“ siunčia garsą iš mažo, kompaktiško įrenginio. Paskleiskite garsą didesniu atstumu naudodami linijinės formos difuzorių ir mėgaukitės galingu ir aiškiu garsu naudodami „X-Balanced Speaker“, kuris yra nešiojamojo garsiakalbio su patogiu rankos dirželiu viduje.
  • Plintantis garsas su linijinės formos difuzoriumi

  • „X-Balanced Speaker Unit“, skirtas galingam ir aiškiam garsui išgauti

  • IP67 kategorijos apsauga nuo vandens ir dulkių

  • 16 valandų baterijos naudojimo laikas ir greitas įkrovimas

  • Dirželis, kad būtų patogu nešiotis

GARSIAKALBIO TIPAS
Visas diapazonas (linijinės formos difuzorius)
GARSIAKALBIO DYDIS
Viso diapazono: 42 mm x 51 mm
BATERIJOS NAUDOJIMO LAIKAS
Apytiksliai 16 valandų
ĮVESTIES IR IŠVESTIES GNYBTAI
USB „Type-C“
DAŽNIŲ PERDAVIMO DIAPAZONAS
20–20 000 Hz (44,1 kHz diskretizacija)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka