SRS-XB43

Garsas, kuriuo verta dalytis

SRS-XB43 belaidė kolonėlė pasižymi giliu žemų dažnių ir skaidriu balsų perteikimu. Ji yra patvari ir paprasta naudoti, todėl jūs ir jūsų draugai gali atsipalaiduoti ir mėgautis vakarėliu.

VISI BELAIDŽIAI GARSIAKALBIAI

Nešiojamasis belaidis garsiakalbis „XB43 EXTRA BASS™“

SRS-XB43
Juodas SRS-XB43

blueblack

RMK

€ 230,00

(įsk. PVM)
Apžiūrėkite SRS-XB43
Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43Apžiūrėkite SRS-XB43
Atraskite SRS-XB43

Susipažinkite su kai kuriomis funkcijomis ir technologijomis, dėl kurių SRS-XB43 yra toks ypatingas.

Mėgaukitės galingu garsu bet kur

Mėgaukitės giliu, sodriu garsu kad ir kur būtumėte su savo EXTRA BASS™ garsiakalbiu. Dvigubi pasyvieji spinduoliai veikia kartu su 2 tipų garsiakalbių sistema, kad paryškintų ir sustiprintų žemuosius dažnius.

Garsas

SRS-XB43 sukurtas taip, kad užtikrintų nepakartojamą gilių, skambių bei aiškių žemų dažnių ir natūraliai skambančio vokalo derinį.

„X-Balanced Speaker Unit“ 

„Sony“ sukurtas „X-Balanced Speaker Unit“ išgauna aukštą garso kokybę ir galingą garso slėgį, todėl galite klausytis sodresnių, gilesnių ir ausiai malonesnių garsų.

Geriausia garso kokybė

„X-Balanced Speaker Unit“ nėra vienintelė priežastis, kodėl SRS-XB43 skamba taip gerai – viduje įdiegta įvairių itin efektyvių garso technologijų.

Jauskitės tarsi gyvos muzikos koncerte

Paspauskite mygtuką LIVE SOUND ir klausykitės muzikos visiškai naujai. Pagyvinkite vakarėlį unikaliais trimačio garso pojūčiais – kurkite šventinę nuotaiką, kad ir kur esate.

SRS-XB43 trijų ketvirčių vaizdas šalia baseino su vandens lašais
Visiškai atsparus dulkėms ir vandeniui, plaunamas

Garsiakalbis turi IP67 apsaugos klasę, todėl jį galite neštis į paplūdimį, mišką, dykumą ar bet kur kitur – SRS-XB43 nenustos groti, nesvarbu, koks dulkėtas paviršius. Garsiakalbis atsparus įprastam ir druskingam vandeniui, todėl jį drąsiai galėsite naudoti pajūryje ar prie baseino ir prireikus nuplauti.

24/14 valandų baterijos naudojimo laiko logotipas
Ilga maitinimo elementų veikimo trukmė

Baterijos naudojimo laikas – iki 24 val., vadinasi, SRS-XB43 gali atlaikyti ilgesnį vakarėlį negu jūs. Net įjungę apšvietimą EXTRA BASS™ režimu, galite šėlti iki 14 val..

Nušvieskite vakarėlį

Koks vakarėlis be šviesų. SRS-XB43 turi aukštųjų dažnių garsiakalbio, pagrindinio garsiakalbio ir daugiaspalves linijines šviesas, kurios mirksi pagal ritmą. Jūs netgi galite pakeisti linijinių šviesų spalvą, kad jos labiau atitiktų jūsų nuotaiką.

SRS-XB43 su vakarėlių šviesomis
SRS-XB43 ant stalo, šalia kelių „Bluetooth“ ryšį naudojančių modelių, su vakarėlių šviesomis
Įkaitinkite atmosferą su „Party Connect“

Su „Party Connect“ ta pačia daina mėgaukitės keliose vietose. Per BLUETOOTH® technologiją prijunkite iki 100 suderinamų belaidžių garsiakalbių, o muzika ir šviesos bus sinchronizuojamos. Nustatykite, kad šviesos mirksėtų atsitiktine tvarka arba ratu.

Valdykite vakarėlį naudodami programą „Sony | Music Center“

Vakarėlį valdykite tiesiog iš šokių aikštelės, tereikės programos „Sony | Music Center“ – pasirinkite mėgstamiausius grojaraščius, įtraukite kitą dainą arba keiskite šviesų raštus ir garso režimus.

„Sony | Music Center“ logotipas
„Fiestable“ programėlės vaizdas telefono ekrane
„Fiestable“ programa

Atsisiuntę programą „Fiestable“ galėsite valdyti SRS-XB43 šviesas ir naudotis valdymo gestais komandomis savo išmaniojo telefono ekrane.

Logotipas „Atsisiųskite iš „Google Play“
„Fiestable“ „Android“ įrenginiams
Logotipas „Atsisiųskite iš „App Store“
„Fiestable“ „iOS“ įrenginiams
Lengva naudoti

SRS-XB43 sukurtas atsižvelgiant į patogumą, kad galėtumėte mėgautis muzika tada, kada norite ir kur norite, be jokių problemų.

SRS-XB43 su telefono garsiakalbio funkcija
Skambinimas laisvomis rankomis

Telefono garsiakalbio funkcija suteikia patogų būdą kalbėtis nenaudojant rankų, nesvarbu, tai konferencinis darbo skambutis ar pokalbis su draugais.

Techniniai duomenys ir funkcijos

SRS-XB43 sujungia gilius, sodrius žemus dažnius su aiškiu vokalu, kad išgautų muzikos festivalio lygio garsą, o mirksinčios šviesos padeda užvesti vakarėlį.
  • EXTRA BASS™ garsas ir LIVE SOUND režimas

  • „X-Balanced Speaker Unit“ ir aukštųjų dažnių garsiakalbis, kad vokalas būtų aiškesnis

  • Pakelkite vakarėlio nuotaiką žybsinčiomis šviesomis

  • Atsparus vandeniui ir dulkėms (IP67 apsaugos klasė)

  • Iki 24 valandų baterijos naudojimo laikas (naudojant EXTRA BASS™ – iki 14 valandų)

GARSIAKALBIO TIPAS
Žemųjų dažnių garsiakalbis (kair. / deš.) / aukštųjų dažnių garsiakalbis (kair. / deš.)
BATERIJOS NAUDOJIMO LAIKAS
Maždaug 24 val.
ĮVESTIES IR IŠVESTIES GNYBTAI
Stereofoninio garso minilizdas (įv.), USB A (tik nuolatinės srovės išv.)
DAŽNIŲ PERDAVIMO DIAPAZONAS
20–20 000 Hz (44,1 kHz diskretizacija)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka