BELAIDŽIAI GARSIAKALBIAI

Nešiojamasis BLUETOOTH® garsiakalbis XB32 EXTRA BASS™

SRS-XB32

Nešiojamasis BLUETOOTH® garsiakalbis XB32 EXTRA BASS™ nuotrauka

redgreenbluegrayblack

Nešiojamasis BLUETOOTH® garsiakalbis XB32 EXTRA BASS™ vaizdai
Nešiojamasis BLUETOOTH® garsiakalbis XB32 EXTRA BASS™ vaizdai
Nešiojamasis BLUETOOTH® garsiakalbis XB32 EXTRA BASS™ vaizdai
Nešiojamasis BLUETOOTH® garsiakalbis XB32 EXTRA BASS™ vaizdai
Nešiojamasis BLUETOOTH® garsiakalbis XB32 EXTRA BASS™ vaizdai
Nešiojamasis BLUETOOTH® garsiakalbis XB32 EXTRA BASS™ vaizdai
Nešiojamasis BLUETOOTH® garsiakalbis XB32 EXTRA BASS™ vaizdai
Nešiojamasis BLUETOOTH® garsiakalbis XB32 EXTRA BASS™ vaizdai
Nešiojamasis BLUETOOTH® garsiakalbis XB32 EXTRA BASS™ vaizdai
Nešiojamasis BLUETOOTH® garsiakalbis XB32 EXTRA BASS™ vaizdai

Funkcijos

Galingesni vakarėlio hitai su EXTRA BASS™

Išjudinkite vakarėlį naudodami garsiakalbį EXTRA BASS™. Du pasyvieji spinduoliai veikia kartu su dviem viso diapazono garsiakalbiais ir, sustiprindami žemuosius dažnius, pagerina tonus.

Jauskitės tarsi gyvos muzikos koncerte

Paspauskite mygtuką LIVE SOUND ir klausykitės muzikos visiškai naujai. Pagyvinkite vakarėlį unikaliais trimačio garso pojūčiais – kurkite šventinę nuotaiką, kad ir kur esate.

Kaip veikia LIVE SOUND režimas

Garsiakalbiai SRS-XB32 kruopščiai suprojektuoti, kad sukurtų įspūdingą trimačio garso efektą. Mėlynos linijos rodo, kaip įžambūs garsiakalbiai su DSP technologija nukreipia muziką į platesnę erdvę, sukurdami šventinę nuotaiką, kad ir kur būtumėte.

Nušvieskite vakarėlį

Koks vakarėlis be šviesų. SRS-XB32 yra spalvotų mirksinčių šviesų, kurios šviečia pagal ritmą, ir stroboskopinis apšvietimas. Keiskite šviesos linijos, einančios aplink garsiakalbį, spalvą pagal nuotaiką.

Dvigubas 48 mm garsiakalbis

48 mm garsiakalbis – tai galingas garsas ir žemieji dažniai.

Kūginis garsiakalbis su žėručiu sustiprinta tinkline medžiaga

Tvirtas ir lengvas garsiakalbio kūgis, pagamintas naudojant žėručiu sustiprintą tinklinę medžiagą (MRC), užtikrina kokybišką skambesį.

Suteikite papildomos galios vakarėliui naudodami funkciją „Party Booster“

Įjungę tiesiog barbenkite skirtingose garsiakalbio vietose, kad išgautumėte įvairių garsų, pvz., brūžinimo, būgnelio su stygomis, būgno ar varpelio. Garsumą galite valdyti parodydami jėgą: nestipriai bakstelėję girdėsite švelnų garsą, o smarkokai trinktelėję – didelį garsą.

Mėgaukitės griausmingu garsu naudodami belaidžiu ryšiu veikiančią funkciją „Party Chain“

Mėgaukitės tuo pačiu kūriniu naudodami belaidžiu ryšiu veikiančią funkciją „Party Chain“. Prijunkite iki 100 belaidžių garsiakalbių naudodami BLUETOOTH® technologiją – muzika ir apšvietimas sinchronizuojami, kad visi šoktų pagal tą patį ritmą. Nustatykite atsitiktinio mirksėjimo modelį arba pasirinkite, kad šviesos mirksėtų ratu. 

Valdykite vakarėlį naudodami programą „Sony | Music Center“

Vakarėlį valdykite tiesiog iš šokių aikštelės, tereikės programos „Sony | Music Center“ – pasirinkite mėgstamiausius grojaraščius, įtraukite kitą dainą, keiskite šviesų raštus ir garso režimus.

„Fiestable“ programa

Atsisiuntę programą „Fiestable“ galėsite valdyti SRS-XB32 šviesas ir naudotis valdymo gestais komandomis savo išmaniojo telefono ekrane.

Plaunamas​ir atsparus vandeniui

Garsiakalbiui taikoma IP67 apsaugos klasė, todėl nieko neatsitiks, jei jis įkris į vandenį, ir galėsite drąsiai jį nuplauti.

Visiškai atsparus dulkėms

Šį IP67 apsaugos klasės garsiakalbį galite pasiimti į paplūdimį (sūrus vanduo jam nebaisus), mišką, dykumą ir bet kur kitur – SRS-XB32 garsiakalbis gros užtikrintai, kad ir ant kokio dulkėto paviršiaus stovėtų.

Pastatykite arba paguldykite ant šono

Nesvarbu, kur norite padėti šį garsiakalbį, vertikaliai ar horizontaliai, SRS-XB32 stovės tvirtai, todėl jis puikiai tinka mažoms erdvėms.

Sukurta ilgam

Naudojant SRS-XB32 atlikta išsamių atsparumo smūgiams bandymų, siekiant įsitikinti, kad jis atlaiko neišvengiamus kasdienius trinktelėjimus, bumptelėjimus ir užkliudymus. Net jei numesite SRS-XB32, jis veiks ir toliau.

Ilga maitinimo elementų veikimo trukmė

Baterijos užtenka iki 24 valandų, todėl SRS-XB32 vakarėlyje gali linksmintis ilgiau už jus. Net įjungę EXTRA BASS režimą, galite linksmintis iki 14 valandų

Belaidis garsiakalbis su BLUETOOTH® technologija ir NFC™

Naudojant artimojo lauko ryšio (NFC) ir „Bluetooth®“ technologijas nereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Įrenginį su NFC tiesiog pridėkite prie garsiakalbio, kad greitai, sklandžiai užmegztumėte ryšį, ir klausykite savo mėgstamos muzikos. Nėra NFC? Jokių problemų. Junkitės per „Bluetooth®“.

USB įkrovimo prievadas

Išsikrauna išmanusis telefonas? Bateriją galite įkrauti prijungę prie SRS-XB32 garsiakalbio užpakalinėje dalyje esančio USB prievado.

Specifikacijos
Pagyvinkite vakarėlį naudodami belaidį garsiakalbį SRS-XB32. Mėgaukitės trimačio garso efektais tarsi būtumėte muzikos festivalyje su EXTRA BASS™ garsu bei LIVE SOUND režimu ir išjudinkite vakarėlio dalyvius pasitelkę „Party Booster“ ir mirksinčias šviesas.
  • EXTRA BASS™ garsas ir LIVE SOUND režimas

  • Garso efektai naudojant „Party Booster“

  • Pakelkite vakarėlio nuotaiką žybsinčiomis šviesomis

  • Atsparus vandeniui ir dulkėms (IP67 apsaugos klasė)

  • Baterijos naudojimo laikas – iki 24 val. (naudojant EXTRA BASS – iki 14 val.)

Garsiakalbių tipas
Viso diapazono
Garsiakalbio dydis
Palydovinis garsiakalbis: 48 mm
Maitinimo elementų veikimo trukmės
Apytiksliai 24 valandos (standartinis režimas / šviesos išjungtos) Apytiksliai 14 valandų (EXTRA BASS režimas / šviesos įjungtos)
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Stereofoninio garso minilizdas (IN), USB A jungtis, USB mikrojungtis
Perdavimo dažnių diapazonas
20–20 000 Hz (44,1 kHz diskretizacija)

Kas sudaro komplektą

USB kabelis

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka